Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Tecktonik Battle Brezno

Flyer

Tecktonik Battle Brezno

Line-up

Wirro, Kaffu, Wizard, Mlyno, T Mike

Ďalšie informácie

Tecktonik (TCK), tiež nazývaný  Mliečna dráha, alebo jednoducho Electro Dance, je frenetický  a nepredvídateľný street dance, ktorý sa zvyčajne tancuje na electro house hudbu.  Zmes hudby tohto štýlu je zložená z techna, hip-hopu a electro house  štýlu. Tento štýl tanca vám môže pripomínať i „epileptický záchvat" :-), v skutočnosti sa však jedná o kombinovaný pohyb horných a dolných končatín , ktorý na seba nenásilne nadväzuje a vytvára tým veľmi efektné tanečné pohyby. Tanečník si však môže vymýšľať aj vlastné tanečné prvky.

Tecktonik Facelift
Tecktonik Facelift
Tecktonik má korene vo Francúzku, konkrétne v Paríži v roku 2000. Vtedy sa partia mladých ľudí  inšpirovala belgickým technom a začala tancovať svoje zostavy v parížskych kluboch a to najmä v klube Metropolis, ktorý sa dodnes považuje za klubovú kolísku tecktoniku. Najväčší boom tohto štýlu nastal v roku 2007 na pařížskej Techno Parade, kde bol tecktonik oficiálne prezentovaný. Po tom sa tento druh tanca začal šíriť do ďalších krajín Európy ako Belgicko, Holandsko či Nemecko a stále populárnejší je aj u našich susedov v Českej republike.

Termín Tecktonik je taktiež registrovaná  ochranná známka a módny štýl vychádzajúci prevažne z punkovej módy s futuristickými prvkami a gotickými účesmi a niekedy nosenie make-up vzorov ako hviezda na jedno oko. Ďalším charakteristickým znakom sú aj neónové farby na tričkách vyskytujúce sa na London Nu Rave módnej scéne.

Tecktonik v Brezne, 16. apríl (piatok) 2010, Magic club

S predstavením Tecktonik štýlu prichádza partyweb Techron.sk a jeho zástupcovia T Mike a Mlyno. Tecktonik s tak veľkým nasadením a odhodlaním v okolí Brezna ešte nikdy nebol!

Začalo sa to všetko tým, že mládež má čoraz väčší záujem o kreácie tohto tanca. Každú stredu sa konajú študentské diskotéky v Magic clube Brezno. Stalo sa už pravidlom, že hudba Tecktonik nesmie chýbať a prvé amatérske ,tanečné pokusy vidno už teraz u návštevníkov diskotéky. Touto cestou chceme osloviť hlavne mládež, študentov a záujemcov o tento tanec, pretože táto akcia prináša so sebou možnosť venovať sa novému tanečnému štýlu a takisto chceme dať priestor prezentovať sa začínajúcim djským talentom.Prinášame tento jedinečný, exkluzívny a najmodernejší hudobno-tanečný štýl Francúzskeho „street dance“ priamo k Vám.

Tecktonik & Electro dance : Show, gogo dancers, battle - súboj medzi tanečníkmi, výučba tanca, battle medzi djmi.

V tento večer sa Vám Predstavia tí najlepší Tecktonik & Electro dance tanečníci z celého Slovenska, ktorí Vám predvedú svoju nezabudnuteľnú show a po celý večer Vás budú sprevádzať skúsený Tecktonik & Electro dance gogo tanečníci. Okrem všetkého budete svedkom  jedinečného Battle KR Electro VS. Tecktonik Online club VS. Dimension electro. Nebude chýbať ani výučba tanca priamo na pódiu. Za djským pultom sa predstavia Dj Wirro, ktorý je zástupcom Tecktonik Online clubu v Lučenci, 16.ročný talent Wizard (techron.sk). O ďalšiu nezabudnuteľnú battle show djov sa postarajú Mlyno & T Mike. V tento večer na Vás čakajú aj rôzne vecné výhry a niekto z Vás bude mať možnosť zúčastniť sa tréningov a stretávok s Tecktonik klubom,alebo zatancovať si na ďalšej akcii v inom meste a diskotéke.

Tanečné skupiny : KR Electro ( Krompachy ), Tecktonik Online club ( Lučenec ), Dimension Electro crew ( Poprad )

Tecktonik Battle Night sa bude konať  16. apríl 2010, v priestoroch Magic clubu, štartujeme o 21:00. Viac infa o tejto akcii na: www.techron.sk , alebo stránka pre fanúšikov na facebooku.

Vstupenky & predpredajné miesta

2 Eur, 21.00

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Tecktonik Battle Brezno
Dátum:

16.4.2010

 (piatok)
Už je po ...
- 124 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Magic club


Brezno, Slovensko

Hudobné štýly:
neurčené
Web:
http://techron.sk

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Mohlo by Vás tiež zaujímať ...

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch