Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Special Place 04 – Slovak Drum and Bass Awards edition

Flyer

Special Place 04 – Slovak Drum and Bass Awards edition

Line-up

20:30 – 22:30 – Slight&Olis Bakulu (prosac,rdj,specialplace)
22:30 – 23:30 – L Plus (Viper)
23:30 – 00:00 – Slovak DnB Awards Ceremony with Lixx, Janka & Kukurica
00:00 – 01:30 – Adam F (Breakbeat Kaos/UK)
01:30 – 03:00 – Cyantific (Hospital/UK)
03:00 – 04:30 – Panacea (Position Chrome/GER)
04:30 – 06:00 – Cenco&Dykman (codered)

Video

 

 

Ďalšie informácie

Special Place sa za rok svojej existencie vypracovala na značku, ktorá zaručuje nielen lineup plný tých najžiadanejších mien svetovej dnb scény, ale ktorá zároveň nestagnuje na mieste a vždy ponúkne určitú pridanú hodnotu. Nebude tomu inak ani na najbližšom – štvrtom pokračovaní, ktoré sa uskutoční v piatok, 12. februára v osvedčených priestoroch bývalého Výstaviska na Prievozskej ulici v Bratislave (ex – Dopler). V túto noc budete okrem troch zvučných headlinerov mať možnosť vidieť aj slávnostné vyhlásenie Slovak Drum and Bass Awards za rok 2009.

Kto sú tie tri zvučné mená? Dozviete sa, no tak ako Special Place, všetko má svoju svoju postupnosť. Noc otvoria Slight & Olis Bakulu + MC Aktiff (Prosac, Rdj, Special Place), ktorých zahrievací set bude spríjemnovať prvé hodiny tohto špeciálneho piatku. Vystrieda ich ďaľší člen SP a prestížnej Viper crew – L Plus, ktorého set skončí pred polnocou. Gramofóny a mikrofóny budú odovzdané Kukuricovi, Janke a Lixxovi, ktorí vás spoločne prevedú tým najlepším, čo slovenská dnb scéna v roku 2009 zažila.

To, čo bude nasledovať, sa v jednej vete opísať nedá, keďže to podstatné na stage stále ešte len príde. Po polnoci sa vám predstaví majiteľ legendárneho labelu Breakbeat Kaos – Adam F. Ďalej nás svojou návštevou poctí človek, ktorý umiestnil každý singel so svojho debutového albumu Evolution na prvej priečke tanečného rebríčka BBC Radio 1 – TC. Noc dokplepnú maniaci na slovo vzatí – a to tretí headliner Mathis Mootz alias Panacea, zastupujúci  Position Chrome, na a po ňom roztočí svoje vinyly duo z Codered crew – Cenco&Dykman.

Opäť sa môžete tešiť aj na VIP area, kde okrem vlastného baru, WC a príjemného koženého sedenia nájdete aj ten najlepší výhľad na DJs. Lístky tentokrát v predpredaji nebudú, no dajú sa rezervovať na emailovej adrese specialplace@prosac.sk. Cena lístkov s rezerváciou je 12 euro za normal, 16 euro za VIP.

Súhrnné info

V piatok, 12. februára 2010 vypukne v Bratislave ďaľšie pokračovanie úspešne naštartovaného eventu Special Place, ktorý tento krát nesie podtitul Slovak DnB Awards edition. Práve v tento deň zavíta do priestorov bývalého klubu Dopler trio skvelých headlinerov a masívny slovenský support.

Lineup tejto akcie, ktorá sa hneď od svojej prvej edície zaradila medzi špičku, budú zdobiť mená ako Adam F (UK), TC (UK), Panacea (GER), L Plus, Cenco & Dykman, Slight & Olis Bakulu a MC Aktiff. Pri awards ceremony sa predstavia aj DJ Kukurica a Lixx spolu s Jankou – tentokrát v úlohe moderátora.

Navigácia:

Pre tých, ktorí nepoznajú presnú polohu Výstaviska / bývalého Dopler klubu ponúkame možnosti, ako sa tam jednoducho dostať.
Adresa: Prievozská 18
GPS: 48.148186, 17.147555
Cesta z Hlavnej Stanice (vlaky): Trolejbus č. 201, vystúpiť na zástavke "Prievozská" (čas cesty: 12 minut, 8 zastávok, všetko zóna 1)
Cesta z autobusovej stanice: najlepšie pešo (pozri mapku). Čas chôdze: cca 12 minút.

Mapka

Parkovanie:

Dostatok bezplatných parkovacích miest v okolí miesta konania.

Pitie:

Naši partneri sú Heineken, Carat Vodka, Redbull a Coca Cola. Finálne ceny nápojov ešte niesú stanovené, no určite nebudú vyššie ako na predchádzajúcich Special Placeoch.

SBS:

Bezpečnostná služba s dlhoročnými skúsenosťami sa bude správať milo, no s nulovou toleranciou voči agresorom. Bude sa jednať o tých istých ľudí, ako na minulých Special Place akciách.

Lístky:

Na rezerváciu lístkov stačí poslať email s vašim menom, priezviskom, tipom a počtom lístkov na adresu specialplace@prosac.sk . Rezervácia vám bude potvrdená emailom a vaše zľavnené lístky vás budú čakať v čase konania akcie na bráne.

Fajčenie:

Tentokrát bude fajčenie povolené. Dopler má dostatočne kvalitnú vzduchotechniku na to, aby nefajčiari netrpeli.

Šatne:

Strážené šatne, v ktorých si budete môcť bezpečne uložiť vaše veci budú k dispozícii v klube za 50 centov.

Vynútená zmena lineupu!

Človek mieni, život a príroda menia. Bohužial sme v stredu poobede obdržali informáciu, že TC je hospitalizovaný a po prepustení z nemocnice by mal pár týždňov stráviť v kľude. Z tohto dôvodu sa v piatok, 12.02 nebude môcť zúčastniť Special Place 04 – Slovak DnB Awards edition v Doplery. Nájsť v takto krátkom čase adekvátnu náhradu bola úloha veľmi ťažká, no zvládli sme ju dokonale…

Ako náhrada za TCho sa na Special Place predstaví v luxusnom sete z troch gramofónov Jonathan z dua Cyantific (Hospital – UK). O jeho dj skills sa veľmi rozpisovať netreba, keďže je to technicky jeden z najlepšie vybavených dnb DJs na svete.

Vstupenky & predpredajné miesta

Cena lístkov s rezerváciou je 12€ za normal, 16€ za VIP.

Rezervácie:
Na rezerváciu lístkov stačí poslať email s vašim menom, priezviskom, tipom a počtom lístkov na adresu specialplace@prosac.sk . Rezervácia vám bude potvrdená emailom a vaše zľavnené lístky vás budú čakať v čase konania akcie na bráne.  Táto informácia platí do štvrtku. Presne o polnoci budú rezervácie zastavené a lístky budú k dispozícii už len na bráne, samozrejme za mierne vyššie ceny.

 

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Special Place 04 – Slovak Drum and Bass Awards edition
Dátum:

12.2.2010

 (piatok)
Už je po ...
- 105 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Výstavisko (ex Dopler club)


Bratislava, Slovensko

Hudobné štýly:
 • drum'n'bass
 • neurofunk
 • liquid funk
Web:
http://

Grafický line-up

Adam F Cyantific Slight The Panacea L Plus Lixx Dykman Cenco Kukurica

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch