Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Massive

Flyer

Massive

Line-up

Lineup:
21:00-22:30 ALI SAŠA BLAHUŠIAK (SK - House)
22:30-24:00 PSYCHOMATIC (CZ/SK - Tech-house)
24:00-01:30 LUCY CALBEE (CZ - Techno)
01:30-03:00 PAVEL FAKTOR (CZ - Techno)
03:00-??:?? KE3N (SK - Drum'n'Bass)

Ďalšie informácie

A JE TO TU.
Akcia, ktorá láme bariéry medzi štýlmi elektronickej scény. House, Techno, D'n'B na jednom stage v bývalých priestoroch kedysi legendárneho klubu ALPIA, dnes M-CLUB MEDIA. 3 DJs a 2 DJanes zo Slovenska a Českej Republiky. A kto vám to vlastne za ľudovú cenu 1 Euro zahrá?

Ke3n, vlastným menom Katarína P., sa aktívne venuje djingu od začiatku roku 2007, keď po kúpi gramcov začala doma skúšať čo to dá. Netrvalo však dlho, keď sa prvý krát postavila na scénu. Z jej D'n'B setov vyžaruje famózna energia spojená s neuveritelným hudobným zážitkom. Zahrala si na akciách Download open air, Beefree, Bassmision open air, Dirty bass, Vibez Sunny night, Spiral, Fast Forward, Bass, Deep deep, Fruit box atď.

Ďaľšou zasupiteľkou nežného pohlavia je Česká Techno DJane Lucy Calbee.Hudbe sa začala venovať v roku 2007, kedy ju u hlavne zahraničných djs uchvátila kreatívna práca s mixpultom a gramofnmy.Záujem smeroval k energickému technu, ku ktorému má dodnes nejbližšie. Postupom času doplňuje o prvky tribal a funky. Za sebou má akcie ako Hard Pure, Corporate-objectives, Cosmic Trance Warfare, Techno Beaty, Thursday Session vs Crayzzeeemanem, Bassmasters, Hime,Ladies Techno Night atd...

Ali Saša Blahušiak sa dá považovať za priekopníka elektronickej scény v Martine a okolí. V rokoch '96-'99 hrával ako rezident Na House party v Panteri. Neskôr na akciách Save The Vinyl. Nakoľko už sa hraniu aktívne nevenuje sme veľmi radi, že spravil výnimku a prijal pozvanie na našu akciu.


Pavel Faktor pochádza z okolia Kutnej Hory. V roku 2003 je v klubu "U Anděla" pravidelným hosťom a hrá predovšetkým house a techno. Krátko na to začína hrať aj v kluboch Shabo, Calipso a v Dobrém Poli.V deväťnástich rokoch sa sťahuje do Prahy, kupuje gramofóny a v roku 2006 začíná pravidelne hrať v klube Pekelnej Bar, kde vystupoval na noci Sunday Night Fever a Midweek vibration. Tu taktiež postupne nachádza svoj štýl, ktorý pumpuje v rytmoch progressive house, tech house a techna. Momentálne pravidelně hrá každý uterok v Kladenskom BPM. Jeho sety sú plné emócií, nálad a vybrusených zvukov.


Dá sa povedať že patrón tejto akcie Psychomatic sa DJ-ingu sa venuje od strednej školy a hneď po jej skončení si kúpil svoje prvé "gramce". V roku 1996 začal hosťovať na akciách FUTURE BASS a PANTER CENTRA v Martine, kde sa zoznámil aj s ALIM, s ktorým o rok neskoršie založili "booking" 5000Hz a začali organizovať svoju residentnú noc s názvom "SAVE THE VINYL",na ktorej zahral mimo iných aj bratislavský DJ BENCO,alebo D'n'B-ový KATO. S tou obišli mnoho klubov hlavne na Strednom Slovensku.
Momentálne žije v Českej Republike , kde sa hudbe aj naďalej aktívne venuje.
Jeho sety sa pohybujú v závislosti od akcie medzi HOUSE a TECHNOM.Kdo ho ešte nepočul, tak nevie o čo prišiel.Za mixom je to totálný blázon. Okrem iných akcií si zahral spoločne so Steve Travellom Na Bubble Tech-house Party v Prievidzkom Caribic Clube.

Tk dúfam, že kluberi z Martina a okolia nesklamú a zíde sa ich čo najviac, aby sme mohli pripraviť aj ďaľšie diely MASSIVE. Tešíme sa na vás.

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Massive
Dátum:

24.9.2010

 (piatok)
Už je po ...
- 118 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

M-Klub (bývalá Alpia)


Martin, Slovensko

Hudobné štýly:
neurčené
Web:
http://

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch