Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Rock For People 2010

Flyer

Rock For People 2010

Line-up

Sobota (nultý deň)  3.7.2007


Filter Stage

18:00 18:40 Budoár staré dámy
19:10 19:50 Jarret
20:20 21:00 Mashy Muxx
21:30 22:10 Tomáš Kočko & Orchestr
22:40 23:20 NIL
23:50 00:30 Hoochie Coochie Band

Mattoni Music Stage
17:30 18:10 vítěz Broumovská Kytara
18:40 19:20 No Heroes
19:50 20:30 Another Way
21:00 21:40 Oválná
22:10 22:50 Den
23:20 00:20 Brutus

Nedeľa 4.7.2007


O2 Stage

14:30 15:15 The Tap Tap
15:45 16:30 Landmine Spring
17:00 17:50 The Bones /swe/
18:20 19:10 No Means No /can/
19:50 20:50 Kryštof
21:20 22:25 Flipsyde /usa/
23:30 00:30 Gogol Bordello /usa/

Česká Spořitelna Stage
14:00 14:45 Tleskač
15:15 16:00 Sto Zvířat
16:30 17:15 La Ruda /f/
17:45 18:30 Karamelo Santo /arg/
19:00 20:00 Divokej Bill
20:40 21:40 Levellers /uk/
22:25 23:40 The Killers /usa/
00:20 01:10 The Beatsteaks /de/

Filter Stage
13:45 14:30 Bůhví
15:00 16:00 ETC & Vladimír Mišík
16:30 17:20 Blue Effect
18:00 19:00 Schäl Sick Brass Band /de/
19:30 20:15 !Deladap /aut/
20:45 21:30 Gipsy.cz
22:10 23:10 Front Line Assembly /can/
23:40 00:25 La Phaze /f/
00:55 01:40 Le Pneumatiq

Mattoni Music Stage
12:00 12:40 Fantajm
13:10 13:50 Kokosass
14:20 15:00 Mothers Angels
15:30 16:10 Magma Hotel
16:40 17:20 Atari Terror
17:50 18:30 Dark Gambale
19:00 19:40 X Core
20:10 20:50 Elektrick Man
21:20 22:00 Eggnoise
22:30 23:10 Khoiba
23:40 00:20 Roe Deer
00:50 01:30 Posmrtné zkušenosti

Pondelok 5.7.2007


O2 Stage
13:15 14:00 Schodiště
14:30 15:15 Znouzectnost
15:45 16:30 Mňága & Žďorp
17:00 17:45 Anna K
18:15 19:00 JaroslaV Uhlíř
19:20 20:20 bude upřesněno
21:00 22:00 The LocoS /esp/
22:40 23:40 Chinaski
00:10 00:55 Clou

Česká Spořitelna Stage
12:30 13:15 NaVel /ch/
13:45 14:30 Zeroscape /can/
15:00 15:45 Pleymo /fr/
16:15 17:00 Gaia Mesiah
17:30 18:15 Horkýže Slíže /sk/
18:45 19:30 Walls Of Jericho /usa/
20:00 21:00 Sick Of It All /usa/
21:45 23:00 The Hives /swe/
23:40 00:25 Disco Enseble /fin/
00:55 01:40 Sunshine

Filter Stage
12:45 13:45 Imodium
14:15 15:00 Deti Picasso /rus/
15:30 16:15 NVÚ
16:45 17:30 E!E
18:00 18:45 Otentikk Streets Brothers /ms/
19:15 20:00 Extra Action Marching Band /usa/
20:30 21:15 Kissmet /uk/
21:45 22:30 Puppetmastaz /f/
23:00 23:50 Enter Shikari /uk/
00:20 01:05 United Flavour

Mattoni Music Stage
11:00 11:40 Na Všechny 4
12:10 12:50 Chuť
13:20 14:00 Ion At An
14:30 15:10 Five O'clock Tea
15:50 16:30 Hazydecay
17:00 17:40 The Switch
18:10 18:50 Status Praesents
19:20 20:00 Medvěd 009
20:30 21:10 Prohrála v kartách
21:40 22:20 Gang Ala Basta
22:50 23:30 Vladivojna La Chia & Banana
00:00 00:40 Sunflover Caravan

Utorok 6.7.2007


O2 Stage

14:20 15:00 Southpaw
15:20 16:00 UDG
16:30 17:15 Cocotte Minute
17:45 18:30 Krucipusk
19:00 19:50 Vypsaná fixa
20:20 21:10 Wohnout
22:00 23:15 Toy Dolls /uk/
00:00 00:45 Plexis

Česká Spořitelna Stage
13:40 14:20 2 Wings
14:40 15:25 Michal Hrůza
15:45 16:30 Bára Zemanová
17:00 17:45 Die Happy /de/
18:15 19:00 Hana Hegerová
19:40 20:40 Mory Kante
21:40 22:55 Basement Jaxx /uk/
23:45 00:30 Skyline

Filter Stage
13:00 13:45 My First Date
14:15 15:00 5th April
15:30 16:15 The Airbags
16:45 17:30 Green Frog feet /de/
18:00 18:45 The Chancers
19:15 20:00 The Pepper Pots /esp/
20:30 22:00 Buty
23:00 00:00 Tata Bojs
00:30 01:15 Gulo Čar

Mattoni Music Stage
11:00 11:40 Hakka Muggies
12:10 12:50 Crionic
13:20 14:00 Jana Lota
14:30 15:10 Lay Out The Traps /uk/
15:50 16:30 Green Frog Feet /De/
17:00 17:40 Plus Minus /sk/
18:10 18:50 Flaming Cocks
19:20 20:00 Apple Juice
20:30 21:10 Fourth Face
21:40 22:25 Insania
22:55 23:40 Wickeda /bg/

Video

The Prodigy

Morcheeba

Ďalšie informácie

Celkovo sa behom štyroch dní (03.07 – 06.07. 2010) na ploche festivalu predstaví 170 skupín, samostatných hudobníkov a umelcov rôzneho druhu. Tento ročník patrí k najdrahším line-upom v histórii festivalu.  Celkový počet pódii sa takisto zväčší na 8 -  Česká spořitelna stage,  t-music stage, Evropa 2 stage, COOL stage,  hangárové Rock & Pop, Jam Stage a špeciálna scéna vyhradená pre bábkové divadlo.

The Prodigy, Skunk Anansie, Morcheeba, NOFX, Tricky, Does It Offend You, Yeah?, Suicidal Tendencies, Juliette Lewis, Dreadzone, Coheed and Cambria, Archive, Gallows, Jello Biafra and the Guantanamo School of Medicine, Trashtucada, Blasted Mechanism, Evergreen Terrace, Wisdom in Chains, Rekoner, Illbilly Hitec a Ginger Ninjas...

Areál

Otváracia doba:
Pátek 2. 7. 2010 - Stanové městečko bude fungovat cca od 12:00
Sobota 3. 7. 2010 (Večírek pro nedočkavé) 14:00 - 03:00
Neděle 4. 7. 2010 - 11:00 - 03:00
Pondělí 5. 7. 2010 - 11:00 - 03:00
Úterý 6. 7. 2010 - 11:00 - 01:00
Středa 7. 7. 2010 - Stanové městečko bude fungovat cca do 14:00

Mapy areálu

Mapa areálu

Vstupenky & predpredajné miesta

56,60 Eur

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Rock For People 2010
Dátum:

3.7.2010

 (sobota)
Už je po ...
- 114 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Hradec Králové, Letisko

Hudobné štýly:
neurčené
Web:
http://www.rockforpeople.sk

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

  • 2015
    • január
    • február
    • marec
    • apríl(1)
    • máj
    • jún
    • júl
    • august
    • september
    • október
    • november
    • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch