Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Call Da Police: Clash Plate Sound

Flyer

Call Da Police: Clash Plate Sound

Line-up

D.I.S (GER)
Osci (AT)
Hildush
Stanley (selector crew)
Wiruz (selector crew)

Ďalšie informácie

Hildush

Čaute, volám sa Hildush a rada by som vám o sebe niečo povedala. K hudbe som inklinovala už od narodenia. Počúvala som rôzne štýly, no vždy to bolo v znamení lámaných beatov. Bol to skôr underground, ktorý sa ku mne náhodne dostával, ale aj hudba z amerických ulíc, hlavne oldschoolový  hip hop . Veľa som ho počúvala a neskôr som aj začala tvoriť. Najprv to boli texty. Potrebovala som však  aj nejakú  hudbu, aby bolo do čoho rapovať  a tak som začala vytvárať prvé hip hopové podklady. Vystúpila som na niekoľkých undergroundových hip hop akciách so všetkým, čo som vytvorila, lenže to ma dlho nebavilo.

Hildush

Dostala som sa na jednu malú  open airku, kde som zistila, že ten rýchly štýl, ktorý som dovtedy nikdy nepočula a ktorý si ma začína získavať, je drum & bass. Po príchode do Bratislavy ma d& b uchvátil do maximálnej miery a spolu s ním som spoznala aj jungle a dubstep. Znova ma hudba pohltila, navštevovala som rôzne párty, znova začala tvoriť hudbu, no hudbu viacerých štýlov a raz...

Bolo leto 2008 a vtedy prišla ďalšia chvíľa, ktorá ma ovplyvnila. U môjho kamaráta som mala možnosť len tak siahnuť si na gramce a na dosky a potom som chcela znova a znova! Ako drogu.

Hildush

Najradšej mám jemnejší drum & bassový štýl, liquid funk, tanečný dnb plný leta, slnka a tepla, atmosférické skladby, raggajungle, ale aj temný darkstep.

Hildush

Kompletný line-up

Posledná novembrová sobota sa neúprosne blíži a s ňou aj špeciálne deviate vydanie Call Da Police s podnázvom Clashplate sound. Práve z rovnomenného soundsystému nás svojou návštevou poctia  producenti D.I.S a Osci a vyplnia prime time večera smršťou ragga junglových mashupov. Ako sme už vopred avízovali, chýbať nebude ani mladá tvár slovenskej scény - DJka Hildush, ktorá otvorí celú akciu svojím hodinovým setom. Kompletný lineup uzatvára rezidentné duo Wiruz a Stanley zo Selector Crew. No a pre tých, ktorí ešte nemali možnosť spoznať našich headlinerov, ponúkame nasledujúcich pár riadov.

Clashplate Sound
Newskool junglový soundsystém, ktorý sa na scéne objavil v roku 2007. Svetlo sveta uzrel tesne po vydaní dvojcédéčka Survival Story: The Ragga Jungle Compilation, kde debutoval jeho "otec" DJ Osci. Časom sa k nemu pridali D.I.S a Moz, a v tejto zostave funguje dodnes. Počas svojho dvojročného pôsobenia vychŕlil množstvo dubplatov, mixtapov, objavil sa na množstve akcií po celej európe a tvorbu pod hlavičkou clashplate možno nájsť aj v setoch starých kanadských majstrov. Nedá sa opomenúť ani najnovši úspech z pred dvoch mesiacov - vinyl Clashplate 001 / Rage EP, kde svojim trackom prispel aj DJ K.

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Call Da Police: Clash Plate Sound
Dátum:

28.11.2009

 (sobota)
Už je po ...
- 144 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

SubClub


Bratislava, Slovensko

Hudobné štýly:
neurčené
Web:
https://www.subclub.sk

Grafický line-up

D.I.S Osci

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch