Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Darkness 6

Flyer

Darkness 6

Line-up

21:00 – 22:00 Wajdak vs. Blade
22:00 – 23:00 Anfree & Tanya
23:00 – 24:00 Miss Rodez vs. Lukas.O
24:00 – 01:00 Golpe vs. Destroyer
01:00 – 02:00 Tilthammer vs. Hogar
02:00 – 03:00 Svetec vs. Sepromatiq
03:00 – 04:00 Tronic vs. Lenzy
04:00 – 05:00 Matthew vs. Gregi
05:00 – 06:00 AllStars

Video

Ďalšie informácie

Čakajte nečakané! Dva medzinárodné versuse na najväčšej hardtechno klubovke za posledné roky

Milí priatelia, nie je tomu tak dávno, kedy sme sa všetci spoločne zišli pod strechou nášho milovaného METROKLUBu v Šali. Ešte dnes nám behajú zimomriavky po tele, keď si spomenieme na jedinečnú atmosféru, ktorú ste vytvorili práve VY! Počas celej noci, ktorou Vás hudobne sprevádzali DJi ako Richie Gee a duo Psychodrums zo slnečného Španielska, maďarský talent Robert Fabian, či nemenej šikovný DJi reprezentujúci farby našej krajiny, bolo vidieť neskutočne veľa úsmevov a tancachtivých partypeople, ktorí nám dávajú silu pokračovať a naďalej prezentovať projekt DARKNESS v tom najlepšom svetle. Týmto Vám chceme srdečne poďakovať, že ste prišli plní nálady a vytvorili perfektnú atmosféru, na ktorú tak ľahko nezabudneme.
Preto Vám s veľkou radosťou dávame na známosť, že 17.september je ďalší deň D, deň, kedy sa obloha zatiahne a Vaša cesta bude smerovať len jedným smerom, a to do trenčianskeho Piano klubu na party DARKNESS 6!

Všetci dobre viete, že našou ideou je priviezť niečo nové, niečo fresh :) Čo sme si pre Vás pripravili na ďalšie pokračovanie Darkness?
Na Darkness 6 svoje umenie predstaví celkovo 9 DJ-ov zo 6 krajín a dvoch kontinentov. Veríme, že náš výber Vás opäť nesklame a s nadšením a veselou náladou sa budete zabávať celú noc. Práve teraz nastal čas, aby sme vyložili prvé karty na stôl a odhalili prvú časť line upu.

Na úvod sme si pre Vás pripravili niečo špeciálne. Na šiestom pokračovaní tejto party sa Vám predstavia 4 DJs v 2 versus setoch. Normálne by to nebolo nič špeciálne, no obidva tieto versus sety budú medzinárodné.

Dve krajiny, ale jedna krv. Dve osoby, ale jedna duša. Jedna duša, ktorá napĺňa jedno – hudba.
Prvou dvojicou, ktorú Vám nemusíme predstavovať, sú dvaja DJi a producenti, ktorí sú momentálne nielen v Európe považovaní za TOP hardtechno producentov, ktorí do tejto hudby priniesli veľa nového. Ich tracky už obehli celý svet a objavujú sa v tracklistoch viac, či menej známych svetových DJ-ov. Určite už tušíte, o kom je asi reč.
Prvá z dvojíc, ktorá Vám v spoločnom podaní vo versus sete na štyroch deckoch a dvoch mixpultoch predvedie aktuálny hardtechno sound si hovorí SveTec vs. Sepromatiq.

Ďalší DJ, ktorý s veľkou radosťou prijal pozvanie zahrať na party DARKNESS 6, pochádza z Maďarska. Tento šikovný DJ a producent, majiteľ vydavateľstva Overweight recordings, nesie meno Dj aTom, ktorý Vám je už dobre známy!
Keďže našou filozofiou je prísť vždy s niečím novým, výnimočným, prichystali sme si pre Vás jednu lahôdku, ktorá Vám bude predstavená po prvý krát v histórii práve na Darkness 6. Tou lahôdkou je, že maďarský DJ aTom sa po prvý krát pred tancachtivým publikom objaví so svojim veľmi dobrým kamarátom, slovenským DJ-om a producentom menom Hogar, v spoločnom versus sete na štyroch deckoch a dvoch mixpultoch. Dúfam, že Vás táto lahôdka potešila a vyčarila Vám úsmev na tvári.

Myslíme si, že pre dnešok sme povedali dosť a dúfame, že momentálne držíte v ruke svoj party-diár a k dátumu 17.2010 si píšete názov DARKNESS 6 PIANO klub Trenčín.

V krátkom čase sa môžete tešiť na ďalšie tlačové správy, kde Vám odhalíme ďalších DJov, ktorí Vám budú počas celej noci hrať do tanca. Tešiť sa môžete aj ja súťaže o vecné ceny, o vstupenky a takisto dávame do pozornosti, že onedlho bude spustený predpredaj na túto akciu v sieti TICKETPORTAL.

Ivee,  miss Srbska po prvý krát na Slovensku!

Po predĺženom víkende, kedy sa nám aj počasie mierne ochladilo, je čas, aby sme vás dostali zasa trošku do varu.
V tejto chvíli nastal správny čas, odtajniť ďalšie meno na lajnape! V tomto čase nie je vôbec ľahké uspokojiť náročného návštevníka hociakej party. My sme však chceli spojiť krásu, nehu, energiu spojenú s veselým hopkavým hardtechnom. Pokiaľ spojíme všetky tieto ingrediencie, vznikne nám jedno jediné meno  – DJane IVEE ! Táto pôvabná DJka, ocenená kráľovským titulom krásy MISS Srbska, ktorá je za mixpultom vidieť nielen v prestížnych kluboch, ale i na veľkých halovkách po celom svete, sa na Slovensku po prvý krát predstaví s jej LIVE projektom presne 17.septembra na party DARKNESS 6 v trenčianskom Piano klube.
Tomu, kto ešte veľa o DJane IVEE nepočul, bude predstavená v nasledujúcich tlačových správach.

Poslednou vetou vám chceme pripomenúť, že v krátkej dobe bude spustený predpredaj lístkov v sieti TICKETPORTAL.

Legenda sa vracia! DJ Amok opäť na Slovensku!

Je to tak! Legendárna postava svetovej hardtechno scény, ktorá stála pri jej zrode a svojimi nadčasovými skladbami posúvala tento štýl stále ďalej, sa po rokoch vracia na Slovensko. V roku 2009 ho postihli vážne zdravotné problémy, kvôli ktorým zrušil všetky svoje vystúpenia a už to vyzeralo, že sa naspäť nevráti. Tento rok sa mu ale podarilo dostať z toho najhoršieho a postupne začína prijímať  ponuky na hranie. Preto sme veľmi radi, že po dlhšej dobe prijal aj našu ponuku.
Dámy a páni, po 3 rokoch sa na Slovensko vracia DJ Amok (rozhovor).

Darkness 6 spúšťa predpredaj!

17. septembra 2010 sa v trenčianskom Piano klube bude konať najväčšia hardtechno party na Slovensku za posledných pár rokov. Preto sme sa rozhodli pre túto akciu spraviť predpredaj. Už dnešným dňom si môžete v sieti Ticketportal zakúpiť lístky za predpredajovú cenu 12€.
V tejto cene už sú zahrnuté aj poplatky Ticketportalu.
Už čoskoro predstavíme finálny plagát a trailer.

Vstupenka

Plagát + Trailer

Leto už je v plnom prúde, festivalová sezóna rozbehnutá, no my už myslíme na to, čo bude po lete, keď všetky festivaly budú za nami. Preto si môžete do svojich party kalendárov zapísať dátum 17.9.2010, lebo presne vtedy bude v trenčianskom Piano klube šieste pokračovanie úspešnej klubovky Darkness.  Už sme predstavili väčšinu DJs, ktorí na tejto party vystúpia – Amok, Ivee, Acid Flux, Svetec, aTom, Sepromatiq a Hogar. No to nie je všetko. Tento lineup doplní slovenský hardtechno veterán Tronic a český DJ Warphil.

Dnešným dňom už poznáte celý lineup, a preto zverejňujeme trailer (nižšie)a plagát k tejto akcii.

Ešte by sme vám chceli pripomenúť, že lístky na túto party si už môžete zakúpiť v sieti Ticketportal za predpredajovú cenu 12€.

Útok spoza hraníc!

Už len tri týždne nás delia od dátumu 17. septembra, kedy sa v trenčianskom Piano klube uskutoční dlho očakávaná party Darkness s poradovým číslom 6. Preto by sme vám radi predstavili našich zahraničných hostí trocha bližšie. Ako sa dostali k hudbe? Čo všetko spravili pre hardtechno scénu? Aké majú za sebou úspechy? Toto všetko a ešte viac sa dozviete po prečítaní si ich biografií.

DJ Amok

DJ Amok  je dobre známy ako jeden zo zakladateľov nemeckej hardtechno a industrial scény. Svoje prvé skladby začal produkovať už ako 18 ročný. Nikto však vtedy nedokázal predvídať jeho úspechy. No už po krátkej dobe bol na stránke mp3.com na vrchole a čoskoro sa počet jeho predaných trackov priblížil k číslu 1 milión...

Amok

Jeho „klasiky“ ako Bongo Dynamics, Collateral Damage a najznámejšia Nightmare získali obrovskú popularitu a počas skorých začiatkov pomohli k založeniu nového štýlu.  Vďaka tomu sa krátko na to  jeho DJská kariéra rozbehla obrovskou rýchlosťou. Zhruba rok po jeho debute už hral na hlavných festivaloch vrátane I Love Techno.
So skúsenosťami v klasickej hudbe (keďže sa učil hrať na husle) Amok vyvinul štýl extrémny a jedinečný. Jeho sety majú hlbokú myšlienku a s vynikajúcou zručnosťou, chytrým budovaním gradácie a s vášnivou láskou k hudbe privádza publikum na pekelnú jazdu temnej strany techna.
Na svojich vydavateľstvách Artillery Records a Crowbar vydal prvé dosky s dnešnými top menami a tak sa tieto vydavateľstvá stali známymi u mnohých techno a hardcore DJov. V roku 2006 založil s jeho dlhoročným kamarátom Viperom XXL Artillery booking. Tento booking sa onedlho stal veľmi rešpektovaným a jedným z najdôležitejších bookingov tohto štýlu, v ktorom boli niektorí najlepší umelci na tejto scéne.
V poslednej dobe sa Amok spojil s holandskou legendou Rude Awakeningom a vydali dve dosky na Artillery a Third Movement. V roku 2009 musel zo zdravotných dôvodov zrušiť všetky hrania až na pár výnimiek, no stále ostal aktívny na trhu s platňami s hitom Cleansing The Sphere, ktorý spravil s kolegom Stormtrooperom.

Ivee

Ivee je život. Ivee je hudba. Ivee je sladká, zriedkavá, vytvára tabu a jej meno je synonymum pre deepovú, inteligentnú a tvrdú hudbu, ktorá je jej jedinou motiváciou. Jej nasadenie je zamerané na live act a to je to, ako ju poznáte. Jej nezastaviteľný zvuk vás prevezie cez rôzne miesta – od ulíc Balkánu až po horiaci Belehrad. Na javisku vás dovedie na kraj eufórie a jej úsmev vás zavedie na vrchol šťastia. Hluk, energia, napätie, žiadne pravidlá, žiadna epidémia...to je Ivee.

Ivee

Celý jej život bol odjakživa o hudbe. Začala už v skorom veku, keď ako šesť ročná začala navštevovať hudobnú školu a neskôr vyštudovala hudobnú akadémiu ako huslistka a pedagóg. Svoju hudobnú kariéru pokračuje s technom, ktoré kombinuje s klasickou hudbou, a to je presne to, čo poznáte v jej každej druhej tvorbe -  hlučný stret protikladov a krása kontrastu, ktoré sa navzájom priťahujú.
S nedávnym rastom úspechov s jej Live actom sa kluby po celom svete stali jej domovom a clubberi a kolegovia jej rodinou. Ako Ivee hovorí: „Štúdium je miesto, kde to všetko len začína. Všetko je o nás. Ty, ja a hudba.“

Acid Flux

Acid Flux je najrešpektovanejší predstaviteľ undergroundovej hardtechno scény v Mexiku, DJ a producent, veľvyslanec z Latinskej Ameriky a svetová špička štýlu nazývaného „XTREME“. Jeho predstavenie je skutočná show. Ľudia, ktorí zažili jeho set, sú fascinovaní nielen jeho výbornými DJ kvalitami, ale taktiež šialeným zápalom, s akým mixuje svoje veľmi agresívne pojatie hardtechna.
Tanečný parket zničil v mnohých krajinách po celom svete. Jeho legendárne tracky a remixy inšpirovali veľa producentov novej generácie Xtreme. Jeho produkcia sa stala svetovo využívanou mnohými interpretmi vrátane DJa Rusha.

Acid Flux

„Som unavený z toho, ako som počul veľa DJov prehlasovať, že sú veľmi unavení stereotypom a že hľadajú niečo nové, unikátne, niečo, čo odlíši ich štýl. Ale pravda je taká, že vždy keď prídu, počúvam tie isté hovna. Já som ale už strašne unavený hľadaním niečoho nového, a tak som sa rozhodol niečo nové sám vytvoriť.“

Svetec

Základná umelecká škola a hranie na viacerých hudobných nástrojoch mu značne dopomohli v jeho hudobnom rozvoji.
V roku 1996 sa začal zaujímať aj o elektronickú hudbu. Na začiatku to boli hlavne komerčnejšie skladby, ale postupom času sa prepracoval až k technu, ktoré mu učarovalo zo všetkých štýlov najviac. Už od roku 2000 neodmysliteľne patrí k jeho životu aj vlastná produkcia, ktorej venuje všetok svoj voľný čas. V roku 2002 sa ako návštevník zúčastnil viacerých mega parties, ako i cluboviek, na ktorých nabral inšpiráciu a prvýkrát sa začal objavovať aj na druhej strane mixpultu ako DJ.

Svetec

Šancu zahrať si dostával hlavne na menších domácich parties a clubovkách. Zo začiatku hrával iba z CD-čiek, ale po pozitívnych ohlasoch na jeho sety čoskoro presedlal na hranie z platní. V rokoch 2005 až 2007 začala jeho producentská práca prinášať prvé úspechy, keď jeho skladby začali hrávať populárni DJs ako DJ Rush, Pet Duo, OBI, Sven Wittekind a mnohí ďalší. Jeho prvým známejším trackom bol track s názvom I Will Be Your Dentist, ktorý sa objavil aj na platni vydavateľstva Distorted records. Aj za pomoci DJa OBIho sa mu podarilo v roku 2007 vydať svoju prvú platňu s názvom Thirst For Imitation EP. Naďalej v roku 2008 úspešne pokračoval v produkovaní a remixovaní a jeho skladby sa začali objavovať na labeloch ako Artillery, Animasola, Mental Torments, Inflicted atď. Za posledné roky si zahral popri väčšine významnejších svetových hardtechno DJs. K jeho štýlu hrania patria hlavne tvrdšie a pestrejšie skladby, no hlavne prezentovanie svojej vlastnej tvorby.

aTom
DJ aTom sa narodil v roku 1987, blízko slovenských hraníc - v mestečku Ostrihom. K DJ-ingu prvýkrát "pričuchol" už ako 12 ročný, keď hrával hlavne na rôznych školských a domácich akciách. V tom období mu boli najbližšie štýly ako dance a house, ktoré o 4-5 rokov neskôr vymenil za techno. S týmto štýlom sa rozbehla jeho kariéra, mal možnosť predstaviť sa na rôznych väčších aj menších clubovkách s väčším, či menším úspechom.
Čoskoro prišiel na to, že techno nie je jeho konečná zastávka v jeho hudobnom rozvoji. Najväčší zvrat v tomto smere spôsobil z internetu stiahnutý set od známej dvojice Pet Duo, ktorý mu bežal vo winampe celé dni dookola a pritom sníval o tom, že kedy a kde by si mohol svojich „miláčikov“ konečne vypočuť aj naživo. Tento sen sa mu napokon aj splnil a od tejto chvíle si už bol 100%-ne istý, že práve hardtechno je ten štýl, ktorý sa mu páči najviac a ktorému by sa chcel naplno venovať. Na jar v roku 2005 sa prihlásil do jednej DJ-skej súťaže s názvom Radio-A & Showtechnic Hungary, kde sa predstavil so svojím hardtechno setom.

aTom

Myslel si o sebe, že nemá žiadne šance uspieť. Ale mýlil sa! Prišiel mu e-mail, že sa nachádza v prvej desiatke, čo znamenalo, že sa bude môcť predstaviť vo finále tejto súťaže, naživo v krátkom sete. Porotcovia súťaže zastupovali viaceré štýly elektronickej hudby. Aj napriek tomuto faktu sa mu podarilo vyhrať, čo mu dodalo do budúcna veľké sebavedomie na ďalšiu prácu a zdokonaľovanie sa. Od novembra 2005 dostával mnoho pozvánok na vystúpenia. Medzi nimi bolo aj hranie na najväčšej maďarskej hardtechno party - NGoHT. V tomto období začal svoju pozornosť viac venovať aj produkcii, ktorej ovocím boli vydané nahrávky na viacerých internetových vydavateľstvách ako Anathema Records, Illegalrecords, Technomania Rec., Technoart Rec. a nakoniec aj londýnske vydavateľstvo iFactor Recordings. V roku 2009 sa dopracoval aj k ďalšiemu míľniku, keď spolu s DJ-om Tilthammerom založili label Overweight Recordings.

Darkness 6: Oficiálna after party

Veľa ľudí sa nás pýtalo, či po akcii Darkness 6, ktorá sa bude konať už budúci piatok, t.j. 17.9.2010 v trenčianskom Piano klube, bude after party. Preto sme sa rozhodli, že ich prosby vypočujeme, a tak všetci vytrvalci, ktorým sa nebude chcieť ísť po skončení Darkness party domov, si to môžu namieriť do neďalekého klubíku Krankenhaus, kde sa ráno o 6:15 začne oficiálna after party. Pod palce si ju zobral všetkým dobre známy DJ LaTech, ktorý aj zostavil lineup. Dúfame, že vás táto správa potešila a po desiatich hodinách hardtechna si prídete odpočinúť či zatancovať na kvalitné techno.

Ešte by sme vám chceli pripomenúť stále prebiehajúci predpredaj v sieti ticketportal, kde si môžete kúpiť vstupenky za predpredajovú cenu 12€.

Vstupenky & predpredajné miesta

Predpredaj: 12€ (v sieti Ticketportal)
Na mieste: 15€

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Darkness 6
Dátum:

17.9.2010

 (piatok)
Už je po ...
- 135 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Piano club


Trenčín, Slovensko

Hudobné štýly:
 • schranz
Web:
https://

Grafický line-up

Hogar Sepromatiq

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch