Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

SubClub prezentz Do tankoch a na Budapešť!

Flyer

SubClub prezentz Do tankoch a na Budapešť!

Line-up

22:00 - 23:00 Huspi
23:00 - 00:00 Matis
00:00 - 03:00 Jade & Mindscape (HU)
03:00 - 04:00 Kiara
04:00 - ??:?? b2b battle

Video

Ďalšie informácie

Do tankoch a na Budapešť!

...sa pred nejakým časom chystal tiahnuť popredný predstaviteľ slovenskej politickej scény. Našťastie to nakoniec  dotiahol úplne niekam inam...;) Odvetne Budapešť na Bratislavu potiahne v sobotu 16.10., aby nám hneď dvaja popredný predstavitelia maďarskej drum and bassovej scény predviedli svoj arzenál.

Do tankoch a na Bratislavský Subclub sa 16.10. vrhnú  nekompromisní maďarskí žoldnieri Jade a Mindscape!

Jade na scénu zaútočil po prvý krát v roku 2004 pod vlajkou Black Sun Empire a dal tak všetkým jasný signál, že svojho postavenia na drum and bassovom výslní sa len tak nevzdá. Nevzdal.... Všetky jeho ďalšie releasy boli plné energie, originálnych zvukov a postupov na labeloch ako Citrus, 1210, Spawn recordings, či na legendárnom Moving Shadow.

Nijako nezaostáva ani jeho krajan Mindscape, bojujúci pod vlajkami vydavateľstiev Commercial Suicide, Subtitles, Citrus, Syndrome alebo DSCI4. Jeho arzenál zahŕňa jeden úspešný album a vo svojej zbrojnici už kuje ďalší. Nejedno víťazné ťaženie má za sebou aj na poli remixov pre mená ako Noisia, Break, State of Mind, Bulletproof alebo Vicious Circle.

DJs

Maďarská dvojka zvláda svoje nájazdy vďaka ťažkotonážnemu neuro zvuku, ktorý nikdy neminie svoj cieľ. Tým je pre ich strelivo tanečný parket, vždy ostreľovaný s nevídanou presnosťou a ničivou silou.

Na čelo Slovenského odboja sa postaví major Matis, ktorý už má na svojej pažbe nejeden zárez... :). Chrbát bu bude kryť kapitán Huspi a o ranených sa postará generálka Kiara.

Príď nám aj ty pomôcť brániť hradby v sobotu 16.10. do Subclubu. Kiara, Huspi a Matis budú odrážať útoky ostrieľaných maďarských žoldnierov - Jade a Mindscape. Akciové drinky na bare a vstupné len 6 EUR náš arzenál zaiste posilnia :).

Takmer bez boja môžeš vyhrať až 8 voľných vstupov. Viac info na www.dnb.sk. Súťažiť o vstupenky zadarmo a párty si môžeš do svojho kalendára pridať aj na FACEBOOKU.

Hlavné mesto pod paľbou už v sobotu!

Do tankoch a na Bratislavský Subclub sa 16.10. vrhnú  nekompromisní maďarskí žoldnieri Jade a Mindscape! Maďarská dvojka zvláda svoje nájazdy vďaka ťažkotonážnemu neuro zvuku, ktorý nikdy neminie svoj cieľ. Prvú obrannú salvu vypáli Huspi, nasledovaný Matisom, ktorý vyčistí bojisko headlinerom. Tých na veliacom mostíku vystrieda Kiara, aby plynule uviedla finálny b2b battle.

Bojový plán:
22:00 - 23:00 Huspi
23:00 - 00:00 Matis
00:00 - 03:00 Jade & Mindscape (HU)
03:00 - 04:00 Kiara
04:00 - ??:?? b2b battle

Príď nám aj ty pomôcť brániť hradby v sobotu 16.10 do Subclubu. Akciové drinky na bare a vstupné len 6 EUR (do 23:00) a 7 EUR po 23:00 náš arzenál zaiste posilnia :).

Súťažiť o vstupenky zadarmo môžeš ešte stále na našom FACEBOOKU (udalosť dnb.sk @ Subclub presentz). Stačí ak potvrdíš svoju účasť na udalosti.

Až 4 voľné vstupy na blížiaci sa indoor festival Special Place môžeš získať, ak si po ne prídeš už túto sobotu 16.10. do Subclubu. V priestore klube priamo na akcii jednoducho schováme voľné vstupy na Special Place. Nájdi ich a choď na High Contrasta, Hazarda, Ed Rusha či Cama & Krookeda úplne zadarmo.

Vstupenky & predpredajné miesta

do 23:00 hod - 6 €, po 23:00 hod - 7 €

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
SubClub prezentz Do tankoch a na Budapešť!
Dátum:

16.10.2010

 (sobota)
Už je po ...
- 118 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

SubClub


Bratislava, Slovensko

Hudobné štýly:
 • drum'n'bass
Web:
http://www.subclub.sk

Grafický line-up

Mindscape Kiara Huspi

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch