Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

8 B´day@SubClub

Flyer

8 B´day@SubClub

Line-up

Fourward (Virus/AT)
Culture Shock (Moving Shadow/UK)
Kiara (DnB.sk)
Orighami (DnB.sk)
Habr100
Matis
Mc Aktiff

časový lineup:
22:00 - 23:00 Habr100
23:00 - 00:00 Orighami
00:00 - 02:00 Culture Shock
02:00 - 03:00 Fourward
03:00 - 04:00 Kiara
04:00 - ??:?? Matis

Ďalšie informácie

Hypnóza, lietajúci koberec i tancujúci slon

Osem rokov na scéne už stojí za poriadnu oslavu a naše maringotky privážajú všetko, čo na poriadny narodeninový žúr treba. Svoje šapitó rozloží cirkus dnb.sk 25.6. rovnako ako každý mesiac v Subclube pod bratislavským hradom.
Ako poďakovanie všetkým čitateľom dnb.sk ale aj tým, ktorí sa vždy raz mesačne prídu vyšantiť na kvalitný výber zlomených beatov, sme pripravili veľkú oslavu. Máme kúzelníkov, že i David Copperfield je proti nim len púťová atrakcia, šialených klaunov, viac i menej chlpaté zvieratká a ďalšie atrakcie, ktoré by nám závidel nejeden drum and basový cirkus široko ďaleko. Okrem toho hneď niekoľko prekvapení pre každého návštevníka.

Že vyššie spomenutý kúzelník je len lacná púťová atrakcia nás presvedčí hlavná hviezda večera, anglický iluzionista Culture Shock. Jeho čary spôsobili ozajstný šok divákom v cirkusoch Moving Shadow a Ram Records po celom svete. Z magického klobúka nevyťahuje zajace ani hydinu, dokonca ani nerozreže asistentku pílkou (jedine že by sme si to vyslovene želali ;-) ). Hypnóza a levitácia, na ktorú sa špecializuje však sľubuje jedinečný zážitok.

Culture Shock

V aréne ho vystrieda zástupca rakúskej komediantskej štvorky Fourward. Hneď potom, ako skrotí divokú šelmu, horu, zhltne zopár ostrých predmetov, preletí sa s nami na svojom lietajúcom koberci. Utkali mu ho najlepšie tkáčske dielne ako Virus, DSCI4, Subtitles, Citrus, či Nasca, preto sa nezabudnite pripútať.

Fourward

Ohromujúcu žonglérsku show si pre nás pripravuje Orighami. Svojho tancujúceho slona nám ukáže Matis a Habr100 sa pre zmenu vystrelí z dela. Niekoľko nevídaných polôh predvedie hadia žena - Madam Kiara a celým programom nás prevedie bruchomluvec Aktiff.

SK DJs

7 artistov, z toho dvaja zahraniční hostia a bruchomluvec sa v piatok 25.6. pokúsi odpáliť strechu Subclubu svojimi nevídanými estrádnymi číslami. Cirkus dnb.sk tu oslávi 8 rokov svojej existencie a zároveň ukončí sezónu, po ktorej bude v klube nasledovať letná prestávka. Chýbať nebudú narodeninové dekorácie, akciové drinky a sladkosti pre každého. Urvať strechu klubu aj vlastný dekel si môžeš za 6 EUR do 23:00. Po jedenástej o dve Éčka viac.
Veľmi sa na všetkých tešíme!

Blíženci a Raky, Jánovia aj Olívie za polovicu, alebo úplne zadarmo!:)

Oslava 8 narodenín dnb.sk sa nezadržateľne blíži. Kúzelníci, slony aj akrobati svedomito nacvičujú svoje estrádne čísla. Okrem mocnej párty a nadupaného lineupu tu máme aj niečo nielen pre všetkých júnových narodeninových i meninových oslávencov!:) Osem rokov na scéne už stojí za poriadnu oslavu. Svoje šapitó rozloží cirkus dnb.sk 25.6. rovnako ako každý mesiac v Subclube pod bratislavským hradom. Viac info o akcii www.dnb.sk.
A narodeniny nebudeme oslavovať sami! Pokiaľ si sa narodili/a v mesiaci Jún (1.6 - 30.6.), rovnako ako dnb.sk, na narodeninovú oslavu do Subclubu to máš len za polovičné vstupné! Aby ani meninový oslávenci neboli ukrátený, pozývame všetkých Jánov, Olívie, Tadeášov a Adriány osláviť s nami taktiež len za polovicu toho nižšieho vstupného, teda symbolické 3 EURá.

Stačí ak sa preukážeš pri vstupe občianskym preukazom, kde bude uvedený tvoj dátum narodenia alebo meno v prípade meninových oslávencov).
Okrem toho máme pre všetkých aj kopec lístkov úplne zadarmo, pokiaľ skúsiš šťastie v niektorej zo súťaží o voľné vstupy. Ako úplne prvú vyskúšaj súťaž o 6 voľných vstupov priamo na dnb.sk.
Lístky bude rozdávať aj dj Lixx už túto nedeľu večer vo svojej relácii Signall_FM a ak si necháš naladené FM_ko aj počas nasledujúceho týždňa, máš šancu v poobednom vysielaní získať až 8 vstupov na túto masívnu narodeninovú (i meninovú) oslavu.

Pokúsiť štastie sa určite oplatí, prerože 7 artistov, z toho dvaja zahraniční hostia a bruchomluvec sa v piatok 25.6. pokúsi odpáliť strechu Subclubu svojimi nevídanými estrádnymi číslami. Viac info o akcii na www.dnb.sk. Cirkus dnb.sk tu spolu s milovíkmi dobrého drum and bassu oslávi 8 rokov svojej existencie a zároveň ukončí sezónu, po ktorej bude v klube nasledovať letná prestávka. Chýbať nebudú narodeninové dekorácie, akciové drinky a sladkosti pre každého. Urvať strechu klubu aj vlastný dekel si môžeš za 6 EUR do 23:00. Po jedenástej o dve Éčka viac a oslávenci o polovicu menej.

Veľmi sa na všetkých tešíme!
PS: Kvety a bombonieri nepijeme...;)))
Ste srdečne vítaní!

Nájdeš nás tiež na Facebooku.

Bude sa oslavovať a to poriadne!

V piatok sa bude oslavovať a to poriadne!:) Osem rokov zapije dnb.sk, narodeniny v Subclube oslávia blíženci i raci a tiež meninový oslávenci. Vyzerá to tak, že v piatok 25.6. pod bratislavským hradom budeme mať najväčšiu koncentráciu oslávencov vôbec:)
Svoje šapitó rozloží cirkus dnb.sk 25.6. rovnako ako každý mesiac v Subclube pod bratislavským hradom. Viac info o akcii na www.dnb.sk. Všetky dôležité informácie aj zopár kalerábov o akcii a lineup nájdeš v nasledujúcich riadkoch...

Habr100 sa hneď v úvode o 22:00 ako odhodlaný cirkusák vystrelí z dela a veľmi rád so sebou vezme celý parket. Hneď po ňom si dychberúcu žonglérsku show pripravuje Orighami. Že David Copperfield je len lacná púťová atrakcia nás o polnoci presvedčí hlavná hviezda večera, anglický iluzionista Culture Shock. V aréne ho vystrieda zástupca rakúskej komediantskej štvorky Fourward. Niekoľko elastických obratov predvedie hadia žena - Madam Kiara. Svojho slona roztancuje Matis a celým programom nás prevedie bruchomluvec Aktiff.

V mesiaci Jún (1.6 - 30.6.), rovnako ako dnb.sk, na narodeninovú oslavu do Subclubu to máš len za polovičné vstupné! Aby ani meninoví oslávenci neboli ukrátení, pozývame všetkých Jánov, Olívie, Tadeášov a Adriány osláviť s nami taktiež len za polovicu vstupného, teda symbolické 3 EURá, po 23:00 - 4 EURá.
Stačí ak sa preukážeš pri vstupe občianskym preukazom.

People
People

7 artistov, z toho dvaja zahraniční hostia a bruchomluvec sa v piatok 25.6. pokúsi odpáliť strechu Subclubu svojimi nevídanými estrádnymi číslami. Viac info o akcii na  www.dnb.sk. Cirkus dnb.sk tu spolu s milovíkmi dobrého drum and bassu oslávi 8 rokov svojej existencie a zároveň ukončí sezónu, po ktorej bude v klube nasledovať letná prestávka. Urvať strechu klubu aj vlastný dekel si môžeš za 6 EUR do 23:00. Po jedenástej o dve Éčka viac a oslávenci o polovicu menej.

Chýbať nebudú narodeninové dekorácie, akciové drinky a sladkosti pre každého. Okrem toho si budeš môcť kúpiť posledné kusy pánskych tričiek s logom dnb.sk o 20% lacnejšie!

Výpredaj
Výpredaj


Veľmi sa na všetkých tešíme!
Ste srdečne vítaní!

Nájdeš nás aj na Facebooku

Vstupenky & predpredajné miesta

do 23:00 hod - 6€, po 23:00 hod - 8€

Súťažiť o 6 voľných vstupov na oslavu 8 narodenín dnb.sk v Subclube môžeš na www.dnb.sk. Súťažiť sa bude aj vo vysielaní Rádia_FM.

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
8 B´day@SubClub
Dátum:

25.6.2010

 (piatok)
Už je po ...
- 104 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

SubClub


Bratislava, Slovensko

Hudobné štýly:
 • drum'n'bass
Web:
http://www.subclub.sk

Grafický line-up

Kiara Culture Shock Fourward

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch