Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

NUDANCE XXL #3

Flyer

NUDANCE XXL #3

Line-up

ILL SKILLZ  (Ill.skillz Rec.,Metalheadz,Virus) //AT
MC COPPA (Ice Traxx, Audioporn) // UK
SPLINTA  (Static Echo,Therapy Sessions) //AT
CENCO & DYKMAN (Codered, Bass) // SK
F@tSound & Mcee //sk
Lion Dee  //sk
Dubshoock DJs //sk
MC Mosquit
VJ Mapo

Event na Facebooku

Nu Tracks 2009 - Rawfull Mix by illskillz


Pornopromo by DUBSHOOCK DJs

Fucking Winter ---- :) no co dodat by FatSound

Video

 

Ďalšie informácie

Massive soundsystem 12kW / 7x4m LED screen / 2x Video projection / Professional light park / 2x Bar / VIP Balcony / Cloakrooms / Refreshment / Nudance stickers / Capacity 1000 people / Start: 21:00 / End: 6:00 / Entry: 6€

Na tretí februárový víkend je pod trenčianskym hradom pripravená broken beats žúrka kódovaná ako Nudance XXL3 Austrian Edition.
Po dlhom čase privítame na Slovensku veľmi kvalitného headlinera Rawfull-a, zástupcu rakúskeho zoskupenia ILL SKILLZ. Ich produkcia od roku 2001 robí radosť všetkým dnb fanúšikom a málokto nepozná ich track Be There 4 You. https://www.youtube.com/watch?v=S2--XVM4Fx0 Títo páni majú za sebou desiatky releasov na labeloch ako Metalheadz, Virus, Renegade Hardware, Moving Shadow, Sanctuary, Universal či ich vlastný Ill Skillz records. V článku o rakúskej drum&bass scéne časopis Knowledge Mag písal o Rawfull-ovi ako o ekvivalente dja Andy C či ako o najbookovanejšom  rakúskom dnb djovi s vystúpeniami po celom svete. Po tom ako s D.Kay-om pochovali Trife.Life crew, Rawfull pripravuje pravidelné žúry vo viedenskom klube Flex známe ako Beat It a Future Beatz.
Angličan MC COPPA je slovenskému publiku dobre známy a tešíme sa, že nás po dlhšom čase zásobí svojimi rýmami a okorení pikantnú atmosféru žúrky. Viacero spoluprác so svetovými djmi a producentmi ho katapultovalo medzi svetovú špičku a vystupoval v 23 krajinách sveta.
Zaujímavým hosťom bude dlhoročný tvorca rakúskej dnb scény, spoluorganizátor Therapy Sessions Austria a pohodový chlapík SPLINTA. Jeho pestré a nadupané sety sú zárukou odviazanej zábavy a warmpu pred headlinerom večera.
Dvojica Cenco&Dykman z Prievidze je dalším horúcim želiezkom, ktoré si vychutnáme spolu po prvýkrát na Nudance v klube Piano. Páni stojaci za úspešnými Bass párties a Codered openair sú v poslednom čase na roztrhanie a preto si ich nenechajte újsť v klube s najsilnejším soundsystémom a najväčšou projekciou na Slovensku. Bude to pastva pre uši, oči, telo a dušu.
Dubstepovú dvojhodinku plnú noviniek a hutného woobler zvuku prídu prezentovať Dubshoock DJs. Do polnoci vás bude svojim umením baviť Lion Dee. V b2b sete sa predstavia F@tSound a najnovší člen Nudance crew Mcee. Za mikrofónom sa ukáže žilinský MC Mosquit, ktorý nás svojim umením presvedčil o jeho pozvánke do Trenčína. LCD stenu a dve ďalšie projekcie budú v réžii VJ Mapo.
Za príjemnú cenu vstupu sa môžete tešiť na troch zahraničných hostí, sedem slovenských djov, mohutný zvuk a ešte lepšiu svetelnú a projekčnú show ako doteraz. Akcia je warm upom na aprílovu štvorku s Chase&Status, MC Rage, Utopia a Maztekom :) Tešíme sa ... Nudance Music.

LINE UP
21:00-23:00 Dubshoock DJs
23:00-00.00 Lion Dee
00:00-01:30 SPLINTA
01:30-03:00 ILL.SKILLZ
03:00-04.30 Cenco & Dykman
04:30-06.00 F@tSound & Mcee

Vstupenky & predpredajné miesta

6 eur all night

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
NUDANCE XXL #3
Dátum:

19.2.2010

 (piatok)
Už je po ...
- 170 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Piano club


Trenčín, Slovensko

Hudobné štýly:
 • dubstep
 • drum'n'bass
Web:
https://www.nudance.sk

Grafický line-up

Cenco Dubshoock Dykman Fatsound Lion Dee Splinta

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Kontakt na organizátora

Telefón:
neznámy
E-mail:
nudancemusic@gmail.com
ICQ:
neznáme
Skype:
neznáme

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch