Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Beatz.46

Flyer

Beatz.46

Line-up

B-complex (Hospital, 300h)
L Plus (Viper, SignaII)
Kukurica (SignaII)
Yandee (Syndrom)
Redlolee (BEATZ)

Ďalšie informácie

Beatz.46 – Návrat školského roka

Leto je bohužiaľ na konci. Blíži sa jeseň so svojimi negatívami (škola, chrípky), ale aj pozitívami - napríklad BEATZ.46! Aby ste nenachytali zlé známky z diktátov hneď na začiatku roka rozhodli sme sa, že si spolu zopakujeme slovenčinu! A naši headlineri sú na to najviac na slovo vzatí odborníci.
Ani my sa netešíme z konca prázdnin, teplých letných večerov a ostatných príjemných vecí s letom spojených. Jeseň má však tiež svoje čaro. Teda ak si odmyslíme tie choroby a návrat školských či neškolských povinností. Niekto sa bude tešiť na opadané lístie, niekto sa bude tešiť na BEATZ s poradovým číslom 46. Koho sme pozvali, aby vás prišiel prevychovať 11. Septembra do ArtKlubu v Trnave?

Na BEATZ.46 sa predstavia hneď dvaja najlepší slovenskí producenti, ktorých produkcia už dávno prekročila hranice Slovenska. Vám je teda už jasné, že najnovšie kúsky nie len z ich štúdií nám prídu zahrať B-complex (HOSPITAL, 300h // SK) a L Plus (Viper, SignaII // SK). O tom, že práve táto dvojka slovenských drum and bassových inšpektorov má školskú inšpekciu veľmi dobre načasovanú sa presvedčíte nielen v ďalších tlačových správach, ale hlavne v septembri v Trnave!

 

Okrem nich z našej BEATZ zborovne príde na hodinu aj obľúbený pán profesor Kukurica (SignaII // SK). Tradične si so sebou ako učebnú pomôcku vezme tretí gramofón. Tak na párty poriadne počúvajte a sledujte, budete sa mať čo učiť. Kukurica je jeden z tých dobrých profesorov, ale beda ak vás nachytá fajčiť na hajzloch alebo za školou!

Ukázať sa v tom najlepšom svetle príde aj Yandee (Syndrom // SK) z hornej Nitry. Yandee nie je žiadny nový mladý učiteľ, ktorý vám zhltne naskenovanú pečiatku od doktora. Pripravte sa, že ak budete vystrájať určite neobídete s lacnou poznámkou v žiackej, ale poriadnou nakladačkou bicích a basy!
Aj v novom školskom roku... Nechceme vás nejako vystrašiť, ale popravde ak prídete... Zlíznete si ešte jeden výprask. Niektorí sa jej boja a vravia že je sekera. A niektorí o nej hovoria, že je síce prísna, ale férová. Všetko čo vám o nej môžeme povedať je, že sa volá Redlolee (BEATZ // SK) a vy jej spôsob výučby už dobre poznáte.

Len pre istotu. Vyučovanie sa začne 11. Septembra o 20:30 v trnavskom ArtKlube. Vyučujúci sú jasní: B-Complex, L Plus, Kukurica, Redlolee, Yandee. Školné bude tento raz 4 eurá a prvý zvonček na ktorý sa nebudete tešiť v novom školskom roku zaznie o 04:00 ráno. Takže si dajte školu na prvé miesto a vidíme sa v Trnave!

Vstupenky & predpredajné miesta

4€

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Beatz.46
Dátum:

11.9.2010

 (sobota)
Už je po ...
- 118 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

ArtKlub


Trnava, Slovensko

Hudobné štýly:
 • drum'n'bass
Web:
http://www.myspace.com/beatz_trnava

Grafický line-up

B-complex L Plus Kukurica

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch