Prihlásenie:     Vytlačiť stránku Pošli odkaz e-mailom

Signall FM Festival

Flyer

Signall FM Festival

Line-up

18:00 - 19:00  Jergy & Ke3n
19:00 - 20:00  Source Code
20:00 - 21:00  Lixx & Clive
21:00 - 22:00  Blue Motion
22:00 - 23:00  Anile (UK)
23:00 - 00:00  Rockwell (UK)
00:00 - 01:00  Raiden (UK)
01:00 - 02:00  Insideinfo (UK)
02:00 - 03:00  Prolix (UK)
03:00 - 04:00  Kukurica
04:00 - 05:00  Cenco & Dykman
05:00 - 06:00  Insect & Fat^boy

MC Aktiff
MC Tweety Twizta

Video

Drum&bassový SIGNAll_FM Festival má nový video spot! Nahrávali sme v Rádiu_FM a o video grafiku sa postaral Cenco z Codered Crew. Páči sa vám? Poďte s nami do Bojníc na drum&bass :) Už 21.8.2010 SIGNAll_FM FESTIVAL na kúpalisku Čajka.

Blue Motion - Life In The Suburbs

Ďalšie informácie

Tvorcovia relácie Signall_FM, ktorá na vlnách Rádia_FM pravidelne prináša aktuálne drum&bassové novinky, rozhovory a DJské sety, pripravujú v spolupráci s Codered Crew vlastný open-air festival. Prvý ročník podujatia prinesie 21. augusta na kúpalisko Čajka v Bojniciach aktuálny zvuk, ktorý reprezentujú britskí producenti Rockwell, Raiden, Prolix a Anile. Silnú generáciu z ruskej scény zastúpi Implex a nebude chýbať ani domáca špička.

"Prinášame svieži lineup plný progresívnych umelcov, ktorí majú svoj vlastný – originálny pohľad na hudbu. Mnohí z nich vystúpia na Slovensku po prvýkrát, preto budete mať jedinečnú šancu počuť, ako znie súčasný drum&bass - od abstraktnejších atmosferických polôh až po energický neurofunk," približuje myšlienku akcie moderátor Signall_FM, Michal Sekera alias DJ Lixx, ktorý na festivale zahrá spoločne s Clive-om z Codered Crew.

Okrem zahraničných producentov predstaví Signall_FM Festival aj nové a neokukané mená z domácej scény - svoju tvorbu predstavia úplní nováčikovia Source Code, ale aj DirrrtyB zo slovensko-belgického dua Blue Motion, ktoré už má na konte niekoľko vydaných trackov na zahraničných labeloch ako Fokuz, Vibez, Phunkfiction, Good Looking, Touched By, či Amen Brothers.

A hoci značná časť lineupu patrí DJom a producentom, ktorí vyznávajú súčasný experimentálny drum&bass, na svoje si prídu aj milovníci priamočiarejších beatov. Nádielku dynamických tanečných trackov si určite nachystá DJ Kukurica vystupujúci pod hlavičkou Signall, ale aj DJi zastupujúci značky Codered (Cenco, Dykman, Jergy), Trident (Insect, Fat^boy) či Spiral (Ke3n).

Profily zahraničných headlinerov Signall_FM Festivalu prinesieme čoskoro. Ďalšie informácie a hudobné ukážky nájdete na oficiálnom webe www.signallfm.sk, aktuality z diania okolo príprav festivalu pravidelne prinášajú aj weby Radiofm.sk a Codered.sk. Všetko podstatné samozrejme odznie aj v najbližších vydaniach show Signall_FM na Rádiu_FM (každú nedeľu od 22:00 do polnoci).

Text: Hudba.sk

Zverejňujeme kompletné info o festivale

Ak sa ešte stále pýtate, ako to bude na tom SIGNAll_FM Festivale vyzerať, čo vás tam čaká, ako sa tam dostanete, kde budete bývať a čo sa vlastne dá v tých Bojniciach robiť – odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok dostanete na oficiálnom webe festivalu, kde boli práve zverejnené kompletné informácie.

Signall_FM Festival

Ak sa ešte stále pýtate, ako to bude na tom SIGNAll_FM Festivale vyzerať, čo vás tam čaká, ako sa tam dostanete, kde budete bývať a čo sa vlastne dá v tých Bojniciach robiť – odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok dostanete na oficiálnom webe festivalu, kde boli práve zverejnené kompletné informácie. Klikajte sem.

SIGNAll_FM Festival, 21.08.2010 na kúpalisku Čajka v Bojniciach

Rádio_FM a Codered Crew uvádzajú prvý ročník drum&bassového SIGNAll_FM FESTIVALu! Už samotný názov naznačuje priame prepojenie s drum&bassovou show SIGNAll_FM, ktorej filozofia je premietnutá aj do filozofie akcie. Chceme vám ukázať, že drum&bass môže znieť zaujímavo aj inak!  Prinášame vám svieži lineup plný progresívnych umelcov, ktorí majú svoj vlastný – originálny pohľad na drum&bass. Mnohí z nich vystúpia na Slovensku po prvý krát, preto budete mať jedinečnú šancu počuť, ako znie súčasný moderný drum&bass. Od abstraktnejších atmosferických polôh, až po energické neurofunky!

SIGNAll_FM FESTIVAL: Čaká nás slnečný víkend? Držme palce!

Napriek aktuálnej situácii, keď sa na Slovensku vyskytla v krátkom období intenzívna zrážková činnosť, predpoveď počasia na sobotu 21. augusta, ktorú intenzívne sledujeme, vyzerá veľmi priaznivo. V priebehu týždňa sa má počasie umúdriť, zrážky postupne vymiznú a nás čaká slnečný víkend s peknými letnými teplotami.

Napriek aktuálnej situácii, keď sa na Slovensku vyskytla v krátkom období intenzívna zrážková činnosť, predpoveď počasia na sobotu 21. augusta, ktorú intenzívne sledujeme, vyzerá veľmi priaznivo. V priebehu týždňa sa má počasie umúdriť, zrážky postupne vymiznú a nás čaká slnečný víkend s peknými letnými teplotami. Dokonca noc zo soboty na nedeľu by mala byť najteplejšou nocou tohto týždňa. Držme teda všetci spoločne palce, aby nám to na SIGNAll_FM festivale vyšlo!

Predpoveď počasia na 21.08.2010 (Sobota)
Nad strednou Európou sa bude udržiavať oblasť vyššieho tlaku vzduchu. Cez deň jasno až polojasno, najvyššia denná teplota 24 až 29 supňov celzia, nočná teplota klesne na 16 až 11 stupňov celzia.

Počasie na festivale Signall_FM

Zdroj: SHMÚ, AccuWeather

Drum&Bassový SIGNAll_FM festival sa uskutoční už najbližšiu sobotu, 21.08.2010 na kúpalisku Čajka v Bojniciach. Kompletné info hľadajte na www.signallfm.sk.

Kompletný časový lineup!

Ste pripravení na sobotu? Brány festivalu otvárame už o 17:30 a prvé tóny sa z reproduktorov ozvú už o 18:00. Do Bojníc však odporúčame prísť už oveľa skôr. Cez deň si oddýchnite v Zoo, na zámku, kúpalisku, či v niektorej z miestnych kaviarničiek a čajovní a napokon zavítajte na SIGNAll_FM Festival!

Lineup vás prevedie od jemnejších abstraktnejších a autonomic beatov cez deepový drum&bass až po tvrdý neurofunk. Aby vám nič neuniklo, nižšie nájdete kompletný lineup. Oplatí sa prísť včas! Vstupné je do 20:00 8€, po 20:00 9€. Tešíme sa na vás!

18:00 - 19:00  |  Jergy & Ke3n
19:00 - 20:00  |  Source Code
20:00 - 21:00  |  Lixx & Clive
21:00 - 22:00  |  Blue Motion
22:00 - 23:00  |  Anile (UK)
23:00 - 00:00  |  Rockwell (UK)
00:00 - 01:00  |  Raiden (UK)
01:00 - 02:00  |  Insideinfo (UK)
02:00 - 03:00  |  Prolix (UK)
03:00 - 04:00  |  Kukurica
04:00 - 05:00  |  Cenco & Dykman
05:00 - 06:00  |  Insect & Fat^boy

MC Aktiff
MC Tweety Twizta

Viac info:
www.signallfm.sk
www.radiofm.sk
www.codered.sk

Vstupenky & predpredajné miesta

Vzhľadom na krátke obdobie zostávajúce do festivalu sme sa rozhodli predpredaj vstupeniek nerealizovať. Vstupenky na SIGNAll_FM FESTIVAL zakúpite bez problémov priamo na bráne v deň konania akcie za prijateľné férové ceny.

Ceny vstupeniek:

 • do 20:00 – 8€
 • po 20:00 – 9€

Komentáre

Zatiaľ bez komentára, buďte prvý!

Nový komentár

Možnosť komentovať majú len prihlásení užívatelia.
Nemáte vytvorený účet? Vytvorte si ho, rýchlo a jednoducho!

Základné informácie

Názov:
Signall FM Festival
Dátum:

21.8.2010

 (sobota)
Už je po ...
- 168 mesiacov
Klub/miesto:
Mesto. štát:

Kúpalisko Čajka


Bojnice, Slovensko

Hudobné štýly:
 • drum'n'bass
Web:
https://www.signallfm.sk/festival/

Grafický line-up

Rockwell Raiden Blue Motion Lixx Clive Kukurica Cenco Dykman

Sledujte novinky k tejto party!

Pridať party do obľúbených - registrácia

Zvoľte požadované obdobie

 • 2015
  • január
  • február
  • marec
  • apríl(1)
  • máj
  • jún
  • júl
  • august
  • september
  • október
  • november
  • december

Aktuálne príspevky v diskusiách

Aktuálne príspevky v komentároch