Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Silvester v Subclube

Flyer

Silvester v Subclube

Line-up

21:00 - 22:30 Dolyx
22:30 - 00:00 Kiara
00:00 - 01:00 Olis Bakulu
01:00 - 03:00 Cause 4 Concern
03:00 - 04:00 Soundphreakers
04:00 - 05:00 Gabanna
05:00 - ??:?? Svetlux + MC Marker

Ďalšie informácie

Bordel plný chlípnych hrátok s BPM!

Nežne a s predohrou, alebo radšej rýchlo a poriadne tvrdo? Ženy, muži, veľkí, malí, na ostro, na sucho, bez zábran či skôr pri sviečkach so šampanským a jahodami? Všetky tvoje chute a fantázie sa naplnia, ak si nenecháš újsť drum and basový bordel, ktorý vypukne na Silvestra 31.12.09 v Subclube.
A nechať si to újsť by bola veľká chyba. Kto už by chcel stáť opodiaľ a len sa nečinne prizerať, keď svoje číslo na pódiu odpáli Dolyx, čerstvé mäsko v Drumatique parte?  
Alebo vás rajcuje pôvabná bordel mama Kiara, povestná pre svoje tvrdšie praktiky? Určite áno, ale odporúčame šetriť sily, vrchol večera ešte len príde!
Ol is Bakulu rozhopsá guľky nielen na svojom náhrdelníku a spolu s chrumkavým zajačikom MC Markerom odrátajú polnoc. Zatiaľ čo sa my budeme uhýbať letiacim štupľom zo šampanského a zlomený beat prehlušia len výbuchy ohňostroja, Olis nanesie silnú vrstvu lubrikantu. Na to, čo bude nasledovať, ju budeme potrebovať...! ;)
Hviezda večera, zástupca štvorčlenného, anglického zoskupenia Cause 4 Concern sa totiž s nikým maznať nebude. Penetrácia v štýle Therapy Session, nejaká ta akrobácia z posledných stránok Kámasútry pre priaznivcov starej školy, neuro nárez, či temný dubstep... To všetko sľubujú značky Moving Shadow, Renegade Hardware, Virus, Subtitles, BC Presents, alebo True Playaz stojace za týmto projektom už vyše desaťročia.
Ak ani po tomto nebudete mať dosť, dostanete štipce na slabiny, náhubok a výprask od Soundphreakers, ktorí aktívne propagujú svoje nové číslo - Empire East.
Unavené údy prekrví skúsený masér Gabanna. O zvyšok  telesných tekutín sa nad ránom svojim bassovým klistírom postará Svetlux, ktorý sa tomuto remeslu venoval niekoľko posledných rokov v Londýne. 
Drum and bassová orgia, kde si na svoje príde úplne každý milovník chlípnych hrátok s vysokým BPM vypukne 31.12.09 v Subclube už o 21:00. Čakať vás bude mohutná oslava príchodu nového roka. O dokonalé uspokojenie sa postará 7 djov, MC a zvučný headliner z UK. Chýbať nebude silvestrovská výzdoba, hektolitre šampanského, najkrajší ohňostroj nad bratislavským hradom a mostom SNP.
Vstupenku na silvestrovskú orgiu si môžeš kúpiť v predpredaji online, alebo sieti predajní www.eticketpro.sk za 10 EUR a priamo na mieste za 13 EUR.
Kto ešte nemá svoje dnb tričko, môže si ho kúpiť v Subclube za 10 EUR.

Dúfame, že všetci drum and bassoví šialenci zoberú heslo "ako na Nový rok, tak po celý rok", vážne,  prídu si to s nami rozdať a privítať rok 2010 tak ako sa patrí! :-).
Viac info o akcii a súťaž o voľné vstupy nájdeš na www.dnb.sk a spriatelených weboch už v najbližších. Dnb.sk@Subclub presentz nájdeš už aj na facebooku -Join us!

 

Vstupenky & predpredajné miesta

Vstupenku na silvestrovskú orgiu si môžeš kúpiť v predpredaji online, alebo sieti predajní www.eticketpro.sk za 10 EUR a priamo na mieste za 13 EUR.

Referenčné MP3 vystupujúcich DJs

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
Cause 4 Concern - Live @ D&B TV …Drum and Bass79 MB130x

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Silvester v Subclube
Dátum:

31.12.2009

 (štvrtok)
Už je po ...
- 110 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

SubClub


Bratislava, Slovensko

Hudobné štýly:
 • jungle
 • drum'n'bass
Web:
http://www.subclub.sk

Grafický line-up

Cause 4 Concern Gabanna Kiara

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch