Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Leporelo_FM present Mo´s Ferry night

Flyer

Leporelo_FM present Mo´s Ferry night

Line-up

Marcel Knopf (Mo's Ferry,Rrygular/GER)
Tibor Holoda (W:lson:c,Rádio_FM)
Skank (Leporelo,Rádio_FM)

Ďalšie informácie

Party sa uskutoční v priestoroch bratislavského SubClubu, legendárneho bratislavského klubového priestoru a na programe je vystúpenie berlínskeho Dja a producenta Marcela Knopfa, spoluzakladateľa rešpektovaných značiek Rrygular a Fenou, ktorý len pár dní pred akciou vydáva svoj debutový album s názvom Dusty Dance na ďalšej rešpektovanej značke priamo z Berlína, Mo's Ferry Production.

Marcel Knopf príde do Bratislavy predstaviť svoj debutový album Dusty Dance v piatok 30. októbra. Album bude predstavený v slovenskej premiére v 55. vydaní podcastu Leporelo_FM, ktoré bude online na webe Rádia_FM od 19. októbra, teda presne v deň vydania albumu. Jeho set môžete počúvať v aktuálnom, 54. vydaní Leporelo_FM a súťažíme o voľné vstupy.

Marcel Knopf zahrá v Bratislave prvýkrát a v SubClube s ním 30. októbra zahrajajú legendy slovenskej scény Tibor Holoda a Skank.

Pre všetkých priaznivcov dobrej tanečnej hudby sme pripravili aj “špeci” akcošku vstupného. Ak na mail info@leporelo.sk pošlete svoje meno a počet hostí, do polnoci budete mať možnosť prísť iba za 4€, zbytok noci to už bude 6€.

Hrať sa bude tá najlepšia zmes hauzu, techhauzu, minimalu a všeličoho iného. Každého srdečne pozývame.

Získajte voľné vstupy a zvýhodnené vstupné

Akcia Leporelo_FM presents Mo's Ferry Night privíta v piatok 30. októbra berlínskeho producenta a Dja Marcela Knopfa, ktorý príde do Bratislavy predstaviť svoj debutový album Dusty Dance na svetoznámej berlínskej značke Mo's Ferry v rámci jeho “Dusty Dance Album Tour” po Európe.

Pozvaný je úplne každý, kto má rád kvalitnú elektronickú hudbu a rád sa pri nej dobre zabaví. Trojica Marcel Knopf, Tibor Holoda a Skank sa o to určite postarajú.

Každému z vás ponúkame aj voľné vstupy. Stačí ak si z webu Rádia_FM stiahnete aktuálne 55. vydanie podcastu Leporelo_FM (www.radiofm.sk/podcasting/leporelo), vypočujete si súťažnú otázku a na adresu info@leporelo.sk nám pošlete svoju odpoveď.

Úplne pre každého je pripravená možnosť zaplatiť menej a zabaviť sa viac. Ak zaregistrujete svoje meno a počet hostí na rovnakom maily, info@leporelo.sk, automaticky sa objavíte na guestliste za zvýhodnené vstupné €4 do polnoci. Takže treba prísť skorej a ešte zaplatíte menšie vstupné. Určite sa oplatí...

Pokračovanie...

Ako veľa ľudí, tak aj Marcela Knopfa v roku 1997 silno ovplyvnil legendárny album Homework od francúzskej dvojice Daftpunk. Úplne sa zbláznil do zbierania vinylov z cieľom raz stáť za pultom. Spolu s Mattom Johnom (Perlon) založili v meste Nordhousen recordshop “Sine Music”, v ktorého pivnici začali organizovať ilegálne žúrky. Na týchto žúrkach, ktoré sa začali točiť okolo relatívne nového štýlu – minimal a ktoré boli aj “meeting point” djov a producentov sa stretol aj s chlapcami z labelu Mo's Ferry Dapaykom a Janom Langhammerom, pre ktorých začal čoskoro pracovať ako A&R.

Svoje prvé tracky vydal v 2003 na Mo's Ferry, v 2006 spoluzakladá značku Rrygular ako platformu pre priamočiarejšie techno a minimal-techno s menami ako Raudive aka. Oliver Ho, Marek Bois, Butane, From Karaoke To Stardom alebo Mikael Stavostrand a samozrejme Marcel Knopf.

Po dlhšej odmlke na domovskom Mo's Ferry sa v roku 2009 ozýva s EP Dusty Dance a oznamuje release date svojho debutového albumu na október 2009. Jeho album Dusty Dance je plný hauzových a techhauzových peciek, je groovy a sexy a nadchol také osobnosti scény ako napríklad Laurent Garnier, Tiefschwarz alebo Adam Beyer.

Vstupenky & predpredajné miesta

4€ - o polnoci a pri registrácií mena a počet hostí na  info@leporelo.sk 6€

Referenčné MP3 vystupujúcich DJs

Ukážka Názov Hudobný štýl Štatistika
Skank - Live or Dive mix vol.3 @ Nu …Minimal135 MB84x

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Leporelo_FM present Mo´s Ferry night
Dátum:

30.10.2009

 (piatok)
Už je po ...
- 105 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

SubClub


Bratislava, Slovensko

Hudobné štýly:
 • minimal
 • house
 • tech house
Web:
http://www.subclub.sk

Grafický line-up

Skank / Superskank

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch