Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

David Guetta One Love tour

Flyer

David Guetta One Love tour

Line-up

20:00 – 21:00 DJ I-One
21:00 – 22:30 Braňo Dj & Carlo
22:30 – 00:00 Muzzaik
00.00 – 03:00 David Guetta
03:00 – 05:00 Lucca

Video

Ďalšie informácie

David Guetta v predaji!

Veľkú vlnu záujmu vyvolala správa o vystúpení známeho francúzskeho DJ-a Davida Guettu v Bratislave. V priebehu ostatných dní sme dali do predpredaja prvú, limitovanú sériu 2000 kusov vstupeniek v cene 30 €, ktorá sa začala rýchlo míňať. Po ich vypredaní sa cena zvýši.

V predaji sú aj VIP lístky v hodnote 50 €. Ako VIP hosť budete mať samostatný vchod, čo pre vás znamená žiadnu tlačenicu a čakanie v radoch. Okrem toho na vás čaká bar určený iba pre VIP. Počas večera sa budú podávať Aloe vera mixed drinks. Ďalšou a tou najväčšou výhodou však bude exkluzívne miesto oproti pódiu a špeciálne parkovisko určené iba pre VIP.  
Ak sa aj ty chystáš na túto udalosť roka a lístky ešte nemáš, určite neváhaj s ich kúpou. Lacnejšie už nebudú!

Vstupenky si môžete kúpiť v celej predpredajnej sieti www.ticketportal.sk
Vystúpenie súčasnej svetovej jednotky určite bude jedným z vrcholov tohtoročného hudobného leta. Francúzsky DJ, ktorý v rebríčkoch aktuálne boduje so skladbou Gettin' Over You, vystúpi po prvý raz vo svojej kariére na Slovensku!

David Guetta: Prvá séria vstupeniek bude čoskoro vypredaná!

V súčasnosti najvychytenejší DJ David Guetta vystúpi už 14. septembra na Inchebe – open air v Bratislave. Behom posledných pár dní záujem o vstupenky výrazne vzrástol a akcia sa vyšplhala na druhú priečku v predajnosti podujatí na Slovensku. Vzhľadom k možným pokusom o predaje prostredníctvom iných portálov a spoločností ako je Ticketportal vás chceme upozorniť na niektoré bezpečnostné opatrenia.

Každá vstupenka na toto podujatie je vybavená jedinečným číslom a čiarovým kódom. Pri vstupe na podujatie budú pracovníci vybavení technickým zariadením, cez ktoré vám vašu vstupenku autorizujú. Každý ďalší pokus o neoprávnený vstup bude neúspešný a môže byť považovaný za podvod. Preto vám odporúčame, aby sa vaše vstupenky nedostali do rúk nepovolaným osobám, ktoré by vám mohli znemožniť vašu návštevu na podujatí a aby ste ich kupovali iba v sieti Ticketportal a u jej autorizovaných partnerov, ktorých zoznam nájdete TU.

Ak sa aj ty chystáš na túto udalosť roka a lístky ešte nemáš, určite neváhaj s ich kúpou. Lacnejšie už nebudú!

Vystúpenie súčasnej svetovej jednotky určite bude jedným z vrcholov tohtoročného hudobného leta. Francúzsky DJ, ktorý v rebríčkoch aktuálne boduje so skladbou Gettin' Over You, vystúpi po prvý raz vo svojej kariére na Slovensku...!

David Guetta je najsťahovanejším umelcom na internete

Všetky rebríčky atakujúci známy francúzsky DJ David Guetta má na svojom konte ďalší úspech. Takmer polovica všetkých downloadov tanečnej hudby vrátane Nokias Ovi Music Store patrí práve jemu. Počet stiahnutí songu When Love takes it s Kelly Rowland do teraz neprekonali ani takí hitmakeri ako Cascada či La Roux.
Geoff Roberts, muzikológ z OVI povedal, že výsledky ukazujú jasné trendy v náraste podielu tanečnej hudby, ktorá bola do tejto chvíle v minorite. Týka sa to celého sveta, bez rozdielu. Umelci ako David Guetta pomáhajú priniesť túto hudbu masám o čom svedčí aj neuveriteľný nárast sťahovaní za uplynulý rok. A bude to len narastať, keďže sme vo festivalovom období. Minuloročné downloady dosahovali vrchol medzi májom a septembrom a zatiaľ sa to javí tak, že tento trend bude pokračovať i v tomto roku.
Jedna zo zakladajúcich členiek skupiny Destiny´s Child speváčka Kelly Rowland pred nedávnom priznala, že keď po prvý krát počula inštrumentálnu verziu When Love Takes Over bola natoľko zasiahnutá pocitmi, že sa rozplakala.
„Ako som to počula, zrazu som mala slzy v očiach! Volala som Davidovi, že by som veľmi rada k tomu urobila text a priniesla ho do Londýna. Skladbu som napísala, poslala a ostatné už je história“ povedala Kelly.

Ovi Music Store top 10 Dance Music All Time.
1. David Guetta
2. Cascada
3. La Roux
4. Ministry of Sound
5. Basshunter
6. Tiësto
7. Scooter
8. The Chemical Brothers
9. Calvin Harris
10. Faithless
Vystúpenie súčasnej svetovej jednotky určite bude jedným z vrcholov tohtoročného hudobného leta. Francúzsky DJ, ktorý vystúpi po prvý raz vo svojej kariére na Slovensku..!

Viac info na:
www.davidguettaparty.sk
www.davidguetta2010.sk

Pre aktuálne informácií sa pridajte k nám na Facebook.

Tvoja šanca zahlasovať za Davida Guettu v ankete Dj Magu Top 100!

DJ Mag Top 100 – výročné hlasovanie britského hudobného časopisu je tu znova. Je tu opäť čas rozhodnúť, ktorý DJ sa stane svetovou jednotkou pre rok 2010 na základe hlasov od fanúšikov.

David Guetta sa čoskoro predstaví v bratislavskej Incheba open air. V minulom roku sa postavil na imaginárny stupienok číslo tri. V tomto roku je spať v ešte lepšej forme a so žiadosťou pre svojich fanúšikov o zahlasovanie v tejto ankete. Aj keď David možno patrí k najväčším svetovým hviezdam súčasnosti, je predovšetkým a hlavne DJ. Pokiaľ je tvojim favoritom, je tu ten správny čas to dokázať a odovzdať svoj hlas v ankete DJ Magu!

Hlasovať môžete po rýchlej registrácii na www.top100djs.net. Hlasovanie končí 23. septembra.

Vystúpenie súčasnej svetovej jednotky určite bude jedným z vrcholov tohtoročného hudobného leta. Francúzsky DJ, ktorý vystúpi po prvý raz vo svojej kariére na Slovensku!

Ubytovanie počas koncertu so zľavou

Chystáte sa do Bratislavy? Premýšľate, ako Vám pôjdu vlaky, autobusy, alebo iné spoje domov? Chce sa Vám unaveným cestovať? Ak nieste priamo z hlavného mesta a chystáte sa na Davida Guettu máme pre Vás tip na oddych po náročnej noci...

Náš partner, Radison Blu Carlton Hotel, najznamejší hotel priamo v centre Bratislavy, pre Vás pripravil špeciálnu zľavu na ubytovanie vo výške až 15%. Stačí, ak sa na recepcii hotela preukážete platnou vstupenkou na koncert.

Pre maximálne zabezpečenie vášho pohodlia a odbúranie neskoršieho stresu s ubytovaním Vám odporúčame zarezervovať si izby už teraz na reservation.bratislava@radissonblu.com alebo 02/59390512/0513.

Viac informácií nájdete na stránke hotela www.radissonblu.com/hotel-bratislava

Vystúpenie súčasnej svetovej jednotky určite bude jedným z vrcholov tohtoročného hudobného leta. Francúzsky DJ, ktorý vystúpi po prvý raz vo svojej kariére na Slovensku..!

Vstupenky si môžete kúpiť v celej predpredajnej sieti www.ticketportal.sk

David Guetta zahrá 3 hodiny! Posledné informácie pred koncertom...

Známy Francúz David Guetta vystúpi 14. septembra po prvý raz vo svojej kariére na Slovensku. V utorok odohrá svoje vystúpenie v open airi bratislavskej Incheby. Čo všetko na vás v tento deň čaká?

Vstupenky:
Ak ste si ešte stále nekúpili vstupenky, odporúčame vám navštíviť niektoré z predajných miest spoločností Ticketportal. Cena lístka na plochu je momentálne 40 €. Vstupenky sa budú predávať aj na mieste.

Organizačné info:
Areál open airu bratislavskej Incheby bude pre návštevníkov otvorený 14. 9. 2010 od 19-tej hodiny,  hudobná produkcia začne o 20:00. Na miesto podujatia je prísny zákaz vnášania alkoholických nápojov, omamných látok, zbraní, skla, fliaš, dáždnikov a ostatných predmetov, ktoré môžu poškodiť zdravie a bezpečnosť. Pri vstupe je každý účastník povinný strpieť bezpečnostnú kontrolu a riadiť sa pokynmi organizátora.
Vstup do areálu pre návštevníkov so zakúpenými GOLD VIP je od výškovej budovy Incheby, kde bude pripravené aj bezplatné parkovanie.

Mapa

Pre ostatných návštevníkov je vstup do areálu zabezpečený od Viedenskej cesty, vjazd s automobilmi iba od Viedenskej cesty. V areáli výstaviska sú aj parkovacie miesta. Pre VIP hostí je zabezpečené osobitné parkovisko, pred halou B0 (hore), kde sa bude nachádzať aj zvlášť VIP  vstup.

Mapa

Vzhľadom k tomu, že v Bratislave nie je k dispozícii priestor, ktorý by bol schopný poňať potrebnú kapacitu, zabezpečiť dostatočný komfort, bezpečnosť a v záujme uspokojenia všetkých účastníkov sme sa rozhodli spraviť túto party ako outdoorovú aj s rizikom, že budete musieť o niečo viac tancovať, aby ste sa zahriali :) V opačnom prípade by sa v záujme zachovania bezpečnostných štandardov možno len každý štvrtý dostal na túto party. My sa budeme snažiť čo najlepšie zabezpečiť priestor aj napriek chladnejšiemu počasiu tak, aby ste si to užili čo najlepšie. Akcia sa uskutoční za každého počasia.

Kto vystúpi?
Spolu s Davidom Guettom zahrajú DJ I-One, domáci Braňo Dj & Carlo, DJ-ka Lucca či senzácia z Maďarska Muzzaik. Práve na projekt Muzzaik sa budú popri Guettovi sústrediť zraky znalcov tanečnej scény. Muzzaik je housový projekt DJov a producentov Dannyho L a Sullivana, ktorý vznikol v roku 2002. Ideou bolo spojenie dvoch talentovaných maďarských producentov do celku, ktorý realizuje ich spoločné hudobné vízie a nápady pre vytvorenie čohosi nového. Po krátkom čase dosiahli ako národný tak aj medzinárodný úspech spojený s dobrými reakciami od najväčších mien hudobného biznisu.

Časový line up:
20:00 – 21:00 DJ I-One
21:00 – 22:30 Braňo Dj & Carlo
22:30 – 00:00 Muzzaik
00.00 – 03:00 David Guetta
03:00 – 05:00 Lucca

Bary:
Pre väčší komfort, pohodlie a obmedzenie radov pri baroch bude počas celého večera využívaný žetónový systém platenia. Žetóny si budete môcť vymeniť na viacerých, viditeľne označených miestach. Z minulosti sa nám osvedčilo, že tento systém jednoznačne prispieva k rýchlejšej obsluhe, zamedzuje vzniku problémov pri vydávaní hotovosti a predchádza sa tak prípadným konfliktom s obsluhujúcim personálom.

Čo dodať záverom? Túto party si určite nenechajte ujsť. Je to na dlhú dobu jediná šanca vidieť Davida Guettu naživo..

Viac informácií na:
www.davidguettaparty.sk
www.davidguetta2010.sk
www.davidguetta.com
www.djmag.com
www.top100djs.net
www.davidguettaparty.sk

Event na Facebooku.

Vstupenky & predpredajné miesta

Vstupenky si môžete kúpiť v celej predpredajnej sieti www.ticketportal.sk

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
David Guetta One Love tour
Dátum:

14.9.2010

 (utorok)
Už je po ...
- 158 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Incheba


Bratislava, Slovensko

Hudobné štýly:
 • house
 • tech house
 • progressive house/tribal house
Web:
https://www.slovakiapromotion.com

Grafický line-up

Lucca

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch