Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

ROCKWELL UK @ SUBCLUB

Flyer

ROCKWELL UK @ SUBCLUB

Line-up

Drum&bass párty s Rockwellom už v piatok v Bratislave

Všetkých srdečne pozývame na príjemnú piatkovú párty, ktorá sa uskutoční 20teho mája v Subclube. O desiatej sa za mixpult postaví slovenský deepový talent, producent a spoluzakladateľ labelu Darktide recordings menom iM3 aka IM-Free. Pred polnocou ho vystrieda šarmantná djka Ke3n zo Spiral crew.

To už bude atmosféra v klube vrieť keď privítame špeciálneho hosťa z Londýna, reprezentanta Shogun Audio, autora jedinečného dark&minimal zvuku a trackov, ktoré prekročili všetky doterajšie definície a škatulovania dnb. Šesť vydaných Epčiek, niekoľko releasov a remixov na labeloch Critical, Digital Soundboy, Downtown, Renegade Hardware či Darkestral svedčia o jeho usilovnej práci a veľkom progrese. Jeho tracky hrávajú velikáni ako Friction, Andy C, Noisia, Dj Hype, Alix Perez, Icicle či Breakage. Reč je samozrejme o Rockwellovi :)

Masívnejšiu selekciu dnb trackov rozdajú zástupcovia Nudance crew Fatsound a Robx. S mikrofónom v ruke uzriete skúseného MC Blu-ID z Budapešti, ktorý supportoval djov ako Noisia, Audio, Chris.Su, Mindscape, Body&Soul, Inside Info a ďalších. O vizuálnu stránku sa postarajú VJs Akasha.

Začíname o 22hod so vstupom 5 eur, o hodinu neskôr to bude 7eur. Počas párty sa budú podávať akciové drinky Amundsen Vodka + Red Bull za 3eur. Vo vysielaní Rádia_FM možete vyhrať voľné vstupy a vo štvrtok večer v programe Nika_FM odznie rozhovor s Rockwellom.
Tešíme sa na všetkých zúčastnených a na super párty :)

ROCKWELL (UK)

Rockwell, vlastným menom Thomas Green, sa ako hlavný bod programu objaví v piatok 20.mája v Subclube. Tento britský producent a DJ si za posledné 2 roky získal vo svete DnB obrovský rešpekt. Každý jeho release vzbudzuje pozornosť a hneď sa tlačí do playlistov DJs ako Friction, Noisia, Andy C, Hype alebo Breakage.

Rockwell, vlastným menom Thomas Green, sa ako hlavný bod programu objaví v piatok 20.mája v Subclube. Tento britský producent a DJ si za posledné 2 roky získal vo svete DnB obrovský rešpekt. Každý jeho release vzbudzuje pozornosť a hneď sa tlačí do playlistov DJs ako Friction, Noisia, Andy C, Hype alebo Breakage.

Zatiaľ má na svedomí síce „iba“ 6 EPs (na labeloch Shogun Audio, Darkestral, Critical), ale vlastným štýlom, v skratke popisovaným aj ako dark & minimal, sa prepracoval do aktuálnej svetovej špičky. V produkcii prináša nový pohľad na štruktúru dnb trackov, venuje sa detailu a s každým novým releasom mierne mení smer.

Momentálne je Rockwell exkluzívny producent značky Shogun Audio a zaradil sa tak do stajne k menám ako Alix Perez, Icicle, Spectrasoul a Friction, ktorý labelu šéfuje. Rockwell na Slovensku už raz hral (Signall_FM Festival 2010).

Mixované sety od Rockwella:
https://mp3.sety.cz/vysledek-hledani/set|rockwell.html
https://mp3.factmagazine.co.uk/FACT%20mix%20232%20-%20Rockwell%20(Mar%20%2711).mp3
https://mp3.drom.sk/rockwell-breakbeat-co-uk-podcast-05-02-2010

LINE UP:

R O C K W E L L   (UK)

(Shogun Audio, Critical, Darkestral, Digital Soundboy, Renegade Hardware)
iM3 aka I-M-Free (SK)
(Darktide Recordings, Break 9 Recordings, Nudance.sk)
MC Blu-ID (Ninjabreakz, Nudance) /HU
Fatsound (Nudance.sk, Drumshock)
Ke3n (Spiral.sk)
Robx (Nudance.sk, Drumshock)
VJs Akasha


vstup 5 € (po 23hod 7eur)

www.subclub.sk
www.nudance.sk

Linky:
www.facebook.com/rockwelldnb
www.facebook.com/imfreemusic
www.facebook.com/fatsound
www.facebook.com/DJRobx.dnb
www.dnb.sk/artist/ke3n
www.facebook.com/bluidmc
www.facebook.com/pages/VJs-Akasha/306977397649

Soundcloud:
soundcloud.com/rockwell
soundcloud.com/imfreemusic
soundcloud.com/fatsounddj
soundcloud.com/djrobxdnb

Latest tracks by iM3

 

Latest tracks by Rockwell

ROCKWELL  BIOGRAPHY

Thomas Green – aka Rockwell - has without question been one of the most exhilarating talents in electronic music in recent times, being included in the accolade of MixMag’s 2010 Players of The Year. Now comfortably one of the scene’s most distinctive, talented and sought-after producer-DJs, Rockwell stepped up his game by signing exclusively with Shogun Audio.

Responsible for a chain of colossal releases on significant labels such as Digital Soundboy, Renegade Hardware, Critical and Darkestral at the beginning stages of his career, Rockwell picked up Single of the Month awards numerous times in succession for every solo record released. He showed true samurai spirit with his debut 12” on Shogun, 'Full Circle' b/w 'My War', which tore up dancefloors all over the world and set the standard for not only this young star but fellow producers alike. His second release, ‘DJ Friendly Unit Shifter’ b/w ‘Fakin’ Jacks’, highlights sonic supremacy – ‘Fakin’ Jacks’ is compiled of over one hundred tracks of intricate percussion.

Rockwell’s productions pay particular attention to detail; painstakingly well-constructed and beautifully, thoughtfully mastered. Each track is meticulously arranged to perfection, a signature attribute to this refreshing producer’s ethos. The infectious force to which his tunes manifest on the dancefloor, coupled with the ease of listening away from the clubs, is testament to the extraordinary sonic quality of Rockwell’s music.

With remixes commissioned for DJ Shadow, Cash Money, Jose James and support from the likes of Gilles Peterson, he is leaving a unique imprint in, & leading a movement striving for, thought-provoking, artistic and riveting electronic music. This fresh, forward-thinking approach is one that sits perfectly alongside the rest of the Shogun elite: Alix Perez, Spectrasoul, Icicle, K-Tee and, of course, Friction.

Video

Komentáre

[+] Pridať komentár

iBeOJ iBeOJ, 10:00, 26.11.2017 (nedeľa) [6 rokov]

Download mp3

Anybody have the mp3 download to this??????

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
ROCKWELL UK @ SUBCLUB
Dátum:

20.5.2011

 (piatok)
Už je po ...
- 160 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

SubClub


Bratislava, Slovensko

Hudobné štýly:
 • drum'n'bass
Web:
https://www.nudance.sk

Grafický line-up

Fatsound iM3 Rockwell

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch