Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Download 2010 - 10th Anniversary

Flyer

Download 2010 - 10th Anniversary

Line-up

Main House & Techno stage:

Butch (Bouq Mainz, Great Stuff Booking/GER)
Namito (Kling Klong,Great Stuff Booking, Berlin/GER)
Markus Mehta (Electronic Soul, Great Stuff, Munich/GER)
Damolh 33 (LIVE) (Underscore, Leporelo)
Michal Breeth (4Elements)
Facet (Drom.sk)
Cole a.k.a Hyricz (minimatica, spiral.sk)
Noks & Good Mood (download, spiral.sk)

Drum and Bass stage:

Nu:Tone feat. Mc Wrec (Hospital rec./UK)
Metrik (Viper rec./UK)
Gabanna b2b Galagha (Drumatique)
Cenco b2b Dykman (Bass, Codered)
Blue Motion (Good looking, Fokuz rec., Influenza)
Kubo (Spiral.sk, Download) feat. Flautistar (live flute) (Spiral, Urbantraffic/CZ)
Mc Shady (Spiral.sk)

DubStep Broken Live Performance stage:

Midi Lidi (Live/CZ)
Ear Drum Kru (Live)
Side9000 (laptop ½ live set, owntempo recordings/CZ)
Dj Junior a.k.a Žuňovskij (Wilsonic.sk)
Abu (basstrap, radio 1, subbass.cz/CZ)
Effiks aka Eff.d (notape.net)

Šapitó Čarovňa stage:

Chillout and Lounge music Dj

Časový line-up

Video

Ďalšie informácie

Download 2010 - 10th Anniversary

Download festival má tradíciu a má aj budúcnosť. Je to naša spoločná párty, náš spoločný event.

Je jednoducho miestom, ktoré sa pýši dobrým hudobným vkusom a pocitom vzájomnej hudobnej blízkosti. Je pre ľudí, ktorí okrem zábavy chcú investovať aj do svojho hudobného prehľadu a neuspokoja sa s bežnou konzumnou pasivitou.

Download festival je vždy o krok vpredu. Má myšlienku! Je postavený na presvedčení, ktoré oslovuje najmä srdce, ide svojou cestou, má svoje jasné ciele a svoj štýl. Má svoj stredoveký zámok, má svoju scénu a svojich priaznivcov. Má svoj zvuk. Download je elektronický festival, ktorý vie, čo chce.

Download festival má 10 rokov! 10 rokov znamená v živote tanečných podujatí skutočne dlhú dobu. Elektronická tanečná hudba zmenila za ten čas svoju podobu, zmenili si aj spôsoby komunikácie, zmenili sa aj jej priaznivci. No to, čo stále zostáva je láska k hudbe. K hudbe, ktorá vždy bola, je a bude iná. Nazvime ju pokojne undergroundová, okrajová, nekomerčná, alternatívna...o jej označenie už skutočne nejde. Tieto hranice sú dávno prekonané.

Download festival je o hudbe, ktorá neznie v rádiách, na diskotékach, v televíznych programoch, ktorej producenti väčšinou nie sú mediálne hviezdy s astronomickým marketingom, jednoducho o hudbe, ktorá oslovuje najmä svojim obsahom a svojou odlišnosťou.

Už je to jasné? Download festival je o ľuďoch ako ste vy a ako sme my. Je o ľuďoch, ktorí tomu, čo robia aj skutočne veria!

Download 10 ...alebo diskutujme o lineupe!

Lineupy letných festivalov vždy vzbudzujú debaty, názorové výmeny, kritiku, ale aj nadšenie a uznanlivé pokývanie hlavou.
Download festival je otvorený vaším názorom. Každoročne sa môžete vyjadriť v ankete na tému „Koho by ste radi videli na Download festivale“ alebo pridať komentár na Facebooku. Výsledky jasne hovoria v prospech žánrov drumnbass a house. Väčšina z vás by rada videla veľké mená svetovej tanečnej scény ako napr. David Guetta alebo dj Marky.

Ako potom komunikovať lineup, v ktorom žiadne z týchto „veľkých mien“ nevystupuje? A tu to tak trochu nechávame na vás, na vaše vedomosti, vkus, informácie. My napíšeme mená našich hostí, plus pár viet, v ktorých vyzdvihneme ich „hudobné zásluhy“. To ostatné je na vás. Komentujte, kritizujte, chválte. Prečo? Pretože si uvedomujeme,že Download tím tvoríme my všetci.

House & techno stage:

Trojica producentov a djov Butch, Namito, Markus Mehta predstavuje súčasnú nemeckú top produkciu v štýloch house a techno. Vydávajú najmä na značkách Great Stuff a Kling Klong.
„Na zámku“ budú v rámci svojho špeciálneho vystúpenia prezentovať tri podoby aktuálnej nemeckej scény: Berlín, Frankfurt a Mníchov.
Spolu s nimi budú desiate výročie oslavovať aj slovenskí Damolh 33 (live),  Michal Breeth, Facet, Cole a.k.a. Hyricz, Noks & Good Mood.  Sú symbolickým spojením východu, stredu a západu Slovenska, novej a starej producentskej, djskej ale zároveň aj aktívnej promotérskej generácie.

Drumnbass stage:

Nu-Tone, Mc Wrec, Metrik kvalitná drumnbassová zostava z Anglicka produkujúca na značkách ako Hospital, Viper rec. určite rozhýbe východné nádvorie Zvolenského zámku.
Okrem hostí z ostrovov sa predstaví aj silná slovenská zostava, v životnej forme Gabanna s Galaghom, Cenco s Dykmanom, Kubo & Flautistar, Blue Motion a všetci doplnení MC Shadym. Čakajte drumnbass rôznych vôní a chutí!

Live stage:

Midi Lidi, Ear Drum Kru, Side 9000, Junior a.k.a. Žunovskij, Abu, Effiks oslovia priaznivcov alternatívnej  a „živej“ elektroniky. Neposldne elektrizujúce zvuky a chytľavá dynamika v štýloch dubstep, elektro, nudisco, breakbeat, triphop. Nielen dji,  ale najmä  živé nástroje, živé hlasy a živá atmosféra budú dominovať tomuto stageu aj tento rok.

Čajovňa šapito stage:

Samozrejme nemôžeme zabudnúť ani na miesto oddychu a hudobných pohladení Čajovňa lounge & chill out stage.

DOWNLOAD FESTIVAL 10!

...alebo 10 racionálnych dôvodov, prečo by sa vám táto letná noc mohla páčiť.

1.    Prekvapí vás lineup!  Nie, nedvíhajte obočie nad tým, že niektoré mená vám nič nehovoria. Vyberali sme naozaj precízne a výber každého mena má svoje opodstatnenie.

2.    Dostane vás priestor! Len málo open-air podujatí má k dispozícii stredoveký zámok!

3.    Očarí vás atmosféra! Po zotmení sa prostredie zámku mení na dôverné objatie, ktoré spája a hreje.

4.    Poteší vás poloha a prístupnosť! Zvolen je takmer v strede Slovenska a Zvolenský zámok zas takmer v strede Zvolena, to znamená, dosť miesta na parkovanie, ubytovanie, pár metrov k autobusovej alebo vlakovej stanici.

5.    Zatiaľ nám praje aj počasie! Počas deviatich ročníkov ani raz nepršalo!

6.    Zaujíma vás najmä cena! Dúfame, že budete spokojní aj s cenami lístkov. Lístky sú už v predpredaji na www.ticektart.sk a za naozaj výhodné ceny.

7.    Chcete sa cítiť bezpečne! Nielen kultúrne pamiatky akou je Zvolenský zámok potrebujú starostlivosť. Profesionálny SBS tím, záchranná služba, požiarnici tam budú skutočne pre vás!

8.    Páči sa vám viac hudobných žánrov! Podľa našich ankiet je to tak. Aj preto stále propagujeme tri štýlovo rozdielne zamerané pódiá a lounge v čajovni.

9.    Všímate si dôležité drobnosti! Občerstvenie, bary, stánky s fast foodom, alebo sociálne zariadenia budú na mieste tiež!

10.    Chcete si odniesť najmä kvalitný hudobný zážitok! Profesionálne ozvučenie bude základom pre váš dobrý pocit.

Download open air: Predstavujeme vám SCR DubStep Broken Live Performance stage

Midi Lidi, Ear Drum Kru, Side9000, Junior aka. Žunovskij, Effiks aka. Eff.D, Abu. Predstavujeme vám SCR DubStep Broken Live Performance stage. Čítaj viac...

Midi Lidi

Midi Lidi

Elektronický projekt Midi Lidi vznikol ako pozitívnejšia strana temnejšieho hudobného telesa Krásný Stěhovák Gerard & Sexuální Nábytek v spojení s video-kamarátmi z Fiume. Hrajú elektronickú hudbu v svojráznom štýlovom mixe doprevádzanú odsekávanými spevmi českých textov. Midi ľudkovia sú v českom kultúrnom svete tiež známe ako filmári, divadelní performeri a vizuálni umelci. Niekoľko nominácií na album roka 2009, nominácia na Českého lva za filmovú hudbu k dráme Protektor a deväť týždňov na prvom mieste v hitparáde Veľká sedma na Rádiu 1 - tým všetkým sa môžu pochváliť títo elektronickí vizionári.

Pobavia a roztancujú vás kraftwerkovskými rytmami a minimalistickými sloganmi, ktorým nechýba inteligentný a miestami až čierny humor. Midi Lidi sú /Petr Marek-PC, flexatón, gitara, texty, spev, Prokop Holoubek-klávesy, bicie, klarinet, trombón, gitara a Markéta Lisá-PC, klávesy, zvuky, klarinet, spev/. Súčasťou ich živých vystúpení sú i abstraktne podmanivé vizuály, ktoré live počas koncertu tvoria traja ostrozrakí českí vizuálni umelci - Filip Cenek, Magdalena Hrubá a VJ Kolouch.

Ear Drum Kru (Spiral.sk)

Ear Drum Kru

 

Sú z Banskej Bystrice. Sú tu od roku 1996. Sú pôvodne traja, niekedy štyria a občas aj piati až šiesti. Hrávajú live ale aj ako dji, remixujú, tvoria vlastné skladby a spolupracujú s nemalým počtom umelcov. Majú na konte album, epéčka, množstvo remixov a početný rad skladieb na rôznych výberovkách a vinyle. Pohybujú sa v ríši dubu, kráľovstve breakbeatu, zemi dnb, zatmení dubstepu ale aj v továrni elektra a rieke downtempa. Svoje živé vystúpenia obohacujú hosťami na živé nástroje a taktiež o vokálové plochy. Inak tomu nebude ani na tohto ročnom Download Open Air. Je sa na čo tešiť!

Junior aka. Žunovskij  (wilsonic.sk)

Junior

Chcete sa baviť? S Juniorom sa to dá a to veľmi ľahko! Je totiž len málo djov, ktorí vedia čo si dá azda každý na tanečnom parkete. A zmiešať to do plynulého setu zabaleného do pestrofarebného obalu ktorý si každý s radosťou otvorí ako darček na 10te vianoce pod stromčekom to je Junior aka. Žunovskij.

Side9000 (Owntempo rec.)

Side9000

Kto to je?
Producent prvého českého dubstepového vinylu 9000 Dubs EP,
šéf najstaršieho stredoeurópskeho čisto dubstep/grime labelu Owntempo Recordings, ktorý má už na svojom konte cez dve desiatky oficiálnych československých releasov.
Odkiaľ ho môžem poznať?
Side spolupracoval napríklad na poslednom albume Moniky Načevy, remixuje a produkuje pre raperov Gulose Potroka, Modré Hory, Peťo Tázoka, Veca alebo ethno elektroniky Trans-Global Underground.
Čo hrá?
Ovplyvnený technom, dubom a dnb mieša výbušnú zmes ťažkotonážnych basových nákladov.
Hral už vôbec niekde?
Objavil se na pódiu vedľa napr. takých mien ako: Headhunter, Scuba, Mark One, Coki, Rusko, Skepta, Durrty Goodz, Goth-Trad nebo Joker.

Effiks aka. Eff.D (Notape.net)

Effiks aka. Eff.D

Miluje slovíčko freestyle, od slova sloboda, ktorú si spolu s odvahou váži pri Djingu najviac. Effiks je najšťastnejší, keď má pri hraní voľnú ruku a má pred sebou rozhladené, tancachtivé publikum, bažiace po odvážnejších kúskoch. Pod menom Effiks ho aktuálne môžete nájsť napr. aj v programe Bratislavského Nuspiritu, kde si pravidelne odpaluje rezidentskú freestyle akciu Beat Trippin'. Ako rezident a organizátor akcie STEP FORWARD v klube Radosť razí pod alteregom EFF.D vedno s pravidlenými či exkluzívnými misionármi najaktuálnejší zvuk Dubstepu a jemu blízskych urban štýlov – Uk/Baile Funky, DubTech, Bassline či Wonky. V tomto duchu sa bude na Zvolenskom zámku odvíjať aj jeho exkluzívny beatový výlet za najčerstvejšími tanečnými subbassmi z jeho zbierky.

Abu (Basstrap)

Abu

Polovica projektu Machinefunck, dj a moderátor jedinečnej českej relácie Bass Trap. Bass trap je česká oficiálne prvá pravidelná rádiová relácia zameraná na dubstep a ďalších nabasovaných príbuzných. Vysiela sa každý druhý štvrtok na vlnách pražského Rádia 1 (91,9 FM v Prahe a okolí alebo https://www.play.cz/radio-1) od 23.00.Bass Trap tak ako dj Abu se nesnažia byť prví, trendy, ani nevyhľadávajú hudobný obsah, ktorý práve tento mesiac budete počuť na každom rohu. Ponúkajú osobitý náhľad do dubstepovej kuchyne a zaručujú hudobný obsah, za ktorým si aj za nejakých päť rokov pri počúvaní záznamu budú stáť.

Download open air 2010 : Berlínsky center Namito... alebo zabudnite na Dedeho, Berlin is calling

Výkony nemeckého mužstva na MS vo futbale sú už štandardne kvalitné a spoľahlivé. Mužstvo bez jagavých hviezd funguje ako hodinky a výsledkom je precízna ale zároveň dynamická hra vzadu aj vpredu, množstvo pekných akcií a gólov.

Namito

Niečo podobné platí aj o nemeckej elektronickej scéne. Množstvo talentov, producentov, inovatívnej produkcie a poctivej práce. Label a booking Great Stuff je jedným z najsilneších tímov v Nemecku s kvalitným zázemím ale aj  množstvom hosťujúcich hráčov zo zahraničia. Mená útočníkov ako Martin Eyerer, Lützenkirchen, Tomcraft netreba predstavovať. Dopredu sa tlačia ďalší a o ich menách ešte určite budeme v budúcnosti počuť.

Namito

Patrí k nim aj úspešný nemecký producent a dj vydávajúci na značkách Systematic, Boxer, Kling Klong, Great Stuff : Namito

Charizmatický Namito jednoducho k Berlínu patrí. Rezident legendárnych berlínskych klubov ako E-werk alebo Tresor spája na svojej hudobnej ceste tajomný a melodický svet rodného Teheránu s chladným industriálnym prostredím berlínskeho undergroundu. Ako DJ precestoval svet, v roku 2009 nám predstavil vlastnoručne utkaný perzský koberec -  album s názvom „Eleven“. Úspešne spolupracuje najmä s Martinom Eyererom.
Jeho zvuk, to je najmä techno, súčasné techno, pretkané progressivom, elektrom a housovým feelingom.

Zimomriavky a energia, Namito & Martin Eyerer: Quipa

Hospital rec. na Download open air 2010

Nu:Tone ( Hospital/UK)

Dan Gresham, aka Nu:Tone, začal hrať na piáno vo veku 8 rokov a o rok neskôr začal spievať v „Jesus College Chorus“ v Cambridge.  Študoval hudbu na Durham University, kde začal robiť aj vlastnú študentskú rádiovú show. Tu sa zoznámil s mladým Johnom B. Začali spolu vysielať a založili miestnu klubovú noc s názvom „Substance“. Všetky tieto pozitívne vibrácie vyústili k debutovému vinylovému albumu pod Johnovou značkou „Beta Imprint“ v roku 2001.

Nu:Tone

Viac o Nu:Tone v našej Encyklopédii DJs.

Mc Wrec ( Hospital/UK)

Jon Bailey a.k.a. MC Wrec je považovaný za jedného z najvýraznejších britských MC a vokálnych umelcov na poli drum & bassu a hip hopu. Od mladosti sa stretával s hudbou, najmä  s umelcami ako Michael Jackson, James Brown, Van Morrison, Jay Z, Finley Quay, Sizzle, LSK a Roots Manova, ktorí mali na jeho prejav veľký vplyv.

Mc Wrec

Jon Bailey a.k.a. MC Wrec je považovaný za jedného z najvýraznejších britských MC a vokálnych umelcov na poli drum & bassu a hip hopu. Od mladosti sa stretával s hudbou, najmä  s umelcami ako Michael Jackson, James Brown, Van Morrison, Jay Z, Finley Quay, Sizzle, LSK a Roots Manova, ktorí mali na jeho prejav veľký vplyv.

Jon sa za mikrofón prvýkrát postavil v roku 1995 na party v South Croydon. Po presťahovaní do Southamptonu (1998) zakladá Distortion Crew a hip hop partičku The Pickpockets. Zároveň sa stáva PR managerom módnej značky Addict (www.addict.co.uk).

Prvá väčšia spolupráca prebiehala s djs: Red, Rodney P a First Rate (Morcheeba). Medzi rokmi 2003 - 2005 sa Jon stáva "frontmanom" na live vystúpeniach London Elektricity, spoločne nahrali rovno dve live dosky a DVD. Za tento počin si vyslúžili od Knowledge Magazine ocenenie 'Best live Act'. Jon  pravidelne prispieva na labele jako napr. Hospital Records, Critical, Custom, SoundTrax a W10 Recordings.
Viac informácií: www.myspace.com/mcwrec

 

Download open air: Koho na Download open air nepustíme... alebo, kapacita zámku je iba 3000 ľudí!

3000 ľudí! Odpočítajte z toho djov, hudobníkov, hostí, médiá, brigádnikov, sponzorov, duchov, bielu pani a fotografa z regionálnych novín. Výsledné číslo je reálna kapacita, ktorú sa nám už pravidelne darí naplniť.

Čo to znamená? Nestaňte sa 3001 návštevníkom! :-) Zabezpečte si lístky za 14,90 EUR pokojne v predpredaji, ktorý končí v stredu 14.07.2010 Je to nielen cenovo výhodné v porovnaní s cenou na mieste v deň konania festivalu, ale najmä pohodlné, ak sa chcete vyhnúť prípadnému čakaniu v rade.

Cena lístka v deň konania "na bráne" bude 17,90 EUR a ich počet je limitovaný kapacitou zámku!

Lístky sú v predpredaji stále na : www.ticket-art.sk

Download open air sa snaží vychádzať vám v ústrety. Preto sme tento rok cenu lístka v porovnaní s minulým rokom nedvíhali. A tak ste mohli v predpredaji kúpiť lístky za skutočne príjemné ceny už od 11,90EUR, aktuálne za 14,90EUR.

Predstavujeme slovenskú zostavu na hlavnom stagei

„Na Download open air zahráme aj tento track. A vieme aj prečo!“ ...alebo netradičným spôsobom – cez obľúbenú skladbu - predstavujeme slovenskú zostavu!

Damolh 33, slovenská bratská dvojica so svetovou produkciou sa predstaví v „live prevedení“ a určite budeme počuť aj tento ich skvelý track s názvom „Disproved True“ :


Michal Breeth zahrá „kúsok“, ktorý patril k jeho veľmi obľúbeným už v origináli. Oficiálne vyšiel začiatkom milénia na renomovanom labeli Bush a tejto originálnej verzii vdýchol nový život slovenský producent Drahosh.  „Skvelá práca, ktorá si zaslúži podporu a na ktoru sa navyse ludia velmi dobre bavia“ tvrdí Michal...:


Facet je dušou rešpektovaného informačného webu drom.sk. Na „Zámku“ z jeho rúk určite zaznie aj vec od Marca Marzenita „Maya Colors“. Prečo, vysvetľuje sám Facet :  „Táto skladba sa mi vryla pod kožu ako ihla sestry Magdalény pri odoberaní vzorky krvy pred siedmou ráno - nalačno. Ale nie, to by bolo blbé prirovnanie :) V každom prípade hlboký analógový bassline tiahnúci sa celou skladbou, skvelé brejky, husté perkusie, nástupy a plochy. Nezabudnúť k tomu kilo nahnitých banánov a možno vydržíte tancovať až do rána“ :-)


Cole a.k.a. Hyricz minimatik zo Stredného Slovenska má v zásobe skladieb viac. Na Zámku určite odznie aj jeho srdcovka od Act Sense s názvom „Orquestra Invisivel“, o ktorej hovorí, že „spája v sebe  netradičné prvky a na tvárach ľudí dokáže vyčariť úsmev a nadšenie“ :


Noks & Good Mood bratská djská dvojica plná energie a slnka vybrala skladbu od Caribou s príznačným názvom „Sun“, ktorá okrem originálnych jazzovo-elektronických hudobných postupov otvára svet eufórie a čistej radosti. :-)


Slovensko – Česká DnB zostava pozýva na zvolenský zámok

Príjmite pozvanie na 10. Ročník open air festivalu Download. Slovensko – Česká DnB zostava pozýva na zvolenský zámok.

Gabanna & Galagha (Drumtique)

Gabanna & Galagha

Legendy slovenskej Drum&bassovej scény ktoré netreba zvlášť nikomu predstavovať vystúpia v spoločnom back2back sete. Ich vystúpenie plné pozítívnych vybrácií vás isto dostane.

Pozvánka:


Viac informácií: www.myspace.com/gabannafloopy

Cenco & Dykman (Bass/Codered)

Dykman & Cenco

Dvojica djov z bookingu Codered. Neúnavní  promotéri eventov Bass ako aj dalších skvelích akcií a v neposlednom rade zruční dji. V ich setoch môžete počuť rôzne odvetvia Drum and Bassu a to od liquid funku cez jungle až po tie najtvrdšie tech-stepy.

Viac informácií:
www.myspace.com/cenco
www.myspace.com/dj_dykman

Blue Motion (Good Looking/Fokuz/Influenza)

Blue Motion

Talentovaný slovenský producent, polovica medzinárodného projektu Blue Motion, ktorý za krátke obdobie stihol upísať svoje tracky pre top vydavateľstvá ako npr. Good Looking, Fokuz, Influenza. Tešte sa na svieži set plný Dubplatov.

Pozvánka:

Viac informácií: www.myspace.com/dirrrtyb

Kubo & Flautistar (Spiral/Urbantraffic)

Kubo & Flautistar
Kubo & Flautistar

Československá kombinácia spojenie djingu a „živej“ flauty vás paralizuje:)  Pestrý set plný melódií v podaní skúseného Dja Kuba a majstra Flautistara vám vyčaruje úsmev na tváry.

Pozvánka:

Viac informácií:
www.myspace.com/kubodnb
www.myspace.com/flautistar

Mc Shady (Spiral)

Mc Shady
Mc Shady

Vynikajúci hlasový prejav, slovenské rými, jedinečný štýl. Slovo profesionál nepatrí v slovenskej Mc komunite medzi frekventované.  Užite si jedného z mála top Mcs na 10. Ročníku Download open airu.

Pozvánka:

Viac informácií: www.myspace.com/eshaprodukcia

Line up, Mapa areálu

Časový harmonogram vystúpení pre 10. ročník festivalu Download, ktorý sa uskutoční v piatok 16.7.2010 na Zvolenskom zámku. Počasie nám praje tešíme sa na vašu návštevu.

Časový line-up v rovnomennej sekcii vyššie.

Mapka areálu tu:

Mapka areálu

Uvedomujeme si, že Download tím tvoríme my všetci.

Oslávte s nami naše spoločné 10- te výročie!

Vstupenky & predpredajné miesta

Referenčné MP3 vystupujúcich DJs

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
Minimatica vol.78 mixed by DJ Cole …Minimal165 MB103x
Cenco & Dykman - AnonymusDrum and Bass105 MB409x
Cenco & Dykman - We Love Hard dnbDrum and Bass125 MB653x
Damolh33 - Drom Session vol.006 (17.…Minimal104 MB428x
Damolh33 - I love minimal part 2Minimal48 MB77x
DJ Breeth - 0808 AnniversaryHouse,Elec.88 MB537x
DJ Breeth - AutoDrom - Exclusive mix…House,Elec.93 MB1490x
DJ Breeth - Beckov RemindProgressive83 MB214x
DJ Breeth - Live at Let's Go Ox…Techno103 MB125x
DJ Breeth - TWSF 2008House,Elec.84 MB37x
DJ Breeth - Winter Season 1 (RadioFM…Progressive86 MB176x
DJ Breeth - Winter Season 2Progressive101 MB483x
DJ Breeth - Winter Season 3Progressive155 MB132x
DJ Breeth - Winter Season 4Progressive149 MB142x
DJ Breeth - Winter Season 5 (bonus)Progressive159 MB242x
DJ Cole - Back To The Oldschool vol.…Trance500 MB234x
DJ Cole - Back To The Oldschool vol.…Trance423 MB261x
DJ Cole - Liveset from Flora Fauna 2…House,Tech.176 MB409x
DJ Cole - Melodica Global Beats FM (…Minimal,Tech.82 MB111x
Dj Cole a.k.a. Hyricz @ Twister (22…Tech-H.,House164 MB84x
Dj Cole a.k.a. Hyricz @ AudioNight (…Tech-H.,House214 MB154x
Dj Cole a.k.a. Hyricz @ Dve.Na.Tri (…Hardcore122 MB324x
Dj Cole a.k.a. Hyricz @ Empire Club …Tech-H.,House350 MB121x
DJ Facet - Depp Deep 2009Techno87 MB1979x
DJ Facet - Flora Fauna (12/2007)Electro,House95 MB193x
DJ Facet - Flora Fauna 09/2011Tech-H.,Prog.95 MB283x
DJ Facet - Flora Fauna 2009Tech-H.,Tech.73 MB1120x
DJ Facet - KokpitrulesElectro,House106 MB162x
DJ Facet - Leho Memory (02/2008)Electro,House90 MB180x
DJ Facet - live set from Flora Fauna…Techno,Tech.132 MB1569x
DJ Facet - Mikro 4Electro,House83 MB121x
DJ Facet - Mix for Partyzona.sk (200…Electro,House91 MB1267x
DJ Facet - Mix for Websound.eu (2007)Electro,House88 MB114x
DJ Facet - Short May Mix (05/2008)Electro,House34 MB160x
DJ Facet - Sylicon (03/2007)Electro,House75 MB105x
DJ Facet - Turn Off (Deep version - …Electro,House90 MB1661x

Komentáre

[+] Pridať komentár

sandy sandy, 19:30, 14.7.2010 (streda) [11 rokov]

:)

pana tesim sa :)

martinko martinko, 22:06, 19.6.2010 (sobota) [11 rokov]

bez predmetu

suhlasne pokyvkavam hlavou

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Download 2010 - 10th Anniversary
Dátum:

16.7.2010

 (piatok)
Už je po ...
- 137 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Zvolenský zámok


Zvolen, Slovensko

Hudobné štýly:
 • dubstep
 • techno
 • drum'n'bass
 • house
 • brokenbeat
Web:
https://www.downloadfestival.sk

Grafický line-up

Michal Breeth Damolh33 Gabanna Cole aka Hyricz Facet Cenco Noks & Good Mood Kubo

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Fotoreporty & fotky

Download 2010, Zvolen - Fotky od San

Foto, dátum:
facetku, 22.7.2010
Počet fotiek:
53

Najsledovanejšie fotky

DJ Noks Download open air 2010 Skoda 120 :) Download open air 2010 Midi Lidi DJ Facet Download open air 2010 San + Facet DJ Cole VJ Endoskopi DJ Facet Cole w/ ?? Butch, Markus Mehta Download open air 2010 Michal Breeth Download open air 2010 Download open air 2010 Download open air 2010 Breeth Download open air 2010 Download open air 2010 Download open air 2010 Download open air 2010 Namito

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch