Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

musiq1 awards

Flyer

musiq1 awards

Line-up

Tinchy Stryder
Norman Jay
Eden Harel,Simona Krainová, Matej Homola, Jirko Madl, Eva Cifrová, Lucia Senášiová, Kuly, Ewa Farna, Tinchy Strider, Vratko Rohon, Laci Strike a SDA, Billy Barman, HipHopva Smrst (naraz Zverina, Vec, AMO, Moja Reč,H16, DNA), Lavagance, Smeťo Band, Čekovský, Hafner & Zdenka Predná, Beat Burger

Ďalšie informácie

Súčasťou príprav musiq1 Pokec party bola aj súťaž na spriatelenom portáli websound.eu. musiq1 totiž chystá na túto žúrku aj špeciálnu mixovanú kompiláciu. Budú na nej tracky od Morandi, Joeyho Negra, K-Klass alebo N-Trance. Cez websound mohli svojou troškou na túto kompiláciu prispieť domáci dídžeji a producenti.

Slovo "mohli" je tu preto, lebo možnosť posielania nahrávok sa skončila 31. augusta. Svoje výtvory poslalo 13 dídžejov a producentov. Z nich vzišiel užší výber ôsmich trackov, ktoré už majú veľkú šancu dostať sa na kompiláciu musiq1 Pokec party. Teraz to má v rukách slovenský dídžejský guru TOKY. Musí vybrať tie najlepšie kúsky a potom to celé zmixovať. Ako povedal, bude to dosť nadupaná kompilácia, takže sa mu tam podarí natlačiť možno aj viac ako pôvodne plánovaných 5 domácich trackov.

Kompilácia musiq1 Pokec party sa nebude predávať. Dostane ju každý, kto si kúpi vstupenku. Dá sa to urobiť veľmi jednoducho - kliknúť na www.ticketportal.sk a www.eticketpro.sk. Tá noc bude určite stáť za to. Morandi budú hrať v unikátnej zostave s deväťčlennou kapelou! Okrem nich sa na pódiu objaví aj tanečná legenda K-Klass.
Viac informácií je a bude na musiq1.tv a websound.eu.

musiq1 Pokec party ide do lepšieho

Teraz sa však presúva na fajnovejší flek.
Organizátori musiq1 Pokec party po dlhom špekulovaní, premieravaní, posudzovaní, estetickom hodnotení a technickom skúšaní dospeli k názoru, že bude lepšie premiestniť celú akciu na iné miesto. A nielen také hocijaké miesto  - novučičký klub Ministry of Fun v Banskej Bystrici. Je to čerstvo otvorená žúrkovňa so všetkým, čo k poriadnemu klubu patrí. Vybavenie i zariadenie je na vysokej úrovni, možno najvyššej na Slovensku. O štýlovosti, výbornej akustike a perfektnej atmosfére ani netreba hovoriť. Ministry of Fun totiž stavali s tým, že to bude klub.

Na Ministry of Fun padla voľba aj preto, lebo dokáže najlepšie splniť všetky podmienky, ktoré si kladú hlavné hviezdy musiq1 Pokec party - vychytené rumunské duo Morandi. Na pódiu sa objavia s deväťčlennou kapelou, hustým aparátom a tučnými svetlami. V Ministry of Fun v Banskej Bystrici sú pre ich vystúpenie ideálne parametre.

Poriadnu dávku zábavy a skvelú muziku ti prináša hudobná televízia musiq1. Čekuj www.musiq1.tv.

Tinchy Stryder a Norman Jay na musiq1 awards

Takisto je nám cťou oznámiť Vám že príde jeho excelencia DJ Norman Jay, jediný dj ktorý sa môže hrdiť šľachtickým titulom MBE za hudbu, takže sa dá sa nazvať aj kráľovniným djom. Okrem kráľovny je však známy aj ako "dj bohatých". Hral na najvychytenejších akciách, od Ellite Model Looku, cez prvoligové fotbalové session, až po svetové celebrity a ich párty. Táto kultová postavička dorazí do Banskej Bystrice vo štvrtok na musiq1 awards. Bude hlavným djom eventu, svojimi setmi bude baviť hostí slávnostného večera.

Vstupenky & predpredajné miesta

Lístky sú v predaji na www.eticketpro.sk a www.ticketportal.sk.

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
musiq1 awards
Dátum:

15.10.2009

 (štvrtok)
Už je po ...
- 105 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Ministry of Fun


Banská Bystrica, Slovensko

Hudobné štýly:
neurčené
Web:
http://www.musiq1.tv

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch