Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Paradog - electronic dance festival

Flyer

Paradog - electronic dance festival

Line-up

Vilmos stage
18:00 - Anfree (SK) & Tanya (SK)
19:00 - Grining (SK)
20:00 - Toky vs. Boss
21:30 - Sutter Cane (AT)
23:00 - Brian Sanhaji Live (Germany)
00:30 - Get Explode (SK)
01:15 - Mark EG (UK)
03:00 - Sepromatiq (SK)
04:00 - Schimek (SK)
05:00 - Catman (SK)

Jagermeister stage
16:00 - Warmup DJ Deeds
18:00 - Big Fish / BBK (SK)
20:00 - Cole a.k.a. Hyricz  (SK)
21:00 - Facet (SK)
22:00 - Tibor Holoda (SK)
23:00 - Chris Sadler (CZ)
00:00 - Flash Brothers (Izrael)
03:00 - Pico (SK)
04:00 - Breeth (SK)
05:00 - Tomáš Haverlík (SK)

Heineken stage
20:00 - Source Code / Hadzi & Green (SK)
23:00 - Sayko (CZ)
00:30 - L Plus (SK) feat. MC Jedifire (UK)
03:00 - Peszek & Pepek (SK)

Video

Ďalšie informácie

Paradog spúšťa predpredaj

Nastal čas ukončiť fámy,  dohady a neistotu okolo Paradogu. Nasledujúci mesiac až do 20. augusta budete dostávať informácie potrebné pre naladenie na pravý tanečný festival.

Paradog spustil od pondelka 26.7. 2010 predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal.  Do konca júla je možné zakúpiť vstupenku za zvýhodnenú cenu: 14,- eur. Potom bude cena 16,- eur až do 20.8.2010.
Na mieste bude vstupné 18,- eur.

Ako jedna z mála tanečných akcií Paradog ponúkne výlet do mnohých tanečných žánrov: drum’n bass, progressive, techno, house, trance, chill out, dub step, break beat. Paradog je event, ktorý láka svojou atmosférou a nezabudnuteľným zážitkom. Line-up a hudobné vystúpenia tento pocit umocnia. Na senickom letisku opäť zažijete už dávno zabudnutý pocit uvoľnenej párty bez predsudkov.

Pamätáte si ešte slogany, ktoré sprevádzali Paradog?
One Night, One XTC alebo…. Trip To Nowhere.

Paradog – electronic music festival | 20.8.2009 | Senica | letisko Senica
Flash Brothers (Izrael), Mark EG (UK), Brian Sanhaji (Germany), Get Explode (SK), Sayko (CZ), Boss, Sutter Cane (AT), Schimek, Tibor Holoda, Tomas Haverlik, Cole a.k.a. Hyricz, Breeth, Facet, L Plus & MC Aktiff, BigFish & BBK, Peszek & Pepek, Grining, Catman

Spoznaj menej známych DJov, ktorí vystúpia na Paradogu

BRIAN SANHAJI LIVE (DE)

Brian Sanhaji patrí k novej generácii talentovaných umelcov, ktorí sa aj v dnešnej dobe stále zameriavajú na typický sound techna 90.rokov. Narodil sa 16. novembra 1978 vo Frankfurte. K elektronickej hudbe, konkrétne k technu sa dostal cez široké spektrum hudobných žánrov, ktoré ho počas dospievania oslovili, aj keď asi najviac ho v tej dobe zaujímal hudobný štýl hip hop a bol veľkým fanúšikom Prodigy.

Brian Sanhaji

V 17 rokoch začal pracovať v štúdiu a po získaní prvých skúseností produkoval vlastné, pre neho charakteristicky rytmické tracky. Veľký podiel na vývoji Brianovej kariéry mala tanečná scéna vo Frankfurte. Omen a U60311 boli dva významné kluby, ktoré do veľkej miery ovplyvnili jeho Dj-ský zivot.
Práve v klube Omen, kde Brian vystupoval sa stretol s majiteľom underground labelu Triebtäter, ktorý mu sprostredkoval vydanie jeho prvej dosky. V roku 2001 vychádza Brianova prvá doska pod názvom „Technoschillten ep Dosk“. Doska mala úspech a veľmi kladné hodnotenie, čo Briana motivovalo k ďalšej činnosti. Jeho ďalšia doska „Electronic noise“ tak vyšla ešte v tom istom roku. Brian tiež zakladal svoj vlastný label Enable recordings. Prvá doska na tomto labeli vyšla ešte pod Brianovým pôvodným nickom "Relic". Avšak rovnaký nick používal aj istý holandský trance producent, a tak sa Brian vracia späť ku svojmu menu Brian Sanhaji.

Brian Sanhaji
Počas rokov 2001 a 2004 Brian vydáva celý rad dosiek - napr No silence, The passion, alebo úspešnú Citizen art. V októbri roku 2001 Brian vystúpil ako live act v renomovanom klube Palazzo v Bingenu.
Od roku 2005 Brian Sanhaji Live vydal cez 25 dosiek. Po boku Chrisa Liebing vystúpil vo viac ako 22 krajinách. Brian k svojmu vystúpeniu využíva svoje vlastné, veľmi špecifické technické vybavenie. A jedine on vie, ako z neho dostať maximum.
Jeho krédo : "Vždy všetko na MAXIMUM!".

 

 

Viac info:
www.last.fm/music/Brian+Sanhaji
www.myspace.com/sanhajimusic
http://dj.drom.sk/brian-sanhaji

SUTTER CANE (AT)

V roku 1991 vyšlo CD s novým hudobným štýlom, ktoré mu zmenilo celý život. Bolo to prvýkrát, kedy prišiel do styku s techno hudbou. . Od doby čo začal robiť techno, nebolo pre neho nič dôležitejšie. Po niekoľkých rokoch zbierania všetkých rôznych štýlov elektronickej hudby sa v roku 1998 rozhodol posunúť ďalej. Všetko čo vytváral sa učil sám.

Sutter Cane

Stal sa jednou z hlavných postáv na rakúskej techno scéne. Popri svojej práci vo Viednenskom kultovom DJ & Recordstore „Friendly House“ založil agentúru Driving Forces, ktorá produkuje mladých talentovaných umelcov a hudobníkov.
Hral na svetových podujatiach ako je Mayday, Budapešť, Nature One Camp 2009, Paradog. Stretnúť ste ho mohli aj v známych kluboch v Nemecku, Slovensku, Chorvátsku či v slávnom Le Batofar v Paríži. Bol promotérom mesačnýh klubových techno akcií BOINK!
Sutter Cane je dobre známy Dj remixov, pracuje pre umelcov ako Virgil Enzinger alebo Pfirter. Preto zostaňte naladení na jeho kvalitnú hudobnú scénu, pretože ešte toto leto 2010 sa chystá na akcie ako Driving Forces Recordings, ale hlavne na Paradog Electronic Music Festival SR!
Momentálne hráva každý víkend v takmer všetkých dôležitých rakúskych kluboch a na hlavných podujatiach ako Cave Club Salzburg, Arena Vienna a legendárnom Gazometer Ebeny.

Sutter Cane

Pikošky : Je narodený 25.mája 1981 v znamení blíženci. Momentálne je zadaný. Ale Dámy, nezúfajte! Síce je tento úžasný DJ zadaný, ale isto si získate jeho srdce Vašou účasťou na festivale PARADOG!:)

Viac info:
www.myspace.com/djsuttercane

CHRIS SADLER (CZ)

Chris je pôvodom z Nottinghamu. Prvýkrát sa stretol s tanečnou hudbou pri pravidelných návštevách klubu Cream a Atomic Jamu vo Veľkej Británii a onedlho si priniesol pár lacných gramofónov aj mixážny pult odtiaľ.
Prvýkrát verejne vystúpil v liverpoolskom bare Baa v roku 1992 a počas svojich štúdií na univerzite si na svoje konto pripísal príležitostné účinkovanie na parties, v baroch a kluboch vo Wolverhamptone v Liverpoole. V tej dobe začal prevádzkovať malé, ale populárne piatkové párty Recycle v priemyselnom priestore nad Wolverhamptonskou krčmou.

Chris Sadler

V roku 1996, keď ukončil štúdia na univerzite s vyznamenaním v odbore biomedicíny, sa Chris odsťahoval do Prahy, aby spoznal miestny životný štýl a získal skúsenosti s DJing. Na začiatku roka 1997 sa Chris dal dohromady s promotérom Klubu X Nigelom Demon a začal poriadať a hrať na pravidelných sobotných akciách v klube opäť pod názvom Recycle. Párty zaznamenala už od prvého uskutočnenia nečakaný úspech a Chris tam každú sobotu hral spolu s najlepšími českými DJ-mi až do roku 1998, kedy bol klub zatvorený.
Počas tej doby sa Chrisovho meno začalo čoraz častejšie objavovať na plagátoch najväčších a najlepších parties v Prahe. Chris hral pravidelne pre obrovské davy ľudí po boku tak uznávaných umelcov ako je Josh Wink, Colin Dale, Bushwacka a Luke Slater a raz si dokonca zahral špeciálny jungle set s Roni Size.V roku 1998 najlepší pražský klub Roxy, Mecca a svetoznáma Radosť FX ho začali pravidelne rezervovať na svoje parties; ďalej hral po celej republike a začal hrať i v zahraničí - Nemecko, Rakúsko,Slovensko  - na jednej listine s menami ako Paul Oakenfold, Derrick May a CJ Bolland. Ďalej tiež experimentoval ako promotér a na jednorazové vypredanej akcii v Prahe doviezol DJs Kenny Hawkes, Iana Pooleyho a Petea Hellera.

Chris Sadler
Za tie roky, si Chris upevnil svoju pozíciu nenahraditeľnej súčasti českej tanečnej scény, hral pravidelne viac ako 100 bookingu ročne a na akciách s účasťou až 30 000 ľudí. Výsledky niekoľkých ankiet sú dôkazy o jeho popularite.V roku 1999 Chris bol zvolený medzi 3 najlepšie DJs v krajine čitatelia časopisu Trip a na stránkach Techno.cz, v 2000 štvrtý miesto Czech Dance Music Awards av 2003 druhý miesto v anketa DJ Of The Year na stránkach Technisco.cz. Práve v Czech Dance Music Awards sa Chris umiestni každý rok v top 10 už od založenia tejto ankty.
Medzi výnimočné momenty v jeho kariére patrí hranie v mrakodrape v Tokiu, na festivale na pláži v Chorvátsku, na Mayday Poľsko a trikrát na Creamfields ČR alebo s umělcema ako sú Basement Jaxx, Danny Rampling, Sasha alebo Chemical Brothers.
Chris má za sebou skúsenosti v moderovaní na rádiu Fajn, Vox, Kiss a Radia 1 a súčasne spolumoderuje štvrtkové tanečné show na Fun One Station, ktorá sa vysiela cez káblovú televíziu alebo internet.

Paradog: Line – Up

Presne pred desiatimi rokmi sa uskutočnil prvý Paradog. Počas svojej cesty si získal svojich fanúšikov. Tento rok Vám prinášame výber najlepších slovenských DJov a malú ochutnávku originálneho zvuku z Európy. Už tento piatok sa odohrá na senickom letisku ďalší ročník festivalu elektronickej hudby. Paradog sa nezadržateľne blíži.

Line Up / Paradog / 20.8.2010 letisko Senica

VILMOS STAGE
18:00 - Anfree (SK) & Tanya (SK)
19:00 - Grining (SK)
20:00 - Toky vs. Boss
21:30 - Sutter Cane (AT)
23:00 - Brian Sanhaji Live (Germany)
00:30 - Get Explode (SK)
01:15 - Mark EG (UK)
03:00 - Sepromatiq (SK)
04:00 - Schimek (SK)
05:00 - Catman (SK)

JÄGERMEISTER STAGE
16:00 - Warmup DJ Deeds
18:00 - Big Fish / BBK (SK)
20:00 - Cole a.k.a. Hyricz  (SK)
21:00 - Facet (SK)
22:00 - Tibor Holoda (SK)
23:00 - Chris Sadler (CZ)
00:00 - Flash Brothers (Izrael)
03:00 - Pico (SK)
04:00 - Breeth (SK)
05:00 - Tomáš Haverlík (SK)

HEINEKEN STAGE
20:00 - Source Code / Hadzi & Green (SK)
23:00 - Sayko (CZ)
00:30 - L Plus (SK) feat. MC Jedifire (UK)
03:00 - Peszek & Pepek (SK)

Viac info:
www.chrissadler.com
www.myspace.com/djchrissadler
http://dj.drom.sk/chris-sadler

Vstupenky & predpredajné miesta

Referenčné MP3 vystupujúcich DJs

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
Minimatica vol.78 mixed by DJ Cole …Minimal165 MB103x
Boss - Guestmix in Tomas Drex PODCAS…Techno68 MB659x
Boss - Pigfest 13Techno130 MB506x
Brian Sanhaji - Soundtropolis Poland…Techno41 MB6x
DJ Boss - Detatched, Leeds, England …Techno208 MB57x
DJ Boss - Live at Diafragma @ 19.4.2…Techno92 MB987x
DJ Boss - Radial Awakenings - Gashou…Techno61 MB467x
DJ Boss & Toky - Contact The Leg…Techno233 MB171x
DJ Breeth - 0808 AnniversaryHouse,Elec.88 MB537x
DJ Breeth - AutoDrom - Exclusive mix…House,Elec.93 MB1490x
DJ Breeth - Beckov RemindProgressive83 MB214x
DJ Breeth - Live at Let's Go Ox…Techno103 MB125x
DJ Breeth - TWSF 2008House,Elec.84 MB37x
DJ Breeth - Winter Season 1 (RadioFM…Progressive86 MB176x
DJ Breeth - Winter Season 2Progressive101 MB483x
DJ Breeth - Winter Season 3Progressive155 MB132x
DJ Breeth - Winter Season 4Progressive149 MB142x
DJ Breeth - Winter Season 5 (bonus)Progressive159 MB242x
DJ Cole - Back To The Oldschool vol.…Trance500 MB234x
DJ Cole - Back To The Oldschool vol.…Trance423 MB261x
DJ Cole - Liveset from Flora Fauna 2…House,Tech.176 MB409x
DJ Cole - Melodica Global Beats FM (…Minimal,Tech.82 MB111x
Dj Cole a.k.a. Hyricz @ Twister (22…Tech-H.,House164 MB84x
Dj Cole a.k.a. Hyricz @ AudioNight (…Tech-H.,House214 MB154x
Dj Cole a.k.a. Hyricz @ Dve.Na.Tri (…Hardcore122 MB324x
Dj Cole a.k.a. Hyricz @ Empire Club …Tech-H.,House350 MB121x
DJ Facet - Depp Deep 2009Techno87 MB1979x
DJ Facet - Flora Fauna (12/2007)Electro,House95 MB193x
DJ Facet - Flora Fauna 09/2011Tech-H.,Prog.95 MB283x
DJ Facet - Flora Fauna 2009Tech-H.,Tech.73 MB1120x
DJ Facet - KokpitrulesElectro,House106 MB162x
DJ Facet - Leho Memory (02/2008)Electro,House90 MB180x
DJ Facet - live set from Flora Fauna…Techno,Tech.132 MB1569x
DJ Facet - Mikro 4Electro,House83 MB121x
DJ Facet - Mix for Partyzona.sk (200…Electro,House91 MB1267x
DJ Facet - Mix for Websound.eu (2007)Electro,House88 MB114x

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Paradog - electronic dance festival
Dátum:

20.8.2010

 (piatok)
Už je po ...
- 101 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Letisko


Senica, Slovensko

Hudobné štýly:
 • minimal
 • electro
 • techno
 • tech house
 • progressive house/tribal house
Web:
http://www.paradog.sk

Grafický line-up

Boss Brian Sanhaji Cole aka Hyricz Facet Grining L Plus Macho Mark EG Michal Breeth Schimek Tibor Holoda Tomas Haverlik

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch