Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Invazia open air

Flyer

Invazia open air

Line-up

LINEUP CODE OF DARKNESS DNB STAGE:

18:00 – 21:00 YAGGI  b2bNEURO b2b S.CROW // COD/ SK
21:00 – 22:30 LADY SU // NUDANCE/ SK
22:30 – 00:00 SAPHIRA // CAMEL CREW / SK
00:00 – 02:00 IM CYBER// TAKECONTROL//CZ
02:00 – 04:00 EXORCIST// FALLOUT//BLACK HOE REC.// HU
04:00 – 06:00 FACE b2b DARKEE // YANDARK/ SK

INVAZIA HOUSE, PROGRESSIV STAGE:
DJ COLE// SETA LABEL, 4BEAT// SK
FLOYD// INVAZIA.SK
WAZOWSKI // WAZOWSKI.SK
VEGA// WEWRICA.SK
DUDEL// WEWERICA.SK
ANAKIM// BARAKOM.SK
STUI// INVAZIA.SK
LACCI// SK

Ďalšie informácie

Code of Darkness DnB stage

Pre tých, čo si minulý rok nič nevšimli, pripomíname, že na tento letný event sa môže tešiť každá veková kategória či hudobný nadšenec. Okrem štýlov house, tech-house či minimal, o ktoré sa postará Invazia stage sa môžete tešiť aj na veľký dnb stage, ktorý bude po prvý krát zastrešovať promotion 3 ľudí pod novou bookingovou značkou  CODE OF DARKNESS...

Už za necelé 3 týždne sa v krásnom horskom prostredí pri chate Priehrada v obci Nedožery-Brezany otvoria brány tohto areálu a začne sa 12 hodinové hudobné šialenstvo, na ktorom sa predstaví 17 djov a hostí nielen z kvalitne zastúpenej domácej scény.

Na veľkom dnb stagei, na čerstvom vzduchu a pod holou oblohou, sa  príde predviesť prvá dáma českej dnbsovej scény,  zástupca klasických zvukov, vychytanej selekcie a skvelej djskej techniky djane IM CYBER. Táto slečna má na svedomí  jeden z najúspešnejších festivalov Let It Roll, ktorý sa teší nielen silnému lineupu zloženého z tých najvychytanejších umelcov na scéne, ale aj obrovskej podpore medzinárodných fanúšikov.

Ďalším hosťom bude mladý maďarský umelec, ktorý si ulietava na štýloch ako neurofunk, či techstep a doposiaľ ste ho mohli počuť aj na viacerých akciách na Slovensku. Za lable ako Fall Out,  Ammunition ci Black Seeds records si príde svoje pod zelený laser odskákať čoraz obľúbenejší producent a dj  Exorcist .
Ďalším lákadlom budú dve slečny zo Slovenska. . . konkrétne Vás príde rozbiť svojou temnou selekciou bojnická djane Lady Su a o ďalší support sa postará posledný zástupca nežnejšieho pohlavia tohto eventu, ktorým bude djane Saphira z novozámockej Camel crew . . .

Celkový lineup budú dotvárať ešte úderná dvojka dji Face b2b Darkee  a pod novým bookingom sa prídu predstaviť dji Stanley Crow, Yaggi a Neuro . . .
Takže 3 baby a 6 chalanov na dnb stagei, a ďalších 8 djov housového žánru . . . Toto všetko a ešte viac Vás čaká už 26-tého júna v krásnom prostredí s množstvom voľného priestoru po okolitých lúkach či len taktom chillovaní pri vodnej nádrži.
JOIN US  HERE, or HERE ...

COD DnB Stage //Tri slečny, slnko a čerstvý vzduch!

Už túto sobotu sa môžete tešiť na 3 nadané slečny, ktoré prídu predviesť to naj zo svojich djských bagov. To, že na code of darkness bude pekelne horúco a bude sa načo pozerať je už v týchto chvíľach viac ako isté, keďže headlinerom tejto noci bude česká prvá dáma dnbsovej scény a matka najväčšieho a uznávaného let it rollu!

Im Cyber

O ďalší chrumkavý support a rozruch na scéne sa určite postará aj náš ďalší hosť, ktorým bude slečna z Nových Zámkov. Počuli sme o nej už kadejaké pozitívne fámy, takže sami sme už zvedaví a nedočkaví čo nám táto žienka nadelí, páni chekujte djane Saphira.

Saphira

Posledným nežným darkstepom vás prevedie aj bojnický talent djane Lady Su, ktorá si príde  oprášiť svoje temne placky a ukončí tak ženské menu tohto večera.

Lady Su

IM Cyber (takecontrol.cz)

V médiách a na dnbsovej scéne označovaná často ako najlepšia česká dnb djane a mnohými posudzovaná za kráľovnú svojho štýlu. Viac jej však sedí prirovnanie k štýlom ako deep, dark and dirty tak, ako napísal dj  Akira, jej sety sú prevažne deepové až atmosférické kombinované s tvrdšími peckami.
S elektronikou začala pracovať najskôr ako saxofonistka v skupine Skyline, avšak gramofóny nenechali na seba dlho čakať.Po jedenásťročnom djskom pôsobení má už za sebou nespočetné hrania či už Red Bull Music Academy  tour po brazílskom Sao Paulo, ktorého sa zúčastnila v roku 2002 ako aj spoluprácu  s djom 2K na úspešnom predstavení Discopigs, či mnohými ďalšími umelcami a mcs z celých Čiech.

Interwiev pre dnb.cz

Discography : IM Cyber - Demo

Tracklist:

 • 1. Calibre – Out of the Box
 • 2. Break – Authentic
 • 3. System – Near Miss
 • 4. Alix Perez – Im Free
 • 5. Spectrasoul – Buried
 • 6. Consequence – Pseudo Echo
 • 7. Loxy & Isotone – Ancients
 • 8. Electrousoul System – Traffic
 • 9. Triad – Spellbound
 • 10. Spectrasoul – Guardian
 • 11. dBridge – The Heaven
 • 12. Commix – Underwater Scene
 • 13. Lenzman & Treez feat. Jo-s – Stellar
 • 14. Roni Size – Stricly Social (Nu:Tone remix)

 

Lady Su (Nudance.sk)

DJka Lady Su, vlastným menom Zuzana, inklinovala k elektronickej hudbe už od samého začiatku. Ako poslucháčka najskôr uprednostňovala elektro, techno a v neposlednej rade aj drum and bass. Neskôr však zistila, že sa hraniu dnb chce venovať aktívne, a tak sa po boku nemenej známeho českého DJa E. Estewesa na začiatku roku 2008 dostáva za gramofóny. V októbri roku 2009 sa prvýkrát verejne postavila za gramce v prievidzskom klube Element music club. Je zameraná hlavne na temnejšiu stranu dnb, no nebojí sa do svojich setov zakomponovať aj jemnejšie tracky. Medzi jej obľúbených DJov a producentov patrí Noisia, Raiden, Phace, TeeBee, Calyx, Black Sun Empire, Audio, Kemal & Rob data, Stakka & Skynet, Cause 4 Concern, Pressure rise a mnoho ďalších.

 

Last Info, Navigácia, Lineup - Invázia OA

Sobota sa nám nezadržateľne blíži a s ňou aj druhý ročník letného open airu v obci Nedožery v okrese Prievidza. Pre všetkých účastníkov si invázia djs a code of darkness djs pripravili noc plnú kvalitnej elektronickej produkcie, o ktorú sa postará v tento večer 17 djov na dvoch stageoch.

Veľký dnb stage sa bude nachádzať tak ako naposledy na veľkej antukovej ploche obkolesenej lesným porastom v areáli chaty priehrada. Pre nadšencov  zlámaných beatov si už naši hostia pripravili kopec skvelej hudby a nevydanej produkcie. Tešiť sa tak môžete na českú prvú dámu dnbsu djane IM Cyber/takecontrol.cz, ktorá predvedie bez pochýb svoje viac ako 10 ročné skúsenosti vo svojom našlapanom live sete.

Svoje lpcki príde poobracať aj veľmi zaujímavá a talentovaná djane Saphira z novozámockej camel crew. Treticu ženskej nadvlády uzavrie svojím klasicky temným setom už pomerne ostrieľaná dj slečna z neďalekých Bojníc Lady Su.
O ďalšie pecky z temných vôd sa vo svojom konfrontačnom b2b sete postarajú v ranných hodinách chalani z Kamenca pod Vtáčnikom. Menovite, mladé talenty Face & Darkee prídu potešiť svojou prudko tanečnou a rýchlou selekciou nadšencov nielen tanečného mainstream zvuku, ale aj pekne tvrdého až plechového dnbsu.

Na začiatok sme si pripravili aj špecialitku pre fajnšmekrov, ktorí si počas kluboviek v prievidzskom Lágri obľúbili oldschoolové pecky v podaní dja Yaggiho. Až by sa to zdalo niekomu suché a strohé, svojou pestrou selekciou mu budú v spoločnom 3 hodinovom b2b sete asistovať Stanley Crow a svoje novinky z bagu si pootáča aj dj Neuro.

Toto všetko si môžete užiť počas sobotňajšej 12 hodinovky len za 4 eurá, ktorými prispejete na vstupe do 22hej. Po tomto čase sa vstup navýši na 6 eur a začnú vystupovať  prví hostia tohto eventu.

V areáli budú účastníkom k dispozícii 2 bary, ako aj stánok s občerstvením. O vašu bezpečnosť sa bude starať odborná zdravotná pomoc a celkový priebeh bude zabezpečovať team spoľahlivých a hlavne slušných bodyguardov.

Týmto prosíme všetkých účastníkov tohto podujatia o zachovanie príjemnej atmosféry ako aj poriadku v areáli podujatia a jeho okolí ! Za pochopenie a príjemne strávenie tohto večera vám vopred ďakujeme a veríme v ďalšie ešte kvalitnejšie ročníky tohto open airu.

DOPRAVA:

BUS:
Smer Prievidza AS – Nedožery :
17:05 – 17:12
17:35 – 17:43
18:20 – 18:30
19:20 – 19:34
20:25 – 20:32

Smer Nedožery - Prievidza :
05:18 – 05:30
07:07 – 7:20
07:57 – 8:10

Čas cesty je 8 až 15 min a cena lístka bude 0,60 eura.
AUTOM: V smere z Prievidze sa odbočuje vpravo na druhej križovatke pri reštaurácii Rudolf. Ďalej už len po hlavnej ceste, cez železničné priecestie až ku koncu cesty a začiatku lesnej komunikácie. V smere z Martina prejdete celou obcou až ku križovatke pri reštaurácii Rudolf, kde odbočíte vľavo a ďalej bude pokračovať po hlavnej ceste cez železničné priecestie až k miestu, kde končí obecná komunikácia.

Pre lepšiu predstavu vám prinášame podrobnejšiu mapu

Invazia opan air - Mapa
Invazia opan air - Mapa

 

Event na Facebooku

Viac info:
www.myspace.com/hyriczcole
floyd.invazia.sk/
www.myspace.com/imcyber
www.myspace.com/exorcistmusic
www.myspace.com/lady.su
www.myspace.com/stanleycrow

Referenčné MP3 vystupujúcich DJs

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
Minimatica vol.78 mixed by DJ Cole …Minimal165 MB103x
DJ Cole - Back To The Oldschool vol.…Trance500 MB234x
DJ Cole - Back To The Oldschool vol.…Trance423 MB261x
DJ Cole - Liveset from Flora Fauna 2…House,Tech.176 MB409x
DJ Cole - Melodica Global Beats FM (…Minimal,Tech.82 MB111x
Dj Cole a.k.a. Hyricz @ Twister (22…Tech-H.,House164 MB84x
Dj Cole a.k.a. Hyricz @ AudioNight (…Tech-H.,House214 MB154x
Dj Cole a.k.a. Hyricz @ Dve.Na.Tri (…Hardcore122 MB324x
Dj Cole a.k.a. Hyricz @ Empire Club …Tech-H.,House350 MB121x
Exorcist - Studio mix 2010Drum and Bass45 MB617x
Exorcist live Signall_FMDrum and Bass68 MB271x
Im Cyber - Apokalypsa Electronic Car…Drum and Bass134 MB587x
IM Cyber - Live @ At Beat Direction …Drum and Bass97 MB379x
Im Cyber - Live @ Sobeslav 2009-06-20Drum and Bass97 MB514x
Minimatica vol.100 mixed by DJ Cole …Tech-H.,House165 MB63x
Minimatica vol.101 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB84x
Minimatica vol.102 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB104x
Minimatica vol.103 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB135x
Minimatica vol.104 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB92x
Minimatica vol.105 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB93x
Minimatica vol.106 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB113x
Minimatica vol.107 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB3928x
Minimatica vol.108 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB103x
Minimatica vol.109 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB95x
Minimatica vol.110 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.220 MB122x
Minimatica vol.111 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB85x
Minimatica vol.112 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB117x
Minimatica vol.113 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB148x
Minimatica vol.115 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB198x
Minimatica vol.116 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB120x
Minimatica vol.117 mixed by DJ Cole…Tech-H.,Mini.165 MB122x
Minimatica vol.118 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB119x
Minimatica vol.119 mixed by DJ Cole …Tech-H.,House165 MB121x
Minimatica vol.121 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB152x
Minimatica vol.122 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB141x
Minimatica vol.123 mixed by DJ Cole …Tech-H.,Mini.165 MB151x

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Invazia open air
Dátum:

26.6.2010

 (sobota)
Už je po ...
- 166 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Chata Priehrada

Hudobné štýly:
neurčené
Web:
https://www.in

Grafický line-up

Cole aka Hyricz IM Cyber Exorcist Dudel

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch