Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DEBERCHA PROJECT: Episode III

Flyer

DEBERCHA PROJECT: Episode III

Line-up

B-COMPLEX (SK)

DYZLECTIC DIVISION (CZE)
BREAKER POKER (FRA)
SPIRO + SWATCH + HUSPI + MATIS as NUCLEAR Crew (SK)
DANNY COOL (UK)
JULUX (FRA)
DRAHOSH (SK)
S.SMITH (SK)
KVANT Multimedia&Lasershow (SK) feat. OPTICA NAKASHI Visuals (CZE)

Video

Ďalšie informácie

DEBERCHA PROJECT vstupuje do tretej epizódy a ako po minulé roky sa koná v nádhernom prostredí prírodného amfiteátra v ČAJKOVE (okr. Levice) so skvelou elektronickou hudbou.

Tretí ročník tohto zaujímavého podujatia sa bude konať v sobotu 6. augusta 2011 na tradičnom mieste, ktorým je prírodný amfiteáter Deberča, nachádzajúci sa v obci Čajkov (okr. Levice). Po úspešných dvoch ročníkoch, kedy sa táto akcia vypracovala na jednu z najvýznamnejších letných tanečných akcií, sa tento rok očakáva rekordná účasť návštevníkov, ktorí si tento festival obľúbili predovšetkým pre jeho výnimočnú atmosféru. Návštevníci Debercha Projectu sa môžu opäť tešiť na primerané množstvo drum & bassu, breakbeatu, dubstepu, electrohousu či techhousu, ktoré im, počas tejto open- airovej klubovej noci, budú dávkovať DJi a producenti ako B-COMPLEX (SK), BREAKER POKER (FRA), JULUX (FRA), DANNY COOL (UK), DYZLEGTIC DIVISION (CZE), NUCLEAR CREW (SK), DRAHOSH (SK) a S. SMITH (SK).

Okrem potešenia zo špičkovej elektronickej hudby sľubujú organizátori aj výnimočný vizuálny zážitok, ktorý zabezpečí exkluzívna lasershow od spoločnosti KVANT, ako aj Vjské vizualizácie od českých OPTICA NAKASHI. Navyše, oproti poslednému ročníku prišlo k ďalšiemu vylepšeniu areálu prírodného amfiteátra; k pohodliu clubberov prispeje aj dostatočne široká ponuka cateringu, či stanové mestečko.

Viac informácií hľadajte na webovej stránke festivalu alebo na Facebooku.

 

B-COMPLEX

B-Complex
B-Complex
Headlinerom Debercha Project: Episode III, je B-COMPLEX, vychádzajúca hviezda svetovej drum & bassovej scény, ktorý je historicky prvým a zatiaľ jediným slovenským interpretom, ktorému sa podarilo vo väčšej miere presadiť aj v zahraničí. Tohtoročný laureát najvýznamnejšej slovenskej hudobnej ceny - Radio_Head Award v kategórií „Nováčik roka“ B-Complex, civilným menom Matúš Lenický, je bratislavský drum & bassový DJ a producent. Jeho usilovnosť a talent si v novembri roku 2008 všimol aj šéf veľkého vydavateľstva Hospital Records a člen projektu London Elektricity – Tony Colman a jeho novú skladbu „Beautiful Lies“ zaradil do svojho podcastu, venovaného novým talentom. Ohlas fanúšikov aj DJov bol fantastický a aj s ich podporou sa rozhodli skladbu zaradiť na album Sick Music, ktorý vyšiel v júni 2009.

Tento moment sa môže radiť za prelomový v jeho kariére, pretože „Beautiful Lies“ zaznamenala fenomenálny úspech nielen na miestnej d & b scéne (1. mesto v ankete Slovak Drum & Bass Awards 2008 v kategóriách „Skladba roka“ a „Producent roka“), ale predovšetkým v zahraničí (táto skladba má v rôznych verziách na youtube.com v súčasnosti okolo 10.000.000 prezretí!), ako aj v mainstreamovejších vodách slovenského rozhlasového éteru (v hlavnej hitparáde Radia_FM Top_FM sa držala rekordných 55 týždňov!). Jeho úspechy sa však nespájajú len s notoricky známou „Beautiful Lies“, ale aj s ďalšími trackmi, ako sú napr. „Girl With Flower“ a „Aztec“, ktoré vyšli v americkom vydavateľstve Dysfunktional Audio. B-Complex sa vďaka tomu čoraz výraznejšie dostáva do povedomia celosvetovej d & b scény, čo Matúšovi otvára nevídané možnosti. V súčasnosti dostáva pravidelné pozvania do klubov celého sveta (Veľká Británia, Nový Zéland, Austrália, Írsko, Belgicko, Nemecko, Poľsko, Česká republika atď.), ale aj na veľké letné festivaly, ako sú britský Global Gathering, rakúsky Beatpatrol, či najlepšie slovenské multižánrové festivaly Pohoda a Grape. Nie náhodou má B-Complex zo všetkých slovenských hudobníkov suverénne najpočetnejší fanklub zahraničných fanúšikov na svojom facebookovom profile.

Black Eternity VIP

Je pre nás cťou, že si Maťo našiel vo svojom nabitom programe našiel čas aj na náš mini-fest a podporí jeho filozofiu svojím úžasným energickým vystúpením.

www.myspace.com/bcomplexdnb
soundcloud.com/b-complex
www.facebook.com/bcomplex

 

BREAKER POKER & JULUX (FRA)

Breaker Poker
Breaker Poker
Debercha Project poctí svojou návštevou aj skvelý DJ a producent z francúzskeho Avignonu - BREAKER POKER známy aj ako DJ KOINK. Ide o veľmi skúseného a zároveň eklektického DJa, ktorého sety sa pohybujú medzi viacerými žánrami, či už je to drum & bass, breakbeat, techno alebo dubstep. Breaker Poker okrem toho, že je výborným DJom a producentom je zároveň aj zakladateľom nezávislého labelu Poker Blender Records. V posledných rokoch sa začína zameriavať čoraz viac na dubstep resp. tekstep, pričom v rámci tejto jeho fascinácie temnými zvukmi, skladá skvelý maxi vinyl Sazydub, ktorý mu v roku 2010 vyšiel vo vydavateľstve Radikal Bass. Na čajkovskom amfiteátri vystúpi Breaker Poker so supportom svojho talentovaného krajana JULUXA, ktorý patrí medzi nastupujúcu generáciu francúzskych DJov.

www.myspace.com/breakerpoker
soundcloud.com/breaker-poker
www.facebook.com

 

DANNY COOL (UK)

Danny Cool
Danny Cool
Aj tento rok sa na Debercha Projecte predstaví zástupca klubovej scény vo Veľkej Británií, tentokrát to bude houseový Dj DANNY COOL. Za týmto pseudonymom sa skrýva Daniel Mason z prímorského Brightonu, ktorý sa tanečnej elektronickej hudbe venuje už cca 15 rokov. Za ten čas si vyskúšal DJing a produkciu v rámci takmer všetkých odnoží house music, ale v jeho hudobnej minulosti objavíme aj trance, old skool alebo dokonca ambient. Počas svojej DJskej kariéry sa predstavil nielen v kluboch po celej Veľkej Británií, predovšetkým v Londýne a Brightone, ale napr. aj v exotickom Thajsku.

Technical House Style 03-11

V súčasnosti je rezidentom v kluboch Concorde, Thomas Kemp a Matrix @ Hbar, nachádzajúcich sa v Brightone, pričom sa zameriava hlavne na tech house a electro house. Danny Cool sa okrem hrania v kluboch predstavuje svojim fanúšikom aj na čoraz známejšom internetovom rádiu RaveRadio.com.

soundcloud.com/dj-dannycool
www.rave-radio.co.uk/schedule.html

 

DYZLEGTIC DIVISION/DYZLECTIC DIVISION/DIZLEGTIC DIVISION/DIZLECTIC DIVISION (CZE)

Zo severočeského Liberca pochádzajúci DYZLEGTIC DIVISION sú rezidentmi Debercha Projectu, pričom sa od začiatku podieľajú aj na jeho organizovaní. V rámci jeho prvého ročníka sa dokonca kompletne postarali aj o hudobný program, kedy vystúpili v 4-člennej zostave: TRSK (aka 3SKA), SABOTEUR (aka SBTR), HARDDRIVER & KMOTR MONK. Na Debercha Project: Vol. 2 sa Dyzlegtic Division predstavili opäť, tentokrát v back2back sete dvojice TRSK & SABOTEUR, ktorí svojím 3-hodinovým setom uzatvárali line-up. Vystúpenia tejto libereckej partie DJov a producentov sa vďaka svojej energickosti každoročne tešia veľkej popularite, ku ktorej prispieva aj odvážne a precízne mixovanie viacerých žánrov, ako sú napr. electrohouse, breakbeat, techhouse, electroclash, nu-rave, drum & bass , IDM, či dokonca oldschool a stoopid 80' music.

3ska - debercha main theme

Toto liberecké zoskupenie je známe aj zo svojich performances na legendárnom (pôvodnom) Czechteku, či na iných CZ festivaloch, ako napr. Czarodeinice alebo Soundfeer alebo kluboch (predovšetkým Casta Club v domácom Liberci). Na Debercha Project: Episode III predvedú Dyzlektici v rámci svojho setu určite aj hymnu Debercha Projectu, ktorú exkluzívne pre náš mini-fest namixoval TRSK.

www.divize.org
www.myspace.com/divize
soundcloud.com/trsk

 

NUCLEAR CREW (SK)

Na Debercha Projecte vystúpi aj známa NUCLEAR CREW, medzi ktorej členov patria aj 4 DJs SPIRO, HUSPI, SWATCH a MATIS. Začiatok Nuclear Crew sa datuje k roku 2007 a spojený je s legendárnym bratislavským Subclubom, kde sa táto grupa pustila do organizácie drum & bassových Nuclear parties, na ktoré sa im o.i. podarilo dotiahnuť také mená ako High Contrast, Klute a Panacea. Okrem organizovania akcií sa členovia Nuclear Crew venujú, samozrejme, aj DJ-ingu a to predovšetkým spomínanému drum & bassu. Na Debercha Projecte sa Nuclear Crew predstavia so špeciálnym setom, v ktorom nám okrem drum & bassu ponúknu aj niečo z electra, breakbeatu, ale aj dubstepu.

Swatch
Swatch

www.facebook.com
www.myspace.com/igorecko
https://dj.drom.sk/huspi/
https://dj.drom.sk/spiro/
https://dj.drom.sk/swatch/

 

DRAHOSH (SK)

DJ Drahosh
DJ Drahosh
DRAHOSH, vlastným menom Drahoslav Hanzel, sa k DJiingu dostal v roku 2002 a už o rok neskôr mal svoju rezidentnú akciu v Metroklube Šaľa pod názvom Subtest. Okrem nej organizoval drum & bassové akcie s názvom Decadance taktiež v Metroklube. Začiatkom roku 2007 sa stal členom bookingu Texno.sk, z ktorého začiatkom roku prestúpil do bookingu Flux.sk. Za tých pár rokov, čo je na scéne, si stihol zahrať takmer so všetkými slovenskými DJs ako aj na niekoľkých prestížnych parties so svetoznámymi menami ako sú Paul Van Dyk alebo Filterheadz. Drahosh sa vo svojej hudobnej kariére, či už ako DJ alebo aj ako producent venuje deep houseu, ale rád si zahrá aj funky, vocal house, progressive, techno či minimal. Pri Drahoshovi netreba zabudnúť aj na skutočnosť, že v marci tohto roku začal vydávať jediný slovenský časopis o elektronickej tanečnej hudbe s názvom WAVE (pôsobí v ňom aj ako šéfredaktor), ktorý si už po prvých troch číslach našiel na našej klubovej scéne množstvo fanúšikov.

Bennito v - Shiloma (Drahosh remix)

https://soundcloud.com/drahosh
www.youtube.com
https://dj.drom.sk/drahosh/
www.wavemag.eu

 

S.SMITH (SK)

Po minuloročnom vystúpení sa na Debercha Project vracia lokálny pionier elektronickej hudby, S.SMITH, vlastným menom Slavomír Kováč, ktorý sa DJingu venuje od roku 2001, kedy začínal s technom. Bol hlavnym organizatorom levických akcií s názvom Techno Residents, ktore sa konali v Starej TeHellni a Wave Storming v Starej Ladovni. V tejto dobe hral s DJmi SK a CZ špičky ako sú Toky, Boss, Milosh, Skank alebo Glaucoma. Neskôr odisiel pracovat do Veľkej Británie, kde začal hrávať aj iné odnože elektronickej hudby ako funky, progressive house a breakbeat. Párkrát si zahral v UK v malých lokálnych kluboch - The What? a Hub. Po návrate z Británie rád mixuje sety, v ktorých hrá všetky jeho obľúbené štýly - house, breakbeat, techno, electro a niekedy zabrdne aj do drum & bassu.

 

DEBERCHA PROJECT: EPISODE III (praktické info)

I.MAPA

Miestom konania DEBERCHA PROJECT-u je prírodný amfiteáter Deberča, nachádzajúci sa cca 2 km severovýchodne od obce Čajkov (okr. Levice). K amfiteátru vedie cesta priamo z obce Čajkov (pri miestnom cintoríne).

viac info: mapa

II. TAXI SLUŽBA

Exluzívne spolupracujúcou taxi službou s DEBERCHA PROJECT-om je RB GOLDEN TAXI z Levíc, ktorá po dohode s organizátormi zaručuje tie najnižšie ceny prepravného. Hľadajte červené taxíky s nálepkou DEBERCHA PROJECT!

Telefonický kontakt:

0905 91 77 92
0902 91 77 92
0907 91 77 95
0905 105 276
0908 321 200
0905 376 868

Neďaleko areálu prírodného amfiteátru Deberča sa nachádzajú 2 prírodné parkoviská (viď odkaz v časti MAPA), ktoré budú môcť návštevníci DEBERCHA PROJECT-u využiť na parkovanie. Pri parkovaní prosíme dodržiavať pokyny parkovacej služby.

IV. AUTOBUSOVÉ SPOJENIE

A.PRICHOD

smer Levice - Čajkov (06.08.2011)

16:20 hod. (Levice, AS) - 16:45 hod. (Čajkov)
18:15 hod. (Levice, AS) - 18:36 hod. (Čajkov)
20:50 hod. (Levice, AS) - 21:08 hod. (Čajkov)

smer Tlmače - Čajkov (06.08.2011)

17:31 hod. (Tlmače, aut. st. SES) - 17:43 hod. (Čajkov)
19:46 hod. (Tlmače, aut. st. SES) - 19:54 hod. (Čajkov)

B. ODCHOD

smer Čajkov - Levice (07.08.2011)

05:04 hod. (Čajkov)- 05:20 hod. (Levice, AS)
08:59 hod. (Čajkov)- 09:20 hod. (Levice, AS)
13:11 hod. (Čajkov)- 13:35 hod. (Levice, AS)

smer Čajkov - Tlmače (07.08.2011)

07:31 hod. (Čajkov)- 07:39 hod. (Tlmače, aut. st. SES)
12:09 hod. (Čajkov)- 12:16 hod. (Tlmače, aut. st. SES)

Viac na: www.cp.sk

V. STANOVÉ MESTEČKO

Návštevníci DEBERCHA PROJECT-u budú mať k dispozícií aj vyhradený priestor na rozloženie stanov - stanové mestečko (viď odkaz v časti MAPA).

VI. HASIČSKÁ A ZÁCHRANNÁ SLUŽBA

Hasičskú a záchrannú službu na DEBERCHA PROJECT-e zabezpečuje Dobrovoľný hasičský zbor Bátovce.

VII. PROTIDAŽĎOVÉ OPATRENIA

Napriek tomu, že je predpoveď počasia pre obec Čajkov na sobotu 06.08.2011 veľmi priaznivá, návštevníci DEBERCHA PROJECT-u by sa ani v prípade dažďa nemuseli obávať o zhoršenie ich festivalového zážitku či komfortu, k čomu prispieva tanečný parket, ktorý je z väčšej časti vyasfaltovaný, ako aj nová štrková cesta vedúca naprieč areálom amfiteátra (od vchodu až po parket). Okrem toho budú súčasťou cateringovej zóny aj 2 veľké stany o rozmeroch 12m x 6 m, v ktorých by sa mohli návštevníci pred náhlym dažďom ukryť.

Takže toto je náš posledný článok k nadchádzajúcemu open-airu DEBERCHA PROJECT: Episode III, ktorý sa začne už v túto sobotu 06.08.2011 od 18.00 hod. na prírodnom amfiteátri Deberča v obci Čajkov (okr. Levice). Tešíme sa na Vašu účasť!

Vstupenky & predpredajné miesta

7 Euro

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
DEBERCHA PROJECT: Episode III
Dátum:

6.8.2011

 (sobota)
Už je po ...
- 124 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Prírodný amfiteáter Deberča


Čajkov, Slovensko

Hudobné štýly:
neurčené
Web:
https://www.deberchaproject.sk/

Grafický line-up

B-complex Drahosh Huspi Spiro Swatch

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch