Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Special Place 03

Flyer

Special Place 03

Line-up

main drumandbass stage
20.30 - 21.30 Felco
21.30 - 22.30 Kukurica
22.30 - 23.30 L Plus
23.30 - 00.30 Chris Inperspective (UK)
00.30 - 02.30 Andy C + Mc GQ (UK)
02.30 - 04.00 Chris Su (HU)
04.00 - 06.00 Slight + Olis Bakulu
+ MC Aktiff

2nd stage
21.00- 21.45 EFF D.
21.45- 23.15 Siba
23.15- 00.00 EFF D.
00.00- 01.30 Junior
01.30- 03.30 Questablist Crew (CZ)
03.30- 05.00 Shutcoo

Ďalšie informácie

Andy C (UK)

Andy C
Najväčší z najväčších. Legenda vlastniaca legendárny label RAM. DJ so svetoznámymi skills, o ktorých vás na Special Place predsvedčí osobne v dvojhodinovom sete. Nie nadarmo má prezývku “kat”.

 

 


Chris SU (HU)

Chris SU
Jedno z najväčších mien, ktoré vzišlo z potentnej maďarskej dnb scény a ktoré dobilo svet. V poslednej dobe ste mohli zachytiť najmä jeho epický rmx skladby All is Full of Love od Bjork.

 

 


Chris Inperspective (UK)

Chris Inperspective
Veľmi inovatívny anglický producent, rešpektovaný DJ a hosť viacerých vychytených parties. K tomu je ešte aj pravidelným hosťom na legendárnych Renegade Hardware nights, no zahral si aj na eventoch ako Progression session, či Traffic.

 
L Plus (SK)

L Plus
Potentný producent, majúci na triku hity ako Middle East Sun, či remix Killing in the Name Of, ktoré vyšli na Viper records. Aktívny aj organizačne, keďže sa spolupodiela aj na projekte Special Place.

 


Kukurica (SK)

Kukurica
Po roku vám s potešením môžeme oznámiť, že prvé hranie tohto na rok strateného Dja, označovaného za slovenskú verziu nášho headlinera, bude práve na Special Place. Bude veľkým potešením sledovať, ako nezabudol “bicyklovať”.

Slight & Olis Bakulu (SK)

Neustále sa zlepšujúca dvojka, ktorá má za svojim support-opaskom skalpy viacerých zvučných mien svetovej dnb scény. Okrem organizácie Special Place sa podielajú aj na akciách ako Drumophonic, Drum 4 Bass, DNBA, či mnohých ďaľších.

Olis Bakulu vs Slight


MC GQ (UK)

MC GQ
Od svojho prieniku na scénu na začiatku 90. rokov sa vyvinul drastickým tempom, ikeď jeho charakteristické vlastnosti – charizma a jedinečný prínos do setov zostali nezmenené. Jeho rolou je podľa neho rola akéhosi prostredníka, spojky medzi Djom a davom.

 MC Aktiff (SK)

MC, ktorý sa po pauze vrátil na slovenskú scénu veľkým treskom. Je to nielen inteligentný MC, ktorý vždy vie odhadnúť situáciu, ale aj najnovší
člen Special Place crew.

MC Aktiff

 

VJ Zden (SK)

Zden
Kráľ slovenského Vjingu, ktorý svoje vizuálne umenie už prezentoval na mnohých vychytených festivaloch a akciách mimo slovenska. Jeho kreácie ste mohli doteraz vidieť na každej Special Place a my pevne veríme, že tomu tak bude aj naďalej.

 

 


VJ Denzel (SK)

Známa postava bratislavskej scény, ktorého VJ skills
ste mohli v minulosti sledovať hlavne v Subclube. Člen zoskupenia Satori.

Denzel

Zmena miesta + predpredaj

Priestorov v Bratislave je kvantum, no v tejto chvíli len jeden spĺňal všetky naše kritéria. Jedná sa o priestor, v ktorom sa konali legendárne akcie Boomerang, a to už dávno predtým, ako väčšina z nás vôbec poznala slová drum and bass. My starší sme vo Výstavisku na Prievozskej ulici skackali  už vtedy. Posledné obdobie sídli v týchto priestoroch klub Dopler, ktorý je už zhruba pol roka zatvorený a konajú sa v ňom len príležitostné akcie.

Čo nám táto zmena prinesie? Meníme miesto, nie Špeciálne Miesto. Prinesie všetky výhody pekného, klubového viac-poschodového miesta, ktoré ponúka dostatočné možnosti na všetky potrebné “drumandbassové” úpravy. Tešiť sa môžete na nový priestor, do ktorého prinesieme staré overené Special Place dôležitosti, ako napríklad zvuk, svetlá, ochranku…

Na Special Place 03 sa na dvoch flooroch 23. októbra predstavia Andy C /RAM records – UK/, MC GQ (UK), Chris Inperspective (UK), Chris Su (HU), L Plus (SK), The Questablists (CZ) a mnoho ďaľších. Prvých 100 lístkov za špeciálnu cenu 12 euro si môžete kúpiť v sieti Ticketportal už od utorka. Po ich vypredaní stúpne cena v predpredaji na 14 euro.

3. októbra - tri týždne predtým, sa v T&D Hale uskutoční prvý warmup na túto akciu, na ktorom vystúpi angličan Culture Shock, zastupujúci RAM Records. Spolu s ním budú warmupku headline-ovať rakúšania Camo & Krooked, ktorí si pre Bratislavu pripravili špeciálny 3 decks set. Predstavia sa aj L Plus, Bendhy a Olis Bakulu & Slight.

O čom je V.I.P

“Pôvodne sme boli kategoricky proti akémukoľvek členeniu ľudí a chceli sme im nechať voľný prístup všade, okrem backstage priestorov,“ hovorí Slight, jeden z troch organizátorov tejto akcie. „Realita a obhliadka priestorov nás však presvedčili, že VIP jednoducho musí byť. Z bezpečnostných dôvodov nemôžeme pustiť na balkóny viac ako 300 ľudí. Nevydržali by. Čiže sme stáli pred dvomi možnosťami: buď VIP a jeho výhody nevyužiť, čo by bola veľká škoda, alebo to spraviť takto. Netrebalo dlho rozmýšlať.“

Aké  výhody teda prinesie VIP vstupenka? Dalo by sa to zhrnúť jedným slovom: pohodlie. VIP area sa nachádza na balkónoch, ktoré sa tiahnu po obvode celého hlavného dnb stage-u. Nachádzajú sa tam extra bar a extra toalety, ktoré výrazne znižujú čakaciu dobu na tieto dve dôležité párty potreby. Ak sa vám nebude chcieť pozerať na atmosféru tanečného parketu či detailne na DJa, môžete sa pohodlne usadiť do kožených sedačiek, popíjať drink a vychutnávať si hudbu z extra reproduktorov.

Do predpredaja bude poskytnutý plný počet dostupných VIP lístkov. To znamená, že v prípade ich vypredania už nebude možnosť zakúpiť si ich aj na mieste. Pár lístkov z prvej VIP várky nájdete ešte v sieti Ticketportal za špeciálnu cenu 16 eur. Po ich vypredaní stúpne predpredajová cena na 18 euro. Ak nejaké zostanú, budú sa predávať na mieste za 20 euro.

 

Vstupenky & predpredajné miesta

Prvých 100 lístkov za špeciálnu cenu 12€ si môžete kúpiť v sieti Ticketportal už od utorka. Po ich vypredaní stúpne cena v predpredaji na 14€.

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Special Place 03
Dátum:

23.10.2009

 (piatok)
Už je po ...
- 112 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

T&D hala


Bratislava, Slovensko

Hudobné štýly:
 • drum'n'bass
Web:
http://www.myspace.com/specialplaceparty

Grafický line-up

Chris.SU L Plus Slight Kukurica

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch