Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Pohoda 2009

Flyer

Pohoda 2009

Line-up

Štvrtok 16.7.2009

Bažant Stage
21.30 - 23.00     Basement Jaxx (GB)
00.00 - 01.00     Royal Choral Society + Zbor sv. Cecílie pri Dóme sv. Alžbety v Košiciach (GB, SK)

O2 Bubble Stan
20.30 - 21.15     Vili:am (SK)
21.15 - 22.00     Toni Granko (SK)
22.00 - 23.00     Vili:am (SK)
23.00 – 24.00     The Swan Bride (SK)
00.00 - 01.00     Voices Live (videá Bažant Pohoda 2008, The Swan Bride, Toni Granko, YouCoco + rozhovory, akustický live act)
01.00 - 02.00     Demeter (SK)
02.00 - 03.00     Mizzi (SK)

Bažant Kinematograf
01:30     Pohoda 2008 (SK) (r. M. Nevín, 59min, SK 2009)
02.30    Bobule (CZ) (r. T. Bařina, 90min, CZ 2008)

Piatok 17.7.2009

Bažant Stage
12.00 - 13.00     Percujove (E)
14.00 - 15.00     Hex (SK)
16.00 - 17.00     Razorlight (GB/SWE)
18.00 - 19.00     Richard Müller (SK)
20.00 - 21.00     Patti Smith (USA)
22.00 - 23.00     The Ting Tings (GB)
00.00 - 01.00     Pendulum (AUS/GB)
05.00 - 05.30     Dievčenská spevácka skupina Marína, Ľudová hudba Jara Hazlingera, Javorová hužva a Bratia Štefánikovci (SK)

Tesco Stage
13.00 - 14.00     Swing Society Orchestra (SK)
15.00 - 16.00     Slobodná Európa (SK)
17.00 - 18.00     Dananananakryod (GB)
19.00 - 20.00     The Airborn Toxic Event (USA)
21.00 - 22.00     The Blind Boys of Alabama (USA)
23.00 - 24.00     Ojos De Brujo (E)
01.00 - 02.00     Kraak & Smaak (NL)

O2 Aréna
13.30 - 14.30     Noisecut (SK)
15.30 - 16.30     Ebony Bones! (GB)
17.30 - 18.30     Fuiya & Miyagi (GB)
19.30 - 20.30     The Whip (GB)
21.15 - 22.15     Buraka Som Sistema (P)
23.00 - 24.00     Hadouken! (GB)
01.00 - 02.30     MSTRKRFT (CDN)
02.30 - 04.00     High Contrast (GB)
04.00 - 04.45     Galagha & Gabanna (SK)
04.45 - 05.30     Cenco & Dykman (SK)
05.30 - 06.15     Goro & Dephac (SK)
06.15 - 07.00     Lion Dee & Wychitawacs (SK)

ČSOB Aréna
11.00 - 12.00     RootlessRoot: Sudden Showers of Silence (GR)
13.15 - 14.45     .týždeň naživo: Štefan Hríb + Fedor Gál
15.00 - 16.00     Vlasta Třešňák (CZ)
17.00 - 18.00     N.o.h.a. (CZ, D...)
19.00 - 20.00     Marta Kubišová (CZ)
21.00 - 22.00     Tunng (GB)
23.00 - 24.00     Nills Peter Molvær (NOR)
01.00 - 02.00     Tomáš Sloboda Sounds like this (SK)
03.00 - 04.00     Vladimír 518 (CZ)

Garnier Aréna
10.30 - 12.00     Divadlo GUnaGU: In Da House (Žúrka v Londýne) (SK)
12.15 - 13.00     British Council: Kde sme doma? (Diskutujú: M. Handzuš, P. Polnišová, Akshay Kumar Dixit a P. Hunčík, moderuje Š. Hríb)
13.15 - 14.00     Artforum Time
14.15 - 15.00     Liga za duševné zdravie
16.00 - 17.00     MCH Band (CZ)
18.00 - 19.00     Troy von Balthazar (USA)
20.00 - 21.00     Xindl X (CZ)
22.00 - 23.00     Death Sentence: Panda! (USA)
00.00 - 01.00     The Inspector Cluzo (F)
02.00 - 03.00     Qwert Quartet (SK)
03.15 - 03.45     Talostan (SK)

NAY Tanečný Dom
14.00 - 14.50     Kamenica nad Cirochou - čardáš a verbunk, hrá: M. Noga
(workshop vedie: V. Michalko a M. Mihočková)
15.30 - 16.10     Flamenco
(workshop vedie: J. Haluková - "La Chiri" + skupina)
16.45 - 17.30     Pulp Fiction - choreografia z kultového filmu, playback (workshop vedie: J. Bekr a SPIN)
17.30 - 18.00     tbc
18.30 - 19.15     Moldava nad Bodvou - rómske tance, hrá: M. Noga (workshop vedie: A. Oláh a partnerka)
20.00 - 20.30     SALSA
20.30 - 21.30     Azucar Cubana (Cuba, SK)
22.30 - 23.30     Hudba z Marsu (SK)
00.30 - 01.30     Oi Va Voi (GB)
02.30 - 03.30     Hydrant (Indonesia)
03.30 - 05.00     Kinet & Magálová (SK)

Rádio Devív / Rádio_FM Stage
10.00 - 11.00     Pressovar: Zlaté piesky - literárny kabaret
12.00 - 13.00     Žilinské dychové trio (SK)
14.00 - 15.00     Denisa Benčová + Jana Pastorková (SK)
16.00 - 17.00     Duo Gitarinet (PL)
18.00 - 18.45     Billy Barman & Orchester (SK)
19.30 - 20.15     Space recorder (SK)
21.00 - 21.45     Karol Mikloš (SK)
22.30 - 23.15     You Coco (SK)
00.00 - 00.45     The Autumnist (SK)
01.00 - 01.45     Kasioboy (SK)
01.45 - 03.15     DJ Breeth / 4 Elements (SK)
03.15 - 05.00     Drinkteam aka Dodo.Man & Wychitawacs (SK)

ČSOB Detský park / Pódium 1
9:30 - 10:00     Pán Mrkva: Potvorské zvieratá
11.15 - 11. 45     Braňo Jobus: Zázračné rozprávky (SK)
13.15 - 14.00     Babadlo: Od nedele do soboty (SK)
15.00 - 15.45     Kornička (SK)
17.00 - 18.00     Divadelné centrum Martin: Ako išlo vajce na vandrovku (SK)
19.00 - 19.45     Návrat: Spolupristole (SK)
20.00 - 20.30     Talostan (SK)

Bažant Kinematograf
21.30     Krátká dlouhá cesta (CZ) (r. M. Hanzlíček, 82min., CZ 2009)
23.00     Ako sa varia dejiny (SK) (r.P. Kerekes , 88min., SK 2009)
00.30     Domov (F) (r. Y. Arthus-Bertrand, F, 2008, 120 min.)
02.30     Karamazovci (CZ) (r. P. Zelenka, 113min., CZ 2008)

ČSOB Detský park / Pódium 2
14.00 - 15.00     Divadelné centrum Martin: Červená čiapočka (SK)
16.00 - 17.00     Veľkí herci malým deťom (SK)
18.00 - 19.00     Kašpárek v rohlíku (CZ)

Eurocreative Space
10.00 - 18.00     Workshopy, kreatívne dielne (SK) Eset: Hranice Kyberzločinu
(debatujú J. Malcho, M. Trnka)
18.15 - 19.00     Aliancia Fair Play (SK) (Prečo sa tendre ukrývajú na nástenkách a zmluvy vybielujú?/ debatujú: J. Štrasser, M. Kostolný, T. Kamenec, R. Roth, Z. Wienk)
19.15 - 20.00     Liga za duševné zdravie (SK) ((Sex) a smrť)
21.30 - 22.30     Fest Anča - výber
22.30 - 24.00     Jeden svet - výber
00.00 - 01.30     Early Melons - výber
01.30 - 02.15     ÚPN uvádza: V tieni času (SK) (r. T. Macák)
02.15 - 03.00     Juro (SK) (r. L. Zednikovič)

Sobota 18.7.2009

Bažant Stage
12.00 - 13.00     Opera of Slovak National Theatre + Hungarian State Opera (SK, H)
14.00 - 15.00     Živé kvety (SK)
16.00 - 17.00     Does it Offend You, Yeah? (GB)
18.00 - 19.00     Collegium Musicum (SK)
20.00 - 21.00     Travis (GB)
22.00 - 23.00     Klaxons (GB)
00.00 - 01.00     Lamb (GB)
05.00 - 05.30     Swing Society Orchestra (SK)

Tesco Stage
13.00 - 14.00     Karpatské chrbáty & Art Music Orchestra (SK)
15.00 - 16.00     Diego (SK)
17.00 - 18.00     Alabama 3 (GB)
19.00 - 20.00     Hot 8 Brass Band (USA)
21.00 - 22.00     Emiliana Torrini (ISL)
23.00 - 24.00     Orchestra Baobab (Senegal)
01.00 - 02.00     Max Romeo (USA)

O2 Aréna
10.00 - 12.00     Break dance battle
13.15 - 14.15     Para (SK)
15.15 - 16.15     AMO & United Flavuor (CZ/SK)
17.15 - 18.15     The She Creatures (GB)
19.15 - 20.15     The Joy Formidable (GB)
21.15 - 22.15     Jape (IRL)
23.15 - 00.15     Warren Suicide (D)
01.15 – 02.45     Laurent Garnier live (F)
03.00 - 04.00     Toky & Loktibrada (SK)
04.00 - 05.30     The Advent Live (P)
05.30 – 07.00     Peal & Ultra (SK)
Microchunk VJs (GB)

ČSOB Aréna
10.45 - 11.45     ElleDanse: Daylight Special (SK)
13.15 - 14.45     .týždeň naživo: tbc
15.00 - 16.00     The Burning Hell (CDN)
17.00 - 18.00     Kosa z nosa (SK)
19.00 - 20.00     Ahn Trio (Korea)
21.00 - 22.00     Tata bojs + Ahn Trio (CZ/Korea)
23.00 - 24.00     Hurra Torpedo (NOR)
01.00 - 02.00     Kira (DAN)
03.00 - 04.00     Peťo Tázok & Karaoke Tundra (SK)

Garnier Aréna
10.30 - 11.30     Divadlo na tahu: Vernisáž (CZ)
13.15 - 15.00     Slam poetry - básnická free style súťaž a exhibícia
15.15 - 16.00     Liga za duševné zdravie
16.15 - 17.00     Literárny cirkus K. K. Bagalu: Krst knihy Vlada Jančeka
18.00 - 19.00     Huong Thanh (Vietnam)
20.00 - 21.00     Andrej Šeban (SK)
22.00 - 23.00     Lay Low (ISL)
00.00 - 01.00     Chasidské piesne (SK)
02.00 - 03.00     Květy (CZ)
03.15 - 04.00     Braňo Jobus a Igor Derevenec: Zázračné rozprávky (SK)

NAY Tanečný Dom
10.00 - 10.40     YOGA - playback
11.00 - 11.50     Kolomijka a Krutak/Habura, hrá: M. Noga
(workshop vedie: S. Ondejka a M. Svoreňová)
13.40 - 14.15     Tanečný domček pre deti a rodičov, hrá: Muzička
(workshop vedie: V. Michalko a M. Mihočková)
14.30 - 15.10     HOUSE DANCE - playback
(workshop vedie: M. Čechval and brothers)
15.30 - 16.10     Štrba - Liptov/čardáš, do skoku, hrá: Muzička
(workshop vedie: F. Morong a B. Morongová)
16.15 - 17.00     KUDURO - playback
(workshop vedie: tbc)
17.30 - 18.40     BHS - koncert + ukážka tanec / swing
19.10 - 19.40     Orko workshop (H)
19.40 - 20.40     Balkania Gasza Gypsy Band (H)
21.40 - 23.00     HUSĽOVAČKA 1 - predstavenie + žúr: Muzička, Dragúni, KMAF
00.00 - 01.00     The Aggrolites (USA)
02.00 - 03.30     Frederic Galliano & Kuduro Sound System (F, Angola)
03.30 - 05.00     Mooshak (SK)

Rádio Devív / Rádio_FM Stage
10.00 - 11.00     Miniromány, minidrámy a iné míny
11.00 - 12.00     Gitarové duo Terra Musica (SK)
13.00 - 14.00     Jozef Lupták a hostia (SK)
15.00 - 16.00     Hrdza (SK)
17.00 - 17.45     Punk Funk Genius (SK)
18.30 - 19.30     Baláž & Hubinák_FM
20.15 - 21.00     The Uniques (SK)
21.45 - 22.30     Kasinos (SK)
23.15 - 00.00     Dope Aviators (SK)
00.15 - 01.00     Isobutane (SK)
01:00 - 03.00     Skank / Leporelo_FM (SK)
03.15 - 05.00     Subsist (CZ)

ČSOB Detský park / Pódium 1
9.30 - 10.00     OZ Kufimo: 2 - 3 prasiatka (SK)
11.15 - 11. 45     Braňo Jobus: Zázračné rozprávky 2 (SK)
13.30 - 14.15     Divadelné centrum Martin: Dlhý, široký a bystrozraký (SK)
15.00 - 15.45     Divadlo Haaf: Smelý zajko (SK)
17.00 - 17.45     Orchester ZUŠ Trenčín (SK)
19.00 - 19.45     Fabulous Feet (SK) (exhibícia a workshop stepu)
20.00 - 20.30     Talostan (SK)

Bažant Kinematograf
21.30     Tango s komármi (SK) (r. Miloslav Luther, 97min., SR 2009)
00.00     Bratislava film (SK) (r. Jakub Króner, 90min., SR 2009)
02.00     Control (GB) (r. A. Corbijn, 122min, GB 2007)

ČSOB Detský park / Pódium 2
10.00 - 11.00     Divadlo PIKI: Elá hop! (SK)
14.00 - 15.00     Divadlo PIKI: Paskudárium (SK)
16.00 - 17.00     Veľkí herci malým deťom (SK)
18.00- 19.00     Kašpárek v rohlíku (CZ)

Eurocreative Space
10.00 - 18.00     Workshopy, kreatívne dielne (SK)
18.15 - 19.00     Reflex ( Debatujú J. Šibík a A. Bán)
19.15 - 20.00     Liga za duševné zdravie (SK) (Autogénny tréning, autohypnóza, relaxácia, meditácia/ debatujú: J. Hašto, B. Bírešová)
20.15 - 21.00     Aliancia Fair Play (Manipulácie verejnej mienky/ debatujú: J. Hašto, E. Korda, Z. Wienk, R. Roth)
21.15 - 22.00     Literárny cirkus K.K.Bagalu: Peter Šulej: História (dramatizované čítanie a krst knihy)
22.30 - 24.00     Festival Áčko - výber
00.15 - 01.00     ÚPN uvádza: Prežili sme Gulag (SK) (r. O. Krajňák)
01.15 - 02.45     Momentky (SK) (r. P. Krištúfek)

Video

Bažant Pohoda 2009 - Reklamny spot

Bažant Pohoda 2009 - Učinkujúci

Ďalšie informácie

Mapa arealu

Bažant Pohoda 2009 - Mapa arealu
Bažant Pohoda 2009 - Mapa arealu

Vstupenky & predpredajné miesta

Permanentky

štvrtok/piatok/sobota
Predpredaj
do 12. 12. 08 / 39 eur / 1174 Sk
13. 12. 08 - 12. 2. 09 / 45 eur / 1355 Sk
13. 2. - 12. 4. 09 / 49 eur / 1476 Sk
13. 4. - 16. 7. 09 / 59 eur / 1777 Sk

Na mieste:
65 eur / 1958 Sk
(konverzný kurz: 1 eur = 30,1260 Sk)

One day

iba sobota (platné 18. 7. 09 od 08.00 hod.)
Predpredaj
do 12. 12. 08 / 29 eur / 873 Sk
13. 12. 08 - 12. 2. 09 / 35 eur / 1054 Sk
13. 2. - 12. 4. 09 / 39 eur / 1174 Sk
13. 4. - 16. 7. 09 / 49 eur / 1476 Sk

Na mieste: 55 eur / 1656 Sk
(konverzný kurz: 1 eur = 30,1260 Sk)

www.pohodafestival.sk/shop/
www.ticketportal.sk

Referenčné MP3 vystupujúcich DJs

UkážkaNázovHudobný štýlŠtatistika
Pendulum - Pendulum vs. Lindsay Loh…Drum and Bass?320x
Cenco & Dykman - AnonymusDrum and Bass105 MB409x
Cenco & Dykman - We Love Hard dnbDrum and Bass125 MB653x
DJ Boss & Toky - Contact The Leg…Techno233 MB171x
DJ Peal - Advanced EpicMinimal,Elec.74 MB83x
DJ Peal - Love Fat BitchesMinimal73 MB69x
DJ Toky & Boss - Technasia @ 15.…Techno142 MB8103x
DJ Wychitawacs - live @ Breaking Sou…Drum and Bass65 MB111x
DJ Wychitawacs - live @ Possitiva pa…House76 MB168x
Drinkteam - live @ Download 2007House,Tech.110 MB830x
Laurent Garnier - It Is What It Is S…Progressive134 MB100x
Laurent Garnier - It Is What It Is S…Progressive135 MB87x
Laurent Garnier - It Is What It Is S…Electro,Drum.138 MB321x
Laurent Garnier - It Is What It Is S…House,Dubs.134 MB108x
Laurent Garnier - It Is What It Is S…House,Expe.134 MB68x
Laurent Garnier - It Is What It Is S…Experi.,House134 MB69x
Laurent Garnier - It Is What It Is S…Experimental135 MB39x
Laurent Garnier - It Is What It Is S…Experimental134 MB38x
Laurent Garnier - It Is What It Is S…Experimental133 MB49x
Laurent Garnier – It is what it is L…Electro,Prog.69 MB91x
Lion Dee - Exclusive mix for NuDance…Breakbeat165 MB1198x
Pendulum - Another PlanetDrum and Bass9 MB246x
Pendulum - Blood SugarDrum and Bass11 MB285x
Pendulum - Essential mixDrum and Bass163 MB601x
Pendulum - Exclusive mix for Phuture…Drum and Bass47 MB1465x
Pendulum - Fasten Your SeatbeltDrum and Bass8 MB281x
Pendulum - Hold Your ColourDrum and Bass7 MB267x
Pendulum - Live At Ultra Music Festi…Drum and Bass58 MB1030x
Pendulum - Live Lounge on BBC Radio1Drum and Bass17 MB374x
Pendulum - Painkiller (Freestylers f…Drum a.,Brea.0 MB3795x
Pendulum - SlamDrum and Bass7 MB1950x
Pendulum - TarantulaDrum and Bass0 MB1458x
Pendulum b2b Bad Company and Profile…Drum and Bass110 MB3602x
Toky - Clublab (29.7.2001)Techno34 MB992x

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Pohoda 2009
Dátum:

16.7.2009

 (štvrtok)
Už je po ...
- 156 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Letisko


Trenčín, Slovensko

Hudobné štýly:
neurčené
Web:
https://www.pohodafestival.sk

Grafický line-up

Cenco Dykman Gabanna Galagha Laurent Garnier Lion Dee Peal Pendulum Toky / Rumenige Wychitawacs

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

  • 2015
    • január
    • február
    • marec
    • apríl(1)
    • máj
    • jún
    • júl
    • august
    • september
    • október
    • november
    • december

Fotoreporty & fotky

Najsledovanejšie fotky

Mário Gešvantner a Michal Kaščák Bažant Pohoda 2009 Atmosféra festivalu Po búrke O2 stan - to čo z neho ostalo Atmosféra festivalu Bažant Pohoda 2009 - Royaj Choral Society + Zbor Sv.Cecilie Bažant Pohoda 2009 Bažant Pohoda 2009 Príchod Búrky Bažant Pohoda 2009 Atmosféra festivalu Atmosféra festivalu Búrka na Pohode G & Wakro Bažant Pohoda 2009 Búrka na Pohode Búrka na Pohode Po búrke Atmosféra festivalu Bažant Pohoda 2009 Bažant Pohoda 2009 Po búrke Richard Müller

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch