Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

DRUMATIQUE SESSION “SPECIAL B-DAY CELEBRATION”

Flyer

DRUMATIQUE SESSION “SPECIAL B-DAY CELEBRATION”

Line-up

Jenna G (Metalheadz, Ninja Tune, Bingo Beats/UK)
Axiom
(Shogun, DSCI4, Lifted, Renegade Hardware/SWI)
Gabanna (Fokuz Ltd, Midnight Sun, Drumatique)
Galagha (Drumatique)
Dolyx (Drumatique)
Svetlux (Drumatique)
Floopy (Fokuz Ltd, Midnight Sun, Drumatique)
Zajo (Drumatique)
Enemy (Legvills)
Trilo (Legvills)
Remo (live trumpet)

Ďalšie informácie

Sobota 27. marca bude patriť ďalšiemu pokračovaniu DRUMATIQUE SESSION v Nu Spirit Clube. Asi sa pýtate prečo sme vynechali február. Jednoduchá odpoveď, lukratívny event Radio Heads Awards si vyžaduje lukratívny priestor Nu Spirit Clubu a z tohto dôvodu je 27. februára DQ SESSION spojená s Liquidrum v Nu Spirit Bare na Medenej ulici.

O to viac Vám však ponúkne marcová DRUMATIQUE SESSION, ku ktorej Vám teraz dáme par hot infošiek.

Tentokrát pôjde o “SPECIAL B-DAY CELEBRATION”, na ktorej vystúpi skoro komplentná zostava DRUMATIQUE crew, hosť zo Švajčiarska plus  ”very special guest” z UK, ktorý je prekvapením celého večera a na Slovensku sa predstaví premiérovo. Aby sme Vás ešte trochu potrápili, prezradíme, že nie je DJ, ale i napriek tomu postava, ktorá je neoddelitelnou súčasťou svetovej hudobnej scény :)

B-Day na tejto session oslávi vo veľkom štýle hneď niekoľko členov DRUMATIQUE crew – jeden z otcov drum’n’bass scény na Slovensku, mighty GALAGHA, čarovná slečna DOLYX, jazz’n’bassový ZAJO, hosť ENEMY z Levíc, pripíjať budeme aj na BLUPCATa, ktorý sa žiaľ z pracovných dôvodov nezúčastní a v neposlednom rade bude sláviť svoje zrodenie i samotné DRUMATIQUE. Že dosť dôvodov na veľkolepú oslavu? Rozhodne áno, pretože v túto noc bude oslavovať aj dlho očakávaný headliner z UK.

Tak si to zhrňme. Koho budete mať možnosť vidieť a hlavne počuť za gramcami na špeciálnej marcovej DRUMATIQUE SESSION v Nu Spirit Clube na Šafárikovom námestí v Bratislave?

Okrem dvoch headlinerov, vystúpia - GABANNA, GALAGHA, DOLYX, ZAJO, FLOOPY, z UK pricestuje SVETLUX a lineup doplnia levickí ENEMY a TRILO.

Iba blázon by si nechal ujsť túto “SPECIAL B-DAY CELEBRATION”.




DRUMATIQUE SESSION “SPECIAL B-DAY CELEBRATION”  last info.

Kedže horúčka sobotňajšej noci sa už nezadržateľne blíži a s tým spojená ďalšia DRUMATIQUE SESSION, prinášame vám posledné zhrnutie a info k očakávanej párty. 

Veľkolepá  “SPECIAL B-DAY CELEBRATION” vypukne 27.3. úderom 21:00 hodiny v priestoroch Nu Spirit Clubu na Šafárikovom námestí v Bratislave, kde DRUMATIQUE crew oslávi už 14 výročie svojho vzniku.

Nakoľko sa celá Drumatique crew na jeden floor nezmestí, rozhodli sme sa pre vás pripraviť dva floory. Mladšia krv našej crew rozprúdi v žilách svoje beaty na prvom z nich, kde odprezentuje deepovejšie a chillout tracky. Druhá polovica pozostávajúca z otcov crew, predvedie svoje umenie a zručnosti na hlavnom tanečnom floore, kde budete mať možnosť vidieť a hlavne počuť aj oboch hlavných headlinerov večera: skvelú vokálovú divu JENNU G a AXIOMA.

Jenna G
Jenna G

O tom, že táto párty bude DeLuxe a bude na čo pripíjať, sa postarajú hlavne mená, ktoré figurujú na horúcej narodeninovej listine tohto večera: GALAGHA,  ZAJO, DOLYX a ENEMY, ktorí nám odohrajú svoje narodeninové sety, no a samozrejme charizmatická JENNA G, ktorá zaradila DRUMATIQUE SESSION na zoznam žúrov, na ktorých oslavuje svoje narodeniny. Rozhodne sa je na čo tešiť o čom svedčí aj zvyšok lineupu, ktorý doplnia švajčiarsky hosť AXIOM, domáci GABANNA, FLOOPY, TRILO a REMO s live trumpet performence. Priamo za mix to k nám z Londýna priletí roztočiť aj SVETLUX s kvalitnou fresh nádielkou svojich beatov. 

Zablahoželať k narodeninám aspoň touto formou by sme chceli aj BLUPCATovi, ktorý sa z pracovných dôvodou nezúčastní ale duchom bude určite snami J

Okrem kvalitného zvuku, atmosféry a DQ výzdoby si budete môcť vychutnať aj vizuálnu performance VJa Boca a tiež sa nezabudnite usmievat do kamery štábu Musiq1.TV. 

Kapacita clubu je však limitovaná, preto neváhajte, obujte svoje obľúbené “dancing shoues“  a poponáhľajte sa do Nu Spirit Clubu na tento veľkolepý narodeninový  žúr.

 • https://www.myspace.com/drumatiquednb
 • https://twitter.com/drumatique
 • https://www.facebook.com/drumatique
 • https://soundcloud.com/drumatique
 • https://www.youtube.com/DrumatiqueDnB

Referenčné MP3 vystupujúcich DJs

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
DRUMATIQUE SESSION “SPECIAL B-DAY CELEBRATION”
Dátum:

27.3.2010

 (sobota)
Už je po ...
- 140 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Nu Spirit


Bratislava, Slovensko

Hudobné štýly:
 • drum'n'bass
Web:
https://www.drumatique.eu

Grafický line-up

Jenna G Axiom Gabanna Galagha Svetlux

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Kontakt na organizátora

Telefón:
neznámy
E-mail:
info@drumatique.eu
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch