Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

LET IT ROLL SK open air 2012

Flyer

LET IT ROLL SK open air 2012

Line-up

V dňoch 22.-23.6.2012 sa uskutoční druhý ročník LET IT ROLL SK open air.

Main open air stage:
Dirtyphonics Live
[Fr]
Friction
[Uk]
LTJ Bukem & Mc Moose
[Uk]
Ed Rush
[Uk]
Aphrodite
[Uk]
Brookes Brothers
[Uk]
Fred V & Grafix [Uk]
Tantrum Desire
[Uk]

[[[Trident stage:
Rregula & Dementia
[Aus]
Neonlight
[Ger]
Donny
[Uk]
Katharsys
[Fr]
Forbidden Society
[Cz]

tba.

Ďalšie informácie

Tanečný festival LET IT ROLL Slovakia predstavuje svojich headlinerov

Na druhom ročníku slovenskej verzie najväčšieho drum and bass festivalu v strednej Európe Let It Roll, ktorý sa, odohrá počas víkendu 22. -23. Júna v rekreačnom stredisku Duchonka, vystúpi opäť dnb špička na súčasnej svetovej scéne.

Dve hlavné pódia budú hostiť skutočne pestrý výber interpretov tohto čoraz populárnejšieho zlámaného tanečného štýlu. So svojou live show sa predstaví štvorčlenná francúzska formácia Dirtyphonics, ktorá zakaždým zvalcuje parkety festivalov a klubov na celom svete. Chýbať samozrejme nebudú ani skutočné anglické legendy drum and bassu ako Ed Rush, Aphrodite, Friction či LTJ Bukem so svojim dvorným MC Moose. Mladšiu generáciu budú reprezentovať liquidfunkovo tanečná bratská dvojica Brookes Brothers a o niečo úderneší tandem Tantrum Desire. Úplne mladá krv, a to priamo známeho vydavateľstva Hospital records, bude v zastúpení čoraz hviezdnejšej dvojice Fred V & Grafix.

https://youtu.be/7TD8D35eN64 Embed kód na priame vloženie videa:

Súpis interpretov na Let It Roll open air Slovakia bude tradične aj so záberom na tvrdší štýl drum and bassu. Sekundárny [[[Trident stage bude každý deň hostiť inú oficiálnu noc v znamení známeho vydavateľstva. Piatková Trust In Music label night prinesie nemeckú dvojicu Neonlight a taktiež nerofunkové austrálsko-rakúske duo Rregula & Dementia. Sobotňajší večer tohto pódia bude jednoznačne najtvrdší z celého program. Vydavateľstvo Forbidden Society recordings prinesie tú najobávanejšiu zostavu djov. Mená ako Donny, Katharsys, Computerartist a samotný majiteľ rovnomenného labelu Forbidden Society sú zárukou toho najobávanejšieho tanečného šialenstva.
Program festivalu sa oproti minulému roku rozrastie ešte aj o špeciálne tretie charitatívne pódium, výťažok z ktorého bude kompletne venovaný organizáciám pomáhajúcim tým najzraniteľnejším – deťom. Na tomto stagei dostanú šancu prevažne začínajúci dji, ktorých výber bude zahájený už v najbližších dňoch…

“Už prvý ročník Let It Roll Slovakia 2011 sa stal jednoznačne najväčším čisto elektronickým open air festivalom so vstupným na Slovensku! Spomienky na krásnu vibrujúcu atmosféru zaplneného areálu, pri vodnej nádrži Duchonka predznačujú veľký úspech aj pre tohtoročné vydanie” dodáva pr manažér Jozef Šiarik.

Oficiálne video z 1. dňa ročníka 2011:


Oficiálne video z 2. dňa ročníka 2011:

Dvojdňové vstupenky na festival Let It Roll open air Slovakia zakúpite v sieti Ticketportal za aktuálnu cenu 21,90 €.
K dispozícii sú aj VIP vstupenky, prinášajúce množstvo extra výhod. Cena VIP je počas celého predaja 33,90 €.
Viac informácii nájdete na oficiálnom webe festival.

Festival LET IT ROLL môžete zažiť až v troch štátoch!

Jeden z najväčších tanečných festivalov strednej Európy Let It Roll sa výrazne rozrastá do ďalších okolitých štátov. Po slovenskej verzii festivalu, ktorá sa bude konať 22.-23. Júna na Duchonke, sa následne odohrá jeho materské české vydanie a navyše tento rok k ním pribudne aj rovnaké podujatie v Poľsku.

Fanúšikova čoraz populárnejších štýlov drum and bass a dubstep tak môžu zažiť až tri takmer rovnaké festivaly, na ktorých v globále uvidia vystúpenia skutočne veľkej plejády interpretov. Za spomenutie stoja mená ako Camo & Krooked live, Dirtyphonics live, Dj Fresh, Flux Paviion, The Qemist, MS Dynamite, Ltj Bukem, Ed Rush & Optical, Aphrodite, Matrix & Futurebound, Friction, Audion, Brookes Brothers, Dub Phizix, Loadstar, Crissy Criss, The Panacea, Dany Byrd, Donny, Calyx& Teebee, Neonlight a mnoho ďalších...

Dátumy konania jednotlivých festivalov sú nastavené tak, že medzi každým vydaním je takmer mesačná prestávka, čo dáva návštevníkom možnosť naplánovať si v podstate celé leto na tento hudobný zážitok. Každé miesto konania je situované v krásnom prostredí pri vodnej ploche, a všetky lokácie sú od seba navzájom dopravne vzdialené do 350 km!

Let It Roll Slovakia: 22. - 23. 6. 2012 / Duchonka - Prašice
Let It Roll Czech: 20. - 21. 7. 2012 / Pískovna Oplatil – Staré Ždánice
Let It Roll Polska: 10. – 11. 8 . 2012 / Zalew Chechło-Nakło - Tarnowske Góry

Samozrejmosťou sú zvýhodnené multi vstupenky, na základe ktorých je možné navštíviť všetky tieto festivaly za naozaj výhodné ceny.  Vstupenka COMBO Duo dáva možnosť výberu medzi dvoma z Lez It Roll SK/CZ/PL. Pre tých ktorí sa vypravia na všetky tri vydania, sú pripravené vstupenky s označením COMBO Trio s cenou ešte výhodnejšou.
Predpredaj všetkých druhov vstupeniek na Let It Roll je možné zakúpiť v sieti ticketportal.

Combo vstupenka

Viac info o samotnom festivale Let It Roll nájdete na oficiálnej stránke www.letitroll.sk

Na Duchonke vystúpi aj česko-slovenská djská špička

Popri už avizovaných hlavných hviezdach svetových mien, ktoré vystúpia na festivale Let It Roll, sa počas víkendu 22. – 23. júna na Duchonke predstaví aj výber toho najlepšieho, čo slovenská a česká tanečná scéna v súčasnosti ponúka.

Kompletný zoznam účinkujúcich dvoch hlavných pódií najväčšieho drum and bass festivalu u nás takto dostáva finálnu podobu, ktorá je skutočne zaujímavá pre každého fanúšika elektronickej hudby.
Za zmienku stoja napríklad aktuálni víťazi slovenskej a českej ankety o najlepšieho drum and bass Dja za rok 2011. Čerstvo korunovaní králi zlámaných beatov LIXX a AKIRA sa takto predstavia so svojimi setmi na jenom evente a to každý z nich v iný deň.
Našich západných susedov bude ďalej reprezentovať aj výber top producentov a djov ako Forbidden Society, No Money, Pixie, Computerartist či majster za gramofónmi Philip TBC, ktorý onedlho vydáva už svoj druhý album.
Účasť domácich účinkujúcich nebude o nič chudobnejšia. Mená ako Blue Motion, Smote, Ear Drum Kru či otcovia scény Galagha & Gabanna napovedajú, že pôjde o naozaj kvalitné hudobné výkony.
Ucelený súpis doposiaľ potvrdených účinkujúcich na oba dni festivalu Let It Roll open air Slovakia 2012 je takýto:

1.MAIN STAGE:
Dirtyphonics live (fr), Friction (uk), LTJ Bukem & MC Moose (uk), Ed Rush (uk),  Aphrodite (uk), Brookes Brothers (uk), Fred V & Grafix (uk), Tantrum Desire (uk), Akira & Bifidus Aktif (cz), Lixx (sk), Pixie (cz), Smote (sk), Blue Motion (sk), Ear Drum Kru live (sk), Galagha & Gabanna (sk), Suki (cz), Kato (sk), MC Tweety Twizta (cz)

2.[[[TRIDENT STAGE:
Rregula & Dementia (aus/at), Neonlight (ger), Donny (uk), Katharsys (fr), Forbidden Society (cz), Computerartist (cz), No Money (cz), Philip Tbc (cz), Fatboy & Insect (sk), Ma4a (cz), Pe:Te (sk), Zybex & Fezry, Wiit (cz), Gesi (sk) Lady Su (sk), Knight & Ramirez [sk], Eraser [sk], Huspi [sk], Luke Psy [sk], Byto & Piatok [sk], Jergy [sk], Ke3n [cz], Paplon (sk)

Organizátori však majú pripravené aj ďalšie prekvapenie v dramaturgii,  ktoré posunie toto tanečné podujatie do novej roviny. „Oproti minulému ročníku sa festival zväčší o ďalšie tretie pódium, ktoré bude naozaj jedinečné čo sa týka jeho konceptu ale aj filozofie. Tento projekt bude mať okrem rozšírenia hudobnej  produkcie aj ďalší oveľa hlbší význam. Bližšie informácie o ňom budú zverejnené už najbližších dňoch“  Dodáva Jozef Šiarik – PR manažér z usporiadateľskej agentúry Site Production.

Dvojdňové vstupenky na festival Let It Roll je možné zakúpiť v sieti ticketportal do 31. mája za cenu 21,90 EUR.
Špeciálne VIP vstupy, prinášajúce množstvo výhod stoja počas celej doby predaja  33,90 EUR.
Všetky podrobné informácie o samotnom festivale Let It Roll nájdete na oficiálnej stránke www.letitroll.sk

Cena vstupeniek na festival LET IT ROLL sa bude zvyšovať

Už len pár dní zostáva možnosť zaistiť si účasť na najväčšom drum’n'bass festivale na Slovensku  za aktuálnu priaznivú cenu.  Od 1. júna  bude totiž cena vstupeniek na Let It Roll open air opäť stúpať. Navyše, počet špeciálnych VIP vstupeniek je striktne limitovaný...

Klasické dvojdňové vstupenky na tento jedinečný tanečný event, ktorý sa odohrá počas celého víkendu 22.-23. júna na Duchonke si je ešte možné zakúpiť v sieti Ticketportal za výhodnú cenu 21,90,- Eur (+ servisný poplatok).

VIP vstupenky, prinášajúce množstvo výhod sú k dispozícii za cenu 33,90,- Eur (+ servisný poplatok)

Výhody VIP:
- Parkovanie ZADARMO!
- Špeciálny VIP autoCamp kompletne zadarmo !
- VIP Camp bude najbližšie k areálu, najbližšie k murovaným sprchám a toaletám.
- Rýchlejší vstup do areálu (extra koridor)
- Prístup do veľkokapacitného VIP stanu s podlahou a dostatkom miesta na sedenie
- Vo VIP stane sa bude nachádzať extra bar so zvýhodnenými cenami drinkov !
- Špeciálna chill Gluuu.tv zóna vo VIP stane
* POZOR! Počet kusov VIP je limitovaný!

Predaj vstupeniek TU.

LET IT ROLL open air Slovakia
22.-23. 6. 2012 * Duchonka, Veľká pláž
viac info: www.letitroll.sk

Charitatívny stage na festivale Let It Roll

Na tento rok organizátori najväčšieho drum and bass festivalu Let It Roll pripravili zvýšenie počtu hudobných pódií a zároveň výrazné rozšírenie samotnej hudobnej dramaturgie. V areáli rekreačného strediska Duchonka 22.-23. júna vyrastie špeciálny tretí stage, ktorý bude zaujímavým hlavne svojou filozofiou a taktiež možnosťou ktorú ponúka...

Tretie pódium bude niesť podtitul „charity“ a posunie toto tanečné podujatie do novej hlbšej roviny. V rámci stageu bude totiž počas celého festivalu prebiehať v spolupráci s neziskovou organizáciou Chance 4 Children verejná zbierka, ktorá bude kompletne venovaná na humanitárnu pomoc detským domovom v Trenčianskom samosprávnom kraji.
Okrem tohto solidárneho momentu prinesie Europa2 Charity stage* aj ďalší bonus. Dá možnosť na zviditeľnenie sa novým djským tváram na domácej scéne, z ktorých väčšina dostane šancu po prvý krát vystúpiť pred početným publikom na podujatí daných rozmerov.
Celkovo bude vybratých vyše 20 djov v pestrej hudobnej dramaturgii viacerých elektronických štýlov ako breakbeat, dubstep, reggae, jungle, house či samotný drum and bass. Šancu tak dostane naozaj široké spektrum mladých umelcov.
Podmienky a spôsob výberu budú zverejnené už v najbližších dňoch na oficiálnom webe festivalu www.letitroll.sk

„Veľmi nás teší, že sa takto podarí spojiť nezištnú pomoc tým najzraniteľnejším – deťom s pomocou pre začínajúcich mladých umelcov – djom. Pripravili sme tak úplne novú súčasť nášho festivalu so skutočne  peknou myšlienkou, ktorá sa dúfame stane pevnou tradíciou“ dodáva Jozef Šiarik - pr manager festivalu Let It Roll Slovakia.
Hlavnými partnermi tohto jedinečného  pódia je rádio Europa2 a nezisková organizácia Chance 4 Children, o ktorej aktivitách sa dozviete viac na www.chance4children.sk.

Let It Roll SK open air - Charity stage

LET IT ROLL open air Slovakia 2012
22.-23. 6. 2012 * Duchonka, Veľká pláž
Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal.

Drum and bass ovládol Slovensko!

Pestrý elektronický tanečný štýl drum and bass si získava čoraz viac fanúšikov po celom svete. Jeho eufória sa šíri aj u nás skutočne nezastaviteľným tempom. Dôkazom bola vypredaná party Hospitality, ktorá sa na konci marca odohrala v pavilónoch trenčianskeho výstaviska. Presvedčiť sa o tom môžete v oficiálnom video-zostrihu z tohto veľkolepého podujatia.

Toto video plné emócii napovedá, že blížiaci sa letný festival Let It Roll (22-23. Júna na Duchonke), ktorý pripravuje rovnaký organizačný team agentúry Site Production, bude určite opäť zárukou kvalitného hudobného zážitku spojeného s krásnou prírodou v okolí vodnej nádrže.
Na festivale vystúpi špička súčasného drum and bassu v podaní mien ako: Dirtyphonics, Ltj Bukem, Dj Friction, Ed Rush, Aphrodite, Brookes Brothers, Donny, Katharsys, Tantrum Desire, Neonlight či Fred V & Grafix. Celkovo na troch pódiách vystúpi vyše 50 účinkujúcich z ôsmich krajín sveta.
Viac informácii na oficiálnej stránke: www.letitroll.sk

LET IT ROLL open air Slovakia 2012
22.-23. 6. 2012 * Duchonka, Veľká pláž
Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal

Festival Let It Roll dáva šancu novým djom!

V rámci špeciálneho 3. pódia EUROPA2 CHARITY STAGE  bude počas celého festivalu Let It Roll Slovakia prebiehať v spolupráci s neziskovou organizáciou Chance 4 Children verejná zbierka, ktorá bude kompletne venovaná na humanitárnu pomoc detským domovom v Trenčianskom samosprávnom kraji.  Okrem tohto solidárneho momentu prináša Europa2 Charity stage aj ďalší bonus. Dá možnosť na zviditeľnenie sa novým djským tváram na domácej scéne, z ktorých väčšina dostane šancu po prvý krát vystúpiť pred početným publikom na podujatí daných rozmerov.

Na základe všetkých prihlásených DJs vyberie Let It Roll team zostavu cca 20 djs, ktorí budú rozdelení do časového line upu podľa štýlu, ktorý hrajú. S prihliadnutím na celkový koncept hudobnej dramaturgie daného stageu a tým je čo najväčšia pestrosť tanečných štýlov - ako alternatíva k dvom hlavným výlučne drum and bass pódiám. Zaznie tu prevažne breakbeat, dubstep, reggae, jungle, house a samozrejme aj nejaký ten drum and bass. Uprednostňovaní budú prevažne začínajúci dji no šancu dostanú určite aj mená, ktoré pôsobia na scéne aj o niečo dlhšie. Zoznam vybraných DJov bude zverejnený v pondelok 18. Júna 2012.
Viac informácii o presných podmienkach prihlásenia nájdete na oficiálnej stránke: www.letitroll.sk

LET IT ROLL open air Slovakia 2012
22.-23. 6. 2012 * Duchonka, Veľká pláž
Predpredaj vstupeniek v sieti Ticketportal.

V upútavke na festival zatopí Slovensko obrovská vlna!

Tanečný festival let It Roll prišiel s naozaj originálnou kampaňou na svoj druhý ročník, ktorý sa o necelé dva týždne odohrá v rekreačnom stredisku Duchonka. Najskôr organizátori cez oficiálne facebook stránky doslova vystrašil fanúšikov strohou informáciou, ktorá obsahovala výlučne krátku vetu: „Všetko je ohrozené...“  To sa samozrejme stretlo s obrovskou vlnou otázok a dohadov, ktorá bola po nejakom čase vysvetlená zverejnením video upútavky na samotnú akciu...

Skutočne efektný videoklip zobrazuje katastrofu obrovských rozmerov, ktorú má na svedomí pád meteoritu. Následne sa zdvihne obrovská vlna, ktorá zaplaví dokonca aj Bratislavu. Pointu však neprezradíme, tá sa nachádza na úplnom konci videa...

„Náš festival je  vždy presne  tematicky zameraný, od čoho sa odvíja celkový dizajn kampane i samotného areálu. Túto skutočnosť návštevníci prijímajú zakaždým veľmi pozitívne. Keďže je rok 2012, ako prvá nás napadla všade spomínaná téma apokalypsy. Rozhodli sme sa preto, tento motív  poňať čo najefektnejšie. Veríme, že sa nám to aj podarilo.“ dodáva PR manažér festivalu Jozef Šiarik.

Slovenská verzia najväčšieho drum and bass festivalu v strednej Európe LET IT ROLL sa bude konať počas víkendu 22. -23. Júna 2012 na Duchonke. Na troch pódiách tu vystúpi vyše 50 účinkujúcich z 8 krajín sveta. Vstupenky na túto jedinečnú akciu sú k dispozícii v sieti Ticketportal. Všetky dôležité  informácie nájdete na oficiálnej stránke www.letitroll.sk.

Vstupenky & predpredajné miesta

Štartovacia cena 16,90 € (+ servisný poplatok)
Postupne sa bude cena zvyšovať!
VIP vstupenky čoskoro

Komentáre

[+] Pridať komentár

petro petro, 10:23, 14.6.2012 (štvrtok) [9 rokov]

DJ Eraser

[[[Trident stage

hra 14:00 - 15:00 DJ ERASER

petro petro, 16:18, 27.5.2012 (nedeľa) [9 rokov]

DJ Eraser

2.[[[TRIDENT STAGE: Odporucam Vam vypocut DJ Erasera na Let it Roll

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
LET IT ROLL SK open air 2012
Dátum:

22.6.2012

 (piatok)
Už je po ...
- 113 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Rekr. oblasť Duchonka


Prašice, Slovensko

Hudobné štýly:
 • drum'n'bass
Web:
https://

Grafický line-up

Aphrodite Forbidden Society Katharsys Neonlight

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch