Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Nucleon 10

Flyer

Nucleon 10

Line-up

Clodagh (ireland)
Boss (myspace.co, dolegate)
Hogar vs. Sepromatiq (schranz.sk, artillery.de)
Anfree vs. Tanya (texno.sk)
Pago vs. Juraj Grafik (bassline.sk)
Thomas (websound.eu)

Ďalšie informácie

10. vydanie Nucelonu bude návrtom techna...

Celé to začalo v novembri roku 2007. Priestormi zatiaľ nenápadnej diskotéky Oceán v Leopoldove zahučalo poriadne techno. Hneď úvodný diel vyvolal veľké ohlasy a ďalšie pokračovania prinášali zväčšovanie úrovne a zároveň trhali rekordy návštevnosti. Z tohto priestoru sa stal zároveň klub na ďalšie elektronické akcie a samotný Oceán sa veľmi dobre prispôsobil a vybavil pre úspešné zvládanie týchto eventov.

Piaty Nucelon priniesol prvého zahraničného hosťa a vlastnú identitu tejto značky. Desiate pokračovanie bude nadväzovať na úspechy posledných dielov a prinesie vám to najlepšie, čo priniesli. Tešiť sa môžete nielen na domácu techno špičku, ale samozrejme aj vynikajúceho zahraničného hosťa. Jasať môžu samozrejme aj stále neutíchajúce hlasy po tvrdšom techne.
Tvrdo bude aj na parkete! V klube očakávajte zatiaľ nepočutý masívny sound a samozrejme ešte bohatší svetelný park s laser show. Unikátne by malo byť aj bohaté doaranžovanie celého klubu.

Číslo desať prináša aj ďalšiu zaujímavú informáciu. Bude to posledná party v priestoroch Oceánu, preto využite poslednú príležitosť vychutnať si zaručenú kvalitu v tomto klube.

Už čoskoro Vás potešíme absolútne kompletnou škálou informácii spolu s príchodom party flyeru. Zatiaľ môžete vyčkávať spolu snami na facebooku.

Nucleon – rebirth of techno prinesie Clodagh

Energická, charizmatická, proste úžasná Clodagh prijala po skoro roku a pol pozvanie na to isté miesto a je viac než isté, že sa veľmi teší.

Na spomínanej párty sa predstavila aj jedna z vedúcich postáv slovenskej techno scény. Boss to má nielen v mene, ale aj plne v rukách. Stále verný gramofónom odohrá opäť svoj set pred headlajnerkou večera a opäť rozpumpuje atmosféru na najvyššiu možnú úroveň. Trošku tvrdší súdok s poriadnym obsahom prinesie záhoracké duo Hogar vs. Sepromotik. Tešiť sa určite môžete na „ grosse katastrophe“ a silno nekompromisný záver večera v ich réžii. Ďalšie pozvanie prijalo veľmi príjemné spojenie lásky k hudbe a k sebe samému za mixpultom. Aboslútne nerozlučný párik Anfree vs. Tanya prinesú a prenesú svoju lásku aj na baviaci sa dav. Maznať sa s vami ale určite nebudú! Podobne to bude s ďalšou fúziou a to organizačným teamom, čiže Pagom a Jurajom Grafikom. Na svoj náročný večer zabudnú pri mixpulte a naservírujú vám svoj pohľad na techno music.

Priestor dostane aj takzvané inteligentné, či skôr nové techno, ktorého zástupcom je určite aj Thomas z Nitry. Od otcovských povinností vybehne na pódium, aby pripravil svojou hudbou bezproblémový štart výnimočného večera.

Pripomíname našu skupinu na facebooku, ktorá vám už čoskoro prinesie aj súťaž o voľné vstupy na túto party. Prvý krát budete mať možnosť využiť aj zvýhodnený predpredaj za 4 eurá, ktorý bude prebiehať v Novom Pranieri v Leopoldove. Dúfame, že vás prvé oficiálne informácie potešili a vaše tanečné kroky povedú 30tého apríla do Leopoldovského Oceánu.

Vstupenky & predpredajné miesta

5 € (Predpredaj: 4 €)

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Nucleon 10
Dátum:

30.4.2010

 (piatok)
Už je po ...
- 115 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Oceán club


Leopoldov, Slovensko

Hudobné štýly:
 • techno
Web:
http://

Grafický line-up

Clodagh Boss Hogar Sepromatiq

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch