Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

oskusajBEAT

Flyer

oskusajBEAT

Line-up

Ika Sali (Sajgonrecords)
Tomm-e (SDJS)
Voks
Amik (F.O.D)

Video


Ďalšie informácie

..... oskusajBEAT .....

Leto sa skončilo a muzika sa pomaly, ale isto začína skrývať do útrob klubov, caffe barov a iných priestorov, v ktorých vám poskytne blažený pocit hudobnej eufórie. Jedným z takýchto zážitkov určíte bude aj večer pod názvom „oskusajBEAT“, ktorý poniektorým možno pripomenie starú dobru klubovku, ktorá niekoľko rokov pestrila nejeden prešovský večer a v novej podobe sa vracia. Táto párty rovných beatov sa uskutoční v prešovskom klube/bare HONEY a to sobotu dňa 11.9.2010.

O rovné beaty štýlov house, minimal, techhouse, deep atď....sa postarajú už všetkým známi „los amigos“ IKA SALI a TOMME a to spolu s hosťami VOKS a AMIK.

Profily:

Ika Sali
Ika Sali (Michal Salaganič) sa začal venovať elektronickej muzike okolo 14 roku svojho života, kedy postupne spoznával zvuk živých legiend ako AFX, FSOL, Plastikman, Orbital, Chemical Brothers, Prodigy, atd. .... a vďaka ktorým vedel čo bude v jeho živote nasledovať.
Vo svojich 15 rokoch (1997) dostal svoj prvý PC a začal sa amatérsky venovať svojej vlastnej produkcii. V roku 1998 si postupne začal kupovať vynily, ktoré po rýchlom spracovaní hladko vsúval svojským spôsobom do setov.
Ika ma slabosť pre viacero štýlov, kde však dominujú Minimal, techno, house, techhouse no i ambient, ,IDM, experimental atď., čo sa výrazné odrazilo aj na jeho produkcii, ktorú keď v roku 2002 dostal nový výkonný počítač mohol začať produkovať profesionálne. Svoje myšlienky začal podávať nielen cez membránu reproduktorov na parkety, ale aj prostredníctvom labelov do sveta. Väčší zlom prišiel v roku 2005, keď si ho všimol americký techno label 773tekno records, kde mu na vynile vyšiel prvý track a to remix pre amerického Tima Xaviera. Ďalšie ovocie prišlo koncom roku 2005, kedy mu vyšli ďalšie úspešné albumy a kedy sa stal členom gréckeho techno labelu Techhead records a to po boku mien ako Bando, DJ Preach, Marco Lenzi, Cave, Eric Sneo , Balthazar a ďalší…
Za roky hrania si stihol zahrať v každom väčšom meste na Slovensku ,ale aj za jeho hranicami. Na týchto parties si zahral po boku svetových mien ako sú Hardcell, Takaaki Itoh, Henrik B, Olga/Jozef, Echoplex, Plus, Miss Sunshine, Ladida, Toky, Dalo, Boss, Supagrupa a veľa veľa ďalších....

Keďže Ika chce do setov zaraďovať hlavne svoju produkciu ako aj iné nevydané alebo neznáme projekty a taktiež sa aj venuje hraniu iných štýlov, jeho jedine východisko bol Final Schratch a najnovsie ditialne hranie pomocou kontroléra a notebooku.. V súčasnosti sa na ďalej venuje DJingu, samozrejme hlavne vlastnej produkcii a svojmu labelu Sajgon Records.

Ika Sali

Viac info:
www.ikasali.tk
www.sajgon-records.eu

Tomm-e
Tomm-e (Tomáš Gribanič) dnes pôsobí najmä v Košiciach a Prešove. Elektronická hudba je jeho vášňou od dôb, kedy ju u nás bolo vôbec možné vnímať, pričom svoj vlastný sound nachádza v undergroundových odnožiach house music. Prezentuje sa aktuálnym zvukom založeným prevažne na štýloch deep a techhouse, no v prípade ak je to vhodné, veľmi rád odohrá aj klasický „groovy“ housový setík plný vokálov a funky melódií.Od roku 2009 sa jeho cesty skrížili s prešovskou SDJS crew a práve vďaka ich spoločným aktivitám je ešte stále možné počuť nekomerčný house z podnikov tretieho najväčšieho mesta slovenska. Spoločne s Paulom Diamondom pripravujú mesačný podcast Get Deep With SDJS (sdjs.podomatic.com) , plný zaujimavých hostí a hlavne kvalitnej muziky, ako aj vlastnú radio show pod názvom Deep Down, vysielanú na francúzskom internetovom rádiu Tracklistings (tracklistings.forum.st, vždy prvý pondelok v mesiaci od 22:00 do 23:00 hod.)

Tomm-e

Viac info:
www.myspace.com/djtommee
www.sdjs.sk

Voks
Minimal, microhouse, tech-house a electro dj a promotér z Košíc, ktorý je v kontakte s elektronickou hudbou približne od roku 2000, prvý set nahral v roku 2003, no k aktívnemu hraniu sa dostáva až v roku 2006, keď sa stal rezidentným djom v dnes už neexistujúcom klube Euphoria v KE. Hral snáď vo všetkých nekomerčných kluboch v KE a momentálne je rezidentom v klube Letom Svetom, kde takisto organizuje akcie s názvom Minimal:ism a známu klubovku Broken Base.

Voks

Viac info:
www.myspace.com/djvoks

Amik
Vlastným meno Michal Poprenda zastupuje mladú krv východoslovenského DJingu, kde venovať sa aktívne hudbe začína hneď po návrate z USA, v ktorých prvýkrát začal skúšať “krútiť” svoje prvé dosky.Jeho sety sa pohybujú hlavne okolo techna a jeho variácii, no nepohrdne aj kvalitným techhousom.

Amik

Vstupenky & predpredajné miesta


Referenčné MP3 vystupujúcich DJs

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
DJ Tomm-e - Spring 2000House152 MB73x
DJ Tomm-e - SunshineHouse174 MB121x
Ika Sali - House faceHouse41 MB159x

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
oskusajBEAT
Dátum:

11.9.2010

 (sobota)
Už je po ...
- 118 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Honey bar


Prešov, Slovensko

Hudobné štýly:
 • minimal
 • house
 • tech house
 • minimal house/microhouse
 • deep house
Web:
http://www.sajgon-records.eu/

Grafický line-up

Ika Sali Voks Tomm-E

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch