Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Harflash - The Hardest Core

Flyer

Harflash - The Hardest Core

Line-up

Electro/house/progressive stage:

21:00-23:30 Snom
23:30-02:00 Pier Stoe
02:00-03:00 Snom vs. Pier Stoe
03:00-06:00 Michael Des

Drum´n´bass/dubstep/breakcore stage:

21:00 - 22:30 - Perplex
22:30 - 00:30 - Firedog (HU)
00:30 - 02:00 - B-Complex (SK)
02:00 - 04:00 - Cenco & Dykman
04:00 - 06:00 - BassTomm

Hardtechno/schranz/speedcore/hardstyle stage:

21:00 - 22:00 - Kizzah
22:00 - 23.00 - Sepromatiq
23.00 - 00:00 - Gregi
00:00 - 01:30 - Yola Kramer
01.30 - 02:30 - Rob2Speed
02:30 - 03:30 - Skyscraper
03:30 - 04:30 - AndyGTP
04:30 - 05:30 - eXe
05:30 - 06:00 - All Stars

Ďalšie informácie

Slovo Hardflash už na slovenskej elektronickej scéne pozná asi každý. Po chvíľke odmlčania prichádza ďalšie pokračovanie najväčšieho vydania tejto očakávanej party, ktorá vám opäť prinesie niečo nové a možno aj nečakané.
To, že portál gregi.net ukončil spoluprácu s bratislavským klubom Elam, je už známym faktom. Tak, ako sme sa rozhodli po 2 októbra 2009, party Hardflash sa musela presťahovať do nových priestorov. Dlho sme váhali a starostlivo sme sa rozhodovali, až sme nakoniec pristúpili k rozhodujúcemu kroku. Šieste pokračovanie najväčšieho vydania party Hardflash, sa uskutoční v Metro klube v Šali.

Nové priestory ponúkajú aj nové možnosti, ktoré sme okamžite využili. Najväčším pozitívom pre všetkých je isto možnosť zrealizovania dnb stageu, ktorý klub Elam nepodporoval a zamietal. Už 23. apríla 2010 sa teda môžete tešiť na veľký dnb stage, na ktorom sa predstavia dji Perplex, Cenco a Dykman, B-Complex, maďarský dj Firedog (B4 The nite) a nakoniec vás svojim break core setom rozbije BassTom zo známeho bookingu gabber.sk.

B-Complex

Na druhom stagy sa bude hrať len to najtvrdšie z najtvrdšieho - hardtechno, schranz, hardcore, speedcore a hardstyle. O rozohriatie vašich údov sa na začiatok postará dj Kizzah, ktorý vám nadelí poriadnu dávku hardstyle hudby. Poriadne dávky hardtechna vám budú servírovať dji eXe, Gregi a headlineri Yola Kramer (Ukraine) a Sepromatiq (Slovakia). Ešte tvrdšie a rýchlejšie beaty hardcore vám budú servírovať dji AndyGTP, Rob2Speed a headliner Skyskraper (Hungary).

Yola Kramer

Ani ten najmenší stage však nebude zaostávať a tešiť sa môžete na electro, house, progressive, trance a chill-out. Servírovať vám tieto štýly budú dji PierStoe, Snom a Michael Des.

eXe

Vlastným menom Zdeno Kotlárik sa narodil v roku 1991 v Trenčíne. K djingu sa dostával už od základnej školy na rôznych ´´školských diskotékach´´ s komerčnou hudbou...Po krátkom čase zistil že to nie je jeho štýl. Vtedy sa mu dostalo do ruky CD Michaela Buriana. Jeho hudba sa mu zapáčila a hneď presedlal na iný štýl zvaný house. Odohral pár akcií zameraných na tento štýl ale stále mu niečo chýbalo.

Vtedy sa mu dostal do uší set Maria Ranieriho a vtedy pochopil že schranz je hudba, ktorá ho bude napĺňať. Začal s organizovaním rôznych akcií v okolí svojho rodného mesta, na ktoré si časom volal známejších a kvalitnejších dj´s a takto sa dostal do podvedomia elektronickej scény. Za svoj zatiaľ najväčší úspech považuje hranie v známom Šalianskom METRO CLUBE kde hral na Warm Up akcií SUMMER OF LOVE.

eXe

Lístky je možné si rezervovať zaslaním mailu na office@gregi.net s predmetom lístkok hardflash – the hardtest core, celým menom a priezviskom. Rezervovať si je možné jeden lístok na jedno meno. Študenti dostanú zľavu na mieste po predložení platného študentského preukazu.

O týždeň to vypukne!

Už o týždeň to vypukne! Undergroundové šialenstvo menom Hardflash - The Hardest Core! V piatok 23. apríla 2010 sa v Metroklube v Šaľi rozozvučia reproduktory v návale beatov a melódií. 3 stage, cena vstupenky prístupná každému v hodnote 5€, široké spektrum extrémnych, alternatívnych a avantgardných štýlov elektronickej hudby.

Toto vydanie akcie Hardflash sa nesie v znamení veľkých zmien. Tou najväčšou zmenou je zmena priestorov a mesta. Party sa bude konať v legendárnom Metroklube v Šali. Na tento klub nedajú niektorí dopustiť, iní ho zatracujú. Čo je však dôležitejšie pre nás a aj pre Vás je to, že v tomto klube vládne vždy skvelá atmosféra a ľudia sa vedia kvalitne zabaviť.

Nové priestory ponúkli nové možnosti a preto si môžete vychutnať vo veľkom žánre breakbeat, drum and bass, dubstep a breakcore, ktoré bratislavský klub Elam zakazoval. Lámané beaty tak kvalitne doplnia koncept akcie, ktorý je založený na multižánrovosti. Ako headliner odohrá svoj set hviezda slovenského drum and bass neba B-Complex, ocenený a uznávaný producent a dj. Svoje kvality ukáže aj známa djská dvojica Cenco a Dykman, maďarský breakbeat dj Firedog, talentovaný nováčik Perplex a celé to rozbije na konci BassTomm svojim breakcore setom.

Na svoje si prídu aj zástanci štýlov hardtechno, schranz, hardcore, speedcore a hardstyle. Najväčším lákadlom je talentovaná a krásna djane Yola Kramer z Ukrajiny. Avšak Yola nie je jediná hviezda na tomto stagy, mená ako Sepromatiq, Rob2Speed, Skyscraper sú zárukou kvality. Svoje sety odohrajú aj Gregi, Kizzah a eXe.

Posledný tretí stage zahrňuje electro, house, progressive a chillout. Tento stage bude výbornou alternatívou pre jemnejšie povahy a taktiež pre tých z Vás, ktorí si radi oddýchnu pri pomalších beatoch. O kvalitný hudobný zážitok sa postarajú dji PierStoe, Snom a Michael Des.

Kombinácia týchto undergroundových štýlov elektronickej hudby vytvorí skvelú atmosféru. Správnu atmosféru však doplníte vy, pretože túto noc hrajú dji len a len pre Vás.

B- complex

B-complex
Pod menom B-complex sa ukrýva jeden z najväčších talentov na Slovenskej elektronickej scéne, 25 ročný študent VŠMU Matúš Lenický. Hudbe sa začal venovať ako 12 ročný, postupne si prešiel niekoľkými štýlmi až nakoniec zakotvil pri Drum&Bass. Rýchle bicie, mohutné basy a dôraz na melódie, to sú hlavné elementy Maťovej tvorby. Do nových šiat oblieka aj známe slovenské hity, remixoval napríklad Horkýže Slíže, Beatu Dubasovú, Hanu Hegerovú alebo Laca Lučeniča. Spolupráca s Lacom vyvrcholila dvoma B-complexovými remixami na jeho ostatnom albume XLL. Spolupracuje taktiež zo zahraničnými speváčkami, estónkou BadGirl a kanadskou speváčkou djkou a producentkou Ill-Eshou, s ktorou majú spoločný projekt Ill-Complex.

Prioritou je však vlastná tvorba, ktorá si získava uznanie po celom dnb svete. Rýchlo sa zaradil medzi česko-slovenskú špičku, jeho skladby sa objavili na kompiláciách Remark The Silence, Bassground, Back in my mind, Playback.

Skladby mu vyšli napríklad na belgickom Future Sickness, americkom Force Recordings alebo britskom Vibez. Najväčším Matúšovým ale aj celoslovenským úspechom je však vydanie skladby Beautiful Lies na slávnom vydavateľstve Hospital Records, ktorý vlastní Tony Coleman známy aj ako London Electricity, label, ktorý pre svetovú scénu objavil Djov ako High Contrast, Logistics, Mistabishi.

B-complex

Maťova Djská kariéra začala v Bratislavskom U-clube (súčasný subclub), šancu zlepšovať sa mu dal DJ X2um keď mu ponúkol rezidentúru v novozámockom CCX. Momentálne hráva po celom Slovensku ale i v Čechách a v Poľsku. Spolu s djmi Insom, Tasunom, Verbalom a X2umom majú spoločnú crew 300H (Hrmených). V Bratislave organizujú párty Hromozvod a chystajú aj živé spoločné vystúpenia. Vypočuť si jeho tvorbu možno na myspace ale skladba Beautiful Lies sa objavuje aj v éteri rádia FM a určite nebude posledná.

Niekoľko skladieb na k stiahnutiu a na vypočutie TU.

Hardflash – The Hardest Core: Finálne info + line up!

Lokácia/Klub: Metroklub sa nachádza asi 10 minút pešo od vlakovej stanice na námestí A. Dubčeka 1, s vchodom v blízkosti supermarketu Jednota.

Lokácia klubu

Parkovanie: Pokiaľ sa rozhodnete prísť autom, veľké parkovisko sa nachádza len pár metrov od klubu, v blízkosti čerpacej stanice G&G.

Štart: Akcia sa začína o 21.00 hod, kedy začnú servírovať prvé beaty dji Perplex, Kizzah a Snom.

Akreditácie: Všetky akreditované osoby, fotopasy a výhercovia sa prihlásia pri vchode k overeniu totožnosti do 00.00, po tejto hodine už nebude akreditácia a prebratie výhry možné.

Šatňa: Bude funkčná a plne k dispozícii.

Grafický line-up

Facebook link

Vstupenky & predpredajné miesta

5€, študenti iba 8€, rezervácie prepadnú o 00.00 hod
Lístky je možné si rezervovať zaslaním mailu na office@gregi.net s predmetom lístkok hardflash – the hardtest core, celým menom a priezviskom. Rezervovať si je možné jeden lístok na jedno meno. Študenti dostanú zľavu na mieste po predložení platného študentského preukazu.

Referenčné MP3 vystupujúcich DJs

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
B-Complex - Broken Beats Podcast 01Drum and Bass86 MB4472x
B-Complex - Complex Vibez@Chorzow (1…Drum and Bass100 MB1216x
B-complex - Different Kind Of Masoch…Drum and Bass97 MB2887x
B-Complex - It's Too Musical 20…Drum and Bass100 MB2092x
B-Complex - Liquicity Promo Mix May …Drum and Bass93 MB892x
B-complex - Live @ Pohoda FM (4.2009)Drum and Bass16 MB6236x
B-Complex - Live@Signall_FM (15.05.2…Drum and Bass80 MB1568x
B-complex - Live@Signall_FM (25.04.2…Drum and Bass52 MB1551x
Cenco & Dykman - AnonymusDrum and Bass105 MB409x
Cenco & Dykman - We Love Hard dnbDrum and Bass125 MB653x
DJ Gregi - live set from OrlovnaTechno82 MB365x
DJ Kizzah - HardStyle for Websound.e…Hardstyle46 MB372x
DJ Kizzah - HardStyle Mission (28.4.…Hardstyle58 MB313x
DJ Kizzah - Hardstyle Scream 2009Hardstyle78 MB812x
DJ Kizzah - HardTrance vs. HardsStyl…Hardstyle57 MB448x
DJ Kizzah - Merry Hardest X-mass 200…Hardstyle49 MB240x
DJ Kizzah - New Generation Bass (Pro…Hardstyle50 MB1239x
Kizzah - Art Of The HardHardstyle107 MB146x
Kizzah - Begin of hardstyleHardstyle84 MB194x
Kizzah - Hardest Memorials (Oldschoo…Hardstyle87 MB286x
Kizzah - Hardstyle Scream 03 (25.4.2…Hardstyle78 MB287x
Kizzah - Hardstyle Scream 04Hardstyle85 MB198x
Kizzah - Hardstyle Scream 2Hardstyle80 MB220x
Kizzah - Hardstyle.sk mix May 2011Hardstyle108 MB336x
Kizzah - September mixHardstyle106 MB426x
Kizzah - Special for Hardflash "…Hardstyle81 MB304x
Kizzah - TechstyleTechno73 MB162x

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Harflash - The Hardest Core
Dátum:

23.4.2010

 (piatok)
Už je po ...
- 151 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

METROklub


Šaľa, Slovensko

Hudobné štýly:
 • electrohouse
 • dubstep
 • techno
 • drum'n'bass
 • house
 • schranz
 • progressive house/tribal house
 • speedcore
 • brokenbeat
Web:
https://

Grafický line-up

B-complex Cenco Dykman Sepromatiq Gregi Kizzah

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch