Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Debrecha Project 2012

Flyer

Debrecha Project 2012

Line-up

20:00 - otvorenie areálu
20:30 - 21:30 TONI GRANKO Live (SK) - downtempo/ambient
21:30 - 22:30 EAR DRUM KRU Live (SK) - dub/alternative/electronica/drum & bass
22:30 - 23:30 DYZLEGTIC DIVISION (CZE) - techhouse/breakbeat
23:30 - 01:00 SWAYZAK (UK) - minimal/techhouse
01:00 - 02:30 MINI DA MINX (UK/CZE) - breakbeat/electrohouse
02:30 - 04:00 L PLUS (SK) - drum & bass/dubstep/drumstep
04:00 - 08:00 DYZLEGTIC DIVISION Freestyle (CZE) - electrohouse/dubstep/nu-rave/
drum & bass/techhouse/breakbeat/ electroclash/nu-rave/ IDM/ oldschool/stoopid 80' music

Ďalšie informácie

 

Táto akcia, spájajúca hudobný underground s neopakovateľnou atmosférou prírodného amfiteátra, nachádzajúceho sa priamo v čajkovských viniciach, je každoročne zárukou skvelej zábavy a pozoruhodného kultúrneho zážitku, ktorý zabezpečujú interpeti zo širokého spektra elektronickej tanečnej hudby. Po tom, ako v minulých rokoch navštívili Debercha Project takí interpreti ako britskí The Prototypes, Kosine, či Danny Cool, francúzski Breaker Poker & Julux, českí Dyzlegtic Division, ale aj slovenská DJ-ská špička ako B-Complex, či Drahosh, si tentokrát organizátori pripravili pre návštevníkov pozoruhodný a doteraz určite najsilnejší line-up, ktorému nepochybne kraľuje britská tech-houseová a minimalová legenda David “Brun“ Brown, známy z jedinečného projektu SWAYZAK, ktorý na prelome storočí patril medzi najväčšie svetové hviezdy na scéne elektronickej tanečnej hudby. Swayzak sa po niekoľkoročnej odmlke vracia na svetové hudobné pódia s novým albumom, ktorý pod názvom S_W_Z_K vyšiel v kultovom nemeckom vydavateľstve Tresor v júni tohto roka. SWAYZAK DJ Set bude určite jedným z vrcholov tohtoročného slovenského festivalového leta!

Milovníkov drum & bassu určite poteší mix od jedného z najlepších slovenských DJ-ov a producentov s menom L PLUS, ktorý je aktuálnym laureátom ocenenia Slovak Drum & Bass Award 2011 v kategóriách Najlepší slovenský producent a Najlepšia drum & bassová skladba od slovenského producenta.

Veľkú Britániu bude v line-upe dopĺňať DJka česko-ruského pôvodu MINI DA MINX, žijúca a pôsobiaca v Londýne, ktorá vo svojich energických setoch mieša prvky breakbeatu a electrohousu.

V line-upe nemôžu chýbať ani rezidenti mini-festu Debercha Project z českého Liberca, DYZLEGTIC DIVISION, ktorí sa vďaka svojej energickosti každoročne tešia veľkej popularite, ku ktorej prispieva aj odvážne a precízne mixovanie viacerých žánrov, ako sú napr. electrohouse, breakbeat, techhouse, electroclash, nu-rave, drum & bass, drumstep, IDM, či dokonca oldschool a stoopid 80' music.

Na DEBERCHA PROJECT vol. IV si jeho účastníci užijú nielen DJ-ské sety, ale prvýkrát aj exkluzívne živé vystúpenia, o ktoré sa postarajú veľmi zaujímavé postavy slovenskej hudobnej scény. V prvom rade je to TONI GRANKO, jeden z lídrov slovenskej downtempovej scény, ktorého éterický elektroakustický ambient otvorí tohtoročný program čajkovského minifestu. Ďalšou lahôdkou v programe DEBERCHA PROJECT vol. IV je živý koncert výborného zoskupenia EAR DRUM KRU, ktoré vo svojej širokospektrálnej tvorbe spája prvky alternative, dub, electronica, break-beat, ethno, dubstep či drum & bass. V line-upe nemôžu chýbať ani rezidenti mini-festu Debercha Project z českého Liberca, DYZLEGTIC DIVISION, ktorí sa vďaka svojej energickosti každoročne tešia veľkej popularite, ku ktorej prispieva aj odvážne a precízne mixovanie viacerých žánrov, ako sú napr. electrohouse, breakbeat, techhouse, electroclash, nu-rave, drum & bass, drumstep, IDM, či dokonca oldschool a stoopid 80' music.

Vizuálna stránka festivalu bude opäť obohatená o úchvatnú KVANT Multimedia & Lasershow v spojení s videoprojekciou pražských VJs OPTICA NAKASHI. Táto lasershow mala premiéru na Debercha Project: Episode III v r. 2011, pričom sa jednalo o najväčšiu out-doorovú laserovú show v histórií slovenských festivalov. Rovnako pútavý vizuálny zážitok, obohatený o exkluzívny 3D Projection Mapping premietaný na okolité skaly, môžete očakávať aj tento rok.

Samozrejmosťou je opäť široká ponuka cateringu pre návštevníkov formou bufetu (strava) a barov (alko a nealko drinky), priestorné parkovisko, či stanové mestečko v areáli prírodného amfiteátra.

 

Vstupenky & predpredajné miesta

Vstupné je vo výške 10 EUR.

Referenčné MP3 vystupujúcich DJs

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Debrecha Project 2012
Dátum:

4.8.2012

 (sobota)
Už je po ...
- 88 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Prírodný amfiteáter Deberča


Čajkov, Slovensko

Hudobné štýly:
neurčené
Web:
http://

Grafický line-up

Ear Drum Kru L Plus

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch